Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bouwcontainer vliegt in brand op Vlasdreef

045fac7fec0e6ec192bab78695b76a81.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagavond 15 december rond 22.06 uur is er brand uitgebroken in een bouwcontainer, die vlak naast een auto en een houten schutting. stond. Door meerdere verontrustende telefoontjes over de brand en de snelle inzet van de brandweer, is overslag naar de auto en de schutting voorkomen.

Bij de brand hebben meerdere mensen rook ingeademd. Zij zijn nagekeken door een met spoed ter plaatse gekomen ambulance. Onder deze mensen was ook een buurtbewoner die nog gepoogd heeft de brand te blussen met een brandblusser. Deze poging mislukte en de buurtbewoner staakte hierna de poging. Of er iemand naar het ziekenhuis is overgebracht, is onbekend.

Tijdens de brandbestrijding werd er op ongeveer honderdvijftig meter afstand een prullenbak opgeblazen met vuurwerk. Of de twee dingen iets met elkaar te maken wordt door de politie nog onderzocht.

Bron en foto: Nieuws op Beeld




Lees ook

Schermafbeelding 2026-02-13 163251.png

Voorleeshond helpt kinderen met lezen

Zuidland – In de bibliotheek van de Zuid-Hollandse Eilanden kunnen kinderen die lezen spannend of moeilijk vinden, voorlezen aan een speciaal getrainde hond. Het gaat om kinderen van ongeveer 6 tot 10 jaar die vijftien minuten lang hardop lezen in het bijzijn van de hond.

Wijkagent_Politie_Ed_van_den_Blink.jpg

Wijkbus politie bij Klokbekerkreek: laagdrempelig contact met wijkagent

Vrijdagmiddag stond de politie met de wijkbus aan de Klokbekerkreek in Spijkenisse. Deze laagdrempelige manier geeft bewoners de mogelijkheid om in contact te komen met hun wijkagent, in dit geval Ed van den Blink.

20260213_14572316_1000054569.jpg

Aanpassingen in hal gemeentehuis Nissewaard door veiligheidsincidenten

Roy Masthoff van VOOR Nissewaard stelde dinsdag 10 februari tijdens de rondvraag in de vergadering van de Commissie Bestuur een vraag over de veranderingen in het gemeentehuis. Hij wees op het al eerder wegbezuinigen van de gastvrouw en op maatregelen waardoor, volgens hem, “alle gastvrijheid” uit het gemeentehuis verdwijnt, zoals het zitje. Ook zou de beveiliging hebben aangegeven dat het koffieapparaat verwijderd wordt. Masthoff vroeg waarom dit is gebeurd.

20260109 brandweer Rockanje burgemeester.00_00_06_26.Still001.jpg

Gestolen brandweergereedschap uit kazerne Rockanje teruggevonden

Rockanje - Begin januari werd er ingebroken in de brandweerkazerne van Rockanje. Daarbij werd gespecialiseerd hydraulisch gereedschap gestolen.

Stock_Politie_Handboeien.jpg

Politie te gast in De Kleine Rietlander: tips tegen nepagenten

Wilt u meer weten over hoe doordacht oplichters te werk gaan, bijvoorbeeld bij digitale oplichting of met nepagenten? Kom dan donderdag 19 februari naar wijkcentrum De Kleine Rietlander (winkelplein Vlinderveen)

samen eten.jpg

'Samen eten' in het dorpshuis van Hekelingen: 'Een avond vol warmte'

Hekelingen – Gisteravond vond in het dorpshuis van Hekelingen weer het maandelijkse initiatief ‘Samen eten’ plaats. Een concept waarbij ouderen uit het dorp samenkomen om met zijn allen te eten met als doel ouderen van Hekelingen met elkaar in verbinding te brengen. Onder andere wethouder Hanneke Stengs schoof aan om mee te eten.