Donderdagmiddag is een auto te water geraakt aan de Nieuweweg in Hellevoetsluis nadat de automobilist onwel raakte.
Raymond Sybesma | 12 mei 2026 18:17
Raymond Sybesma | 7 mei 2026 15:06
Linda van der Klooster | 16 mei 2026 22:07
HEENVLIET - Het Bernissebad in Heenvliet is zaterdag 20 juni het decor van een 100 x 100 zwemevent. De opbrengst van de zwemuitdaging gaat naar de Hersenstichting. Het evenement wordt georganiseerd samen met Willemijn Fortuin, die op 22 augustus het IJsselmeer over zwemt om geld op te halen voor het goede doel.
SPIJKENISSE - Van 1 tot en met 7 juni is het de Week van de Mentale Gezondheid. Het landelijke thema dit jaar is ‘Overbruggen’. Wandelcoach Jeanet Gerssen - ten Pierik organiseert daarom in wijk De Elementen in Spijkenisse speciale wandelingen langs de zes Eurobruggen in het park. De opbrengst is bestemd voor Villa Joep.
Een motorrijder is zaterdagavond 16 mei zwaargewond geraakt bij een verkeersongeval op het kruispunt Annie Romein-Verschoorlaan en Maaswijkweg in Spijkenisse.
Ongeveer '100 mensen liepen zaterdagmiddag 16 mei mee in een protestdemonstratie tegen de komst van azc’s in Voorne aan Zee in de vesting van Hellevoetsluis. De deelnemers noemden het protest een vrouwenmars, met als motto: ‘Wij staan er als vrouwen, moeders, zussen, kinderen, kleinkinderen en oma’s.’
De eikenprocessierups is weer actief. De gemeente Nissewaard vraagt inwoners om het te melden als zij de rupsen in een boom zien. De brandharen van de eikenprocessierups kunnen gezondheidsklachten veroorzaken.
Brielle - Bij een woning aan de Reede in Brielle is vrijdagavond 15 mei een brandbom tegen het raam gegooid. Het gaat om een brandbom in een fles. Het raam is gebarsten en de vensterbank raakte beschadigd en zwartgeblakerd.