Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brand in kruipruimte door onkruid branden

fe45f092ffbb40a44094f9d6db446f01

Spijkenisse - Dinsdagmiddag 22 april rond 17.28 uur is er brand uitgebroken in een kruipruimte van een woning aan de Gerard Dousstraat in Spijkenisse. De bewoner was bezig met het wegbranden van onkruid.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Ineens ontstond er een rookontwikkeling in de woning. Binnen mum van tijd stond de gehele woonkamer vol rook. Er werd gebeld met de alarmcentrale en een tuinslang werd gepakt om de brand te blussen. 

Bij aankomst van de brandweer hebben zij het overgenomen en alles gecontroleerd. Onder de betonvloer in de woonkamer was nog een erg hoge temperatuur, dus de brandweer had geen andere optie dan de vloer te slopen om de brand volledig te blussen.

Vanwege de opgelopen schade is stichting Salvage ter plaatse gekomen om de bewoners bij te staan. Een naastgelegen woning is vanwege de brandweer ontruimd vanwege de verhoogde CO-waarde.


Lees ook

Richard Valiente WK-Challenge

Sportieve WK Voetbal Challenge voor Richard Valiente: ‘Bij ieder doelpunt één kilometer cardio’

Rockanje – Bij ieder doelpunt op het WK Voetbal één kilometer hardlopen, roeien, fietsen of in een oefening op de skimachine. Richard Valiente gaat de uitdaging aan tijdens een persoonlijke ‘WK Goals For Cardio Challenge’ waar hij dertig dagen lang de doelpunten van alle WK-deelnemers met extra interesse in de gaten zal houden.

Foto door Danny Holleman - VSM 2026

Jong muzikaal talent schittert tijdens leerlingenconcert in Brestheater

Brielle – Het Brestheater stond afgelopen zondag in het teken van jong muzikaal talent tijdens het jaarlijkse leerlingenconcert van Stichting Brielsch Collectief. Leerlingen van gitaar- en bandcoach Bas van Holt en zangcoach Faure Verbrugge presenteerden aan familie, vrienden en andere belangstellenden wat zij het afgelopen jaar tijdens de muzieklessen hadden geleerd.

Botlekbrug

Botlekbrug vanwege onderhoud meerdere avonden en nachten afgesloten

Regio – Deze week is de Botlekbrug meerdere avonden en nachten afgesloten voor het verkeer vanwege regulier onderhoud. Rijkswaterstaat meldt dat de brug tijdens de werkzaamheden wordt afgesloten voor al het verkeer, dus ook voor (brom)fietsers en voetgangers. De Oude Maas is tijdens het onderhoud aan de brug gestremd voor de hoge scheepvaart.

Steekpartij (2)

Jongeren zouden met mes hebben gespeeld toen het misging

Spijkenisse – Zondagavond rond 20.15 uur kwam bij de politie een melding binnen van een steekincident aan de Torellistraat in Spijkenisse.

Vissterfte_Hellevoetsluis (3)

Grote vissterfte in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een meertje achter de Marter in Hellevoetsluis is een grote vissterfte geconstateerd. Waar aanvankelijk nog de hoop bestond om dieren te redden, is inmiddels sprake van een grootschalige bergingsactie.

Joey Breure

SCO’63 voegt Joey Breure toe aan de selectie voor komend seizoen

Spijkenisse – Voetbalclub SCO’63 heeft zich op de valreep van een drukke transferperiode versterkt met Joey Breure. Na twee seizoen zonder te keepen, begon het toch weer te kriebelen bij Joey en voegt hij zich voor komend seizoen bij de selectie van hoofdtrainer Guy Duijm.