Spijkernisse, Netherlands
Terug

Auto in sloot aangetroffen zonder de eigenaar

56e4223589ba071486e8212fa96acf8d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Simonshaven - Woensdagochtend 27 november heeft er rond 9.08 uur een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Biertsedijk Oost. Voorbijgangers troffen hier een auto in de sloot aan. Gelukkig bleek al snel dat er niemand meer in de auto zat.

Maar was deze dan wel?  De politie is ter plaatse gekomen en heeft het voertuig grondig doorzocht. Inderdaad zat er niemand meer in, maar was wel het zijraam ingeslagen.  De politie heeft gezocht naar de eigenaar, en een eenheid naar zijn woonadres gestuurd. Echter werd de eigenaar 20 minuten later bij de auto die in de sloot lag gebracht, in nieuwe kleren. 

De man gaf aan uit de auto te zijn gekropen, en toen naar huis te zijn gegaan. Waarschijnlijk was het al enkele uren daarvoor gebeurd. De man is door de politie ondervraagd. Of de man bijvoorbeeld een boete heeft gekregen voor het verlaten van plaats ongeval is niet bekend. 

Een berger zal zorgen dat het voertuig weer uit de sloot wordt gehaald. 

Bron en foto: Nieuws op Beeld


Lees ook

Marathon Spijkenisse

Inschrijving Spijkenisse Marathon geopend

De inschrijving voor de twintigste editie van de Spijkenisse SPARK Marathon is geopend. Het grootste sportevenement van Spijkenisse vindt dit jaar plaats op zondag 29 november. De jubileumeditie valt samen met het 60-jarig bestaan van organisator SPARK.

Waterschade_Kopspijker (6).jpg

Ondernemers kijken vooruit na explosie in winkelcentrum

Spijkenisse - Woensdagochtend waren verschillende winkeliers al achter de schermen aan het werk toen plotseling een harde knal te horen was in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse.

Dieren4u_ontvangt_geldbedrag_Xenna (1).jpg

Dierenambulance Dieren4u zoekt dringend vrijwilligers

Regio - Dierenambulance Dieren4u is op zoek naar nieuwe vrijwilligers. In een oproep op sociale media laat de organisatie weten met spoed op zoek te zijn naar chauffeurs, bijrijders en centralisten.

Marlon Pichel - Fotograaf Ferry Alblas.jpg

Marlon Pichel brengt single uit met Danny Vera: ‘Een nummer over het blijven proberen om achter je passie aan te gaan’

Spijkenisse – Marlon Pichel, geboren in Spijkenisse, timmert al jaren flink aan de weg als zingende drummer. Hij wordt vaak eenmuzikale kameleon genoemd die zich zonder moeite tussen de grenzen van verschillende muziekgenres manoeuvreert. De muzikale carrière van de zanger uit onze regio ontwikkelt zich snel met muziek die tegenwoordig wordt uitgebracht op het label van zanger Danny Vera. Deze samenwerking heeft ertoe geleid dat Marlon en Danny de studio in zijn gedoken en een aantal weken geleden de gezamenlijke plaat ‘Try Again’ hebben uitgebracht.

Stock_politie.JPG

Zeven jaar cel en tbs voor Spijkenisser in grote sextortionzaak

De rechtbank Rotterdam legt een 22-jarige man uit Spijkenisse een celstraf van zeven jaar op en tbs met dwangverpleging. De man dwong onder meer tientallen meisjes tot het maken van seksueel getinte foto’s en filmpjes en tot het verrichten van onzedige handelingen.

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.