Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brand in kruipruimte door onkruid branden

fe45f092ffbb40a44094f9d6db446f01.jpg

Spijkenisse - Dinsdagmiddag 22 april rond 17.28 uur is er brand uitgebroken in een kruipruimte van een woning aan de Gerard Dousstraat in Spijkenisse. De bewoner was bezig met het wegbranden van onkruid.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Ineens ontstond er een rookontwikkeling in de woning. Binnen mum van tijd stond de gehele woonkamer vol rook. Er werd gebeld met de alarmcentrale en een tuinslang werd gepakt om de brand te blussen. 

Bij aankomst van de brandweer hebben zij het overgenomen en alles gecontroleerd. Onder de betonvloer in de woonkamer was nog een erg hoge temperatuur, dus de brandweer had geen andere optie dan de vloer te slopen om de brand volledig te blussen.

Vanwege de opgelopen schade is stichting Salvage ter plaatse gekomen om de bewoners bij te staan. Een naastgelegen woning is vanwege de brandweer ontruimd vanwege de verhoogde CO-waarde.


Lees ook

rinus_dagvandemuziek.jpg

Rinus (80) uit Oostvoorne al meer dan zeventig jaar muzikant: ‘Het verveelt nooit’

Oostvoorne - Voor de 80-jarige Rinus Langendoen is muziek al meer dan zeventig jaar een vast onderdeel van zijn leven. Tijdens de jaarlijkse uitvoering van muziekvereniging ‘Ons Genoegen’ in Rockanje begin maart werd hij daarvoor onderscheiden met een speldje van de Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie. ‘Ik ging erheen alsof er niks aan de hand was.’

WhatsApp Image 2026-03-24 at 13.15.54.jpeg

Beginners ontdekken de geheimen van ChatGPT in de Boekenberg

Spijkenisse - Op de eerste verdieping van de Boekenberg klonken vanochtend levendige gesprekken over kunstmatige intelligentie. Ongeveer tien cursisten volgden de eerste van twee lessen van de cursus ChatGPT voor beginners, een volledig volgeboekte introductie in de wereld van generatieve AI.

DSC_1434.jpg

Succesvolle aftrap van Talkshow Spijkers in De Boekenberg

Spijkenisse - De eerste editie van talkshow Spijkers in de nok van bibliotheek De Boekenberg in Spijkenisse was donderdag volledig uitverkocht. Met deels nieuw publiek, maar ook bekenden die zelfs van buiten Nissewaard kwamen, bleek de belangstelling direct groot.

Wahaj_Ghani_1.png

Jong Nissewaard kiest ondanks voorkeurstemmen voor lijsttrekker in gemeenteraad

Nissewaard - Jong Nissewaard heeft besloten dat lijsttrekker Wahaj Ghani de zetel in de gemeenteraad zal innemen, ondanks dat andere kandidaten meer voorkeurstemmen behaalden. Dat besluit volgt op intern overleg binnen de partij na de recente verkiezingsuitslag.

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.