Spijkernisse, Netherlands
Terug

Bouwcontainer vliegt in brand op Vlasdreef

045fac7fec0e6ec192bab78695b76a81
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Zondagavond 15 december rond 22.06 uur is er brand uitgebroken in een bouwcontainer, die vlak naast een auto en een houten schutting. stond. Door meerdere verontrustende telefoontjes over de brand en de snelle inzet van de brandweer, is overslag naar de auto en de schutting voorkomen.

Bij de brand hebben meerdere mensen rook ingeademd. Zij zijn nagekeken door een met spoed ter plaatse gekomen ambulance. Onder deze mensen was ook een buurtbewoner die nog gepoogd heeft de brand te blussen met een brandblusser. Deze poging mislukte en de buurtbewoner staakte hierna de poging. Of er iemand naar het ziekenhuis is overgebracht, is onbekend.

Tijdens de brandbestrijding werd er op ongeveer honderdvijftig meter afstand een prullenbak opgeblazen met vuurwerk. Of de twee dingen iets met elkaar te maken wordt door de politie nog onderzocht.

Bron en foto: Nieuws op Beeld




Lees ook

Ongeval-plaatweg

Bestuurder aangehouden na ongeval op Plaatweg in Spijkenisse

Spijkenisse – Op de Plaatweg in Spijkenisse heeft donderdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden. De bestuurder is aangehouden op verdenking van rijden onder invloed.

Niels Braal Fotografie

Gratis openluchtbioscoop in Brielle

Brielle – De tuin van de Brielsche Aap verandert op vrijdag 21 en zaterdag 22 augustus opnieuw in een openluchtbioscoop. Tijdens twee dagen worden vier films vertoond in de buitenlucht. De toegang is gratis.

Rijke Melissa de (1) (1)

Partij met Lef! gaat verder als Leefbaar Voorne

Voorne aan Zee – Partij met Lef! gaat verder onder de naam Leefbaar Voorne. De lokale politieke partij is al geruime tijd verwikkeld in een juridische strijd over haar huidige naam. Volgens fractievoorzitter Melissa de Rijke hebben de rechtszaken inmiddels meer dan 30.000 euro gekost.

Koffie burendag ontmoeting

Deelnemers gezocht voor Burendag tussen Waterland en Hekelingen

Spijkenisse/Hekelingen – Bewonersgroep Waterland en Dorpsvereniging Hekelingen organiseren op zaterdag 26 september een Burendag. Op de voormalige busbaan tussen Waterland en Hekelingen willen de organisaties van 10.00 tot 16.00 uur een braderie, rommelmarkt en kunstmarkt houden.

IMG_4971

Traumahelikopter ingezet na bedrijfsongeval in Botlek

Botlek – Aan de Montrealweg in de Botlek heeft woensdag een ongeval plaatsgevonden bij een bedrijf. Vanwege het incident werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen, die in de omgeving landde.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 17.38.01

Twee auto's zwaar beschadigd bij ongeval op Nijverheidsweg

Hellevoetsluis – Op de Nijverheidsweg in Hellevoetsluis heeft dinsdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij twee auto's flink beschadigd raakten.