Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bouwcontainer vliegt in brand op Vlasdreef

045fac7fec0e6ec192bab78695b76a81
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagavond 15 december rond 22.06 uur is er brand uitgebroken in een bouwcontainer, die vlak naast een auto en een houten schutting. stond. Door meerdere verontrustende telefoontjes over de brand en de snelle inzet van de brandweer, is overslag naar de auto en de schutting voorkomen.

Bij de brand hebben meerdere mensen rook ingeademd. Zij zijn nagekeken door een met spoed ter plaatse gekomen ambulance. Onder deze mensen was ook een buurtbewoner die nog gepoogd heeft de brand te blussen met een brandblusser. Deze poging mislukte en de buurtbewoner staakte hierna de poging. Of er iemand naar het ziekenhuis is overgebracht, is onbekend.

Tijdens de brandbestrijding werd er op ongeveer honderdvijftig meter afstand een prullenbak opgeblazen met vuurwerk. Of de twee dingen iets met elkaar te maken wordt door de politie nog onderzocht.

Bron en foto: Nieuws op Beeld




Lees ook

erikvanderridder(rozenburg)

Zeges voor Rozenburg, FC Vlotbrug en GHVV'13, Zwartewaal en OHVV onderuit

REGIO – In de vierde klasse waren er zaterdag drie lachende ploegen en twee die een minder resultaat hadden. Rozenburg was de meerdere van ’s-Gravendeel, FC Vlotbrug pakte de winst tegen buurman OHVV. Beide ploegen eindigden met tien man. GHVV’13 was de baas in het duel met Hermes DVS. Zwartewaal moest haar meerdere erkennen in koploper Rijnmond Hoogvliet Sport.

johnkleijnbotlek

SC Botlek stoot OVV van de koppositie

Spijkenisse – SC Botlek heeft zaterdagavond een zege geboekt op OVV. De mannen van John Kleijn waren met 2-1 te sterk voor de ploeg uit Oostvoorne, dat daarmee de koppositie is kwijtgeraakt in 3D aan Overmaas.

Veiligheidsdag Nisswaard _William (19)

Spectaculaire demonstraties trekken veel bezoekers naar Veiligheidsdag in Spijkenisse

SPIJKENISSE – Politiewaterscooters die met hoge snelheid over de Oude Maas kwamen, speciale politie-eenheden die langs een appartementencomplex naar beneden daalden en een demonstratie met een politiehond. Het waren zaterdag 10 oktober enkele van de spectaculaire onderdelen tijdens de Veiligheidsdag aan de Nieuw Hongerlandsedijk in Spijkenisse. Ondanks het regenachtige weer trok het evenement veel bezoekers.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn en Brielle pakken opnieuw winst, Hellevoetsluis haakt aan

Regio – In de eerste klasse blijft Nieuwenhoorn ongeslagen na vier duels, ook zaterdag werd er gewonnen. In de tweede klasse won koploper Brielle van streekgenoot Zuidland. Hellevoetsluis nam de punten bij CVV Zwervers ook mee naar huis.

Julièn Gret

Spijkenisse opnieuw met lege handen

Capelle aan den Yssel – Het wil nog niet vlotten met Spijkenisse in de competitie in de vierde divisie. De mannen van Davey van Velzen behaalden tot op heden slechts één punt uit zeven duels. Ook zaterdag in de ontmoeting bij Capelle kwam daar geen verandering in en verloor Spijkenisse met 3-0 (2-0).

054 burgemeestersontbijt 2026

Leerlingen van OBS De Houthoeffe ontbijten met burgemeester Arno Scheepers

Hellevoetsluis – Leerlingen van groep vijf van OBS De Houthoeffe in Hellevoetsluis hebben donderdag 8 oktober ontbeten met burgemeester Arno Scheepers. Het ontbijt vond plaats in het gemeentehuis tijdens een officieel Burgemeestersontbijt. Dit is onderdeel van het Nationaal Schoolontbijt waar aandacht wordt gevraagd voor het belang van een gezond ontbijt voor alle kinderen.