Spijkernisse, Netherlands
Terug

Auto in sloot aangetroffen zonder de eigenaar

56e4223589ba071486e8212fa96acf8d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Simonshaven - Woensdagochtend 27 november heeft er rond 9.08 uur een eenzijdig ongeval plaatsgevonden op de Biertsedijk Oost. Voorbijgangers troffen hier een auto in de sloot aan. Gelukkig bleek al snel dat er niemand meer in de auto zat.

Maar was deze dan wel?  De politie is ter plaatse gekomen en heeft het voertuig grondig doorzocht. Inderdaad zat er niemand meer in, maar was wel het zijraam ingeslagen.  De politie heeft gezocht naar de eigenaar, en een eenheid naar zijn woonadres gestuurd. Echter werd de eigenaar 20 minuten later bij de auto die in de sloot lag gebracht, in nieuwe kleren. 

De man gaf aan uit de auto te zijn gekropen, en toen naar huis te zijn gegaan. Waarschijnlijk was het al enkele uren daarvoor gebeurd. De man is door de politie ondervraagd. Of de man bijvoorbeeld een boete heeft gekregen voor het verlaten van plaats ongeval is niet bekend. 

Een berger zal zorgen dat het voertuig weer uit de sloot wordt gehaald. 

Bron en foto: Nieuws op Beeld


Lees ook

WhatsApp Image 2026-01-24 at 16.54.10.jpeg

Metroverkeer gestremd na incident Spijkenisse Metro Centrum

Spijkenisse - Zaterdagmiddag is het metroverkeer op Spijkenisse Metro Centrum tijdelijk gestremd geweest. Een woordvoerder van de politie meldt dat een persoon op het spoor was gaan liggen.

20260124_11581199_1000003878.jpg

Oud papier brengt Abbenbroek dit weekend in beweging

Abbenbroek – Dankzij de inzet van vrijwilligers en de opbrengst van ingezameld papier en karton kunnen in Abbenbroek steeds meer dorpsactiviteiten worden georganiseerd en ondersteund. De Stichting Papier en Karton, die inmiddels een jaar bestaat, speelt daarin een belangrijke rol. Met de opbrengsten uit de inzameling worden lokale initiatieven gesubsidieerd, voor en door inwoners van het dorp. Zo staat er dit weekend een schaatsbaan.

Sluis Kanaal door Voorne.jpeg

Sluis Kanaal door Voorne wordt gerepareerd: bediening sluis tot half maart beperkt

Hellevoetsluis – Sinds dinsdag 23 december is de sluis bij het Kanaal door Voorne in Hellevoetsluis afgesloten voor het scheepvaartverkeer vanwege technische problemen. Maandag 26 januari en dinsdag 27 januari vinden reparatiewerkzaamheden plaats aan de sluis en wordt de sluis daarna tot half maart beperkt bediend volgens de gemeente.

Maerlant.jpg

Open Huis Maerlant opnieuw een groot succes

Brielle – Woensdag 21 januari vond het jaarlijkse Open Huis van het Maerlant plaats. Ook dit jaar was er grote belangstelling vanuit basisschoolleerlingen en hun ouders om de school te bezoeken voor de nodige informatie. De eerste bezoekers kwamen al ruim voor de officiële start binnen en tot het einde van de avond bleef het gezellig druk.

ECHT.jpg

Nieuwe partij ECHT voor Voorne presenteert kandidatenlijst en lanceert website

Voorne aan Zee - De nieuwe politieke partij ECHT voor Voorne presenteert morgen officieel haar kandidatenlijst. De partij is sinds enkele weken actief in de gemeenteraad van Voorne aan Zee. Op dezelfde dag wordt ook de website van de partij gelanceerd, waarop onder meer het verkiezingsprogramma is te vinden.

boomplantdag.jpg

Schoolkinderen planten nieuw bos in De Uitwaayer: 'Voor een gezonde leefomgeving'

Spijkenisse – Leerlingen van groep 5 van CBS het Anker, wethouder Martijn Hamerslag en gedeputeerde Arno Bonte, maar ook andere belangstellenden hebben vandaag honderden bomen geplant in recreatiegebied De Uitwaayer. Het is een start van een grootschalige bosuitbreiding op Voorne-Putten, waarmee in totaal bijna 29 hectare bos wordt toegevoegd.