Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bouwcontainer vliegt in brand op Vlasdreef

045fac7fec0e6ec192bab78695b76a81.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagavond 15 december rond 22.06 uur is er brand uitgebroken in een bouwcontainer, die vlak naast een auto en een houten schutting. stond. Door meerdere verontrustende telefoontjes over de brand en de snelle inzet van de brandweer, is overslag naar de auto en de schutting voorkomen.

Bij de brand hebben meerdere mensen rook ingeademd. Zij zijn nagekeken door een met spoed ter plaatse gekomen ambulance. Onder deze mensen was ook een buurtbewoner die nog gepoogd heeft de brand te blussen met een brandblusser. Deze poging mislukte en de buurtbewoner staakte hierna de poging. Of er iemand naar het ziekenhuis is overgebracht, is onbekend.

Tijdens de brandbestrijding werd er op ongeveer honderdvijftig meter afstand een prullenbak opgeblazen met vuurwerk. Of de twee dingen iets met elkaar te maken wordt door de politie nog onderzocht.

Bron en foto: Nieuws op Beeld




Lees ook

paardenmarkt Heenvliet.jpg

Maandag laatste dag Paardenmarkt

Heenvliet - Vrijdag 22 mei opende burgemeester Cor Lamers om 19.00 uur de ingang van het evenemententerrein van de Paardenmarkt. In de kleine feesttent traden verschillende artiesten op, onder wie Andrew Dean en Dries Roelvink.

kanonnen en affuiten.jpg

Werkgroep Kanonnen en Affuiten slachtoffer van inbraak

Bij een werkplaats van de werkgroep Kanonnen en Affuiten in de vesting van Brielle is in de nacht van donderdag 21 op vrijdag 22 mei ingebroken. Daarbij is elektrisch handgereedschap gestolen. Dat meldt de werkgroep op Facebook.

Drempels_groenekruisweg.jpg

Nieuwe fase werkzaamheden Groene Kruisweg start maandagnacht

Spijkenisse - Afgelopen week zijn al verkeersdrempels aangelegd op de Groene Kruisweg in Spijkenisse. De gemeente past de grenzen van de bebouwde kom aan. Daardoor komt het deel tussen het Baljuwplein en de Spijkenisserbrug binnen de bebouwde kom te liggen.

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.