Spijkernisse, Netherlands
Terug

Auto eindigt na slippartij in sloot aan de Noorddijk

b58160439d545f814e4f67909f4d8b7e.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Geervliet - Vrijdagmiddag 10 januari rond 14.33 uur kwam er een melding binnen van een auto te water aan de Noorddijk in Geervliet. Ter plaatse bleek dat de automobiliste de macht over het stuur had verloren nadat ze met de wielen van de auto in de berm terecht was gekomen. De auto gleed vervolgens zo'n vijf meter van de dijk af en eindigde in de sloot.

Omstanders die het hadden zien gebeuren, schoten gelijk te hulp en hielpen de automobiliste veilig uit de auto. Ze raakte niet gewond en kon nadat ze was opgewarmd in de politiewagen met haar man mee naar huis. Een ambulance was niet nodig. Haar auto is door een bergingsbedrijf opgehaald.


Lees ook

naturalisatie

34 inwoners officieel Nederlander tijdens naturalisatieceremonie

Spijkenisse - Woensdagmiddag rond 15.00 uur vond in het gemeentehuis van Nissewaard een naturalisatieceremonie plaats. 34 inwoners van Nissewaard zijn door de naturalisatieprocedure officieel Nederlander geworden.

Schermafbeelding 2026-03-11 135132.png

Leerlingen middelbare scholen in debat met kandidaten gemeenteraad

Het Maerlant College in Brielle was maandag 9 maart het toneel van een bijzonder politiek debat. Drie teams van leerlingen van het Maerlant, het Penta College Jacob van Liesveldt en het Helinium gingen in gesprek met de dertien politieke partijen die meedoen aan de gemeenteraadsverkiezingen op Voorne-Putten. Burgemeester Arno Scheepers opende de middag.

Peter Schop bij bouwbord Nelson Mandelalaan.jpg

Wethouder onthult bouwbord voor werkzaamheden Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Wethouder Peter Schop heeft woensdag 11 maart het bouwbord onthuld voor de geplande werkzaamheden aan de Nelson Mandelalaan. De gemeente gaat de fietsoversteekplaatsen bij de kruispunten met de Dorpsweg en de Bonseweg aanpassen om de verkeersveiligheid en het comfort voor fietsers te verbeteren.

WhatsApp Image 2026-03-03 at 11.28.19.jpeg

Inwoners kunnen in De Boekenberg oefenen met stemmen

Spijkenisse - Over precies één week is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. In aanloop naar de verkiezingen kunnen inwoners van Nissewaard in de Bibliotheek De Boekenberg oefenen met stemmen. Op de eerste verdieping, in Café Zinnig, staat de zogenoemde Stembegeleider opgesteld: een interactieve toepassing waarmee bezoekers stap voor stap kunnen zien hoe het stemmen in zijn werk gaat.

20260311-JVB_6107.jpeg

Grote hoeveelheid drugs gevonden bij woninginval in Brielle

Brielle – Vanochtend heeft de politie eenheid Rotterdam een instap gedaan in een woning aan de Mallegout in Brielle. Bij de doorzoeking trof het drugsteam Zuid-West een grote hoeveelheid MDMA, XTC-pillen en chemische stoffen aan.

IMG_9324.JPG

Gemeente Nissewaard: ZEVMB-paspoort helpt bij zorgaanvragen

Nissewaard - Het ZEVMB-kenniscentrum ondersteunt de gemeente Nissewaard door het ZEVMB-paspoort uit te geven. Volgens de gemeente moet dit inwoners met zeer ernstige verstandelijke en meervoudige beperkingen (ZEVMB) en hun naasten helpen bij verschillende zorgaanvragen.