Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bouwcontainer vliegt in brand op Vlasdreef

045fac7fec0e6ec192bab78695b76a81
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagavond 15 december rond 22.06 uur is er brand uitgebroken in een bouwcontainer, die vlak naast een auto en een houten schutting. stond. Door meerdere verontrustende telefoontjes over de brand en de snelle inzet van de brandweer, is overslag naar de auto en de schutting voorkomen.

Bij de brand hebben meerdere mensen rook ingeademd. Zij zijn nagekeken door een met spoed ter plaatse gekomen ambulance. Onder deze mensen was ook een buurtbewoner die nog gepoogd heeft de brand te blussen met een brandblusser. Deze poging mislukte en de buurtbewoner staakte hierna de poging. Of er iemand naar het ziekenhuis is overgebracht, is onbekend.

Tijdens de brandbestrijding werd er op ongeveer honderdvijftig meter afstand een prullenbak opgeblazen met vuurwerk. Of de twee dingen iets met elkaar te maken wordt door de politie nog onderzocht.

Bron en foto: Nieuws op Beeld




Lees ook

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.