Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brand ontdekt bij nacontrole gebouwbrand Galileïlaan

f4cd7ab79ed08443e950c73a9d6b9cfc.jpg

Spijkenisse - Zaterdagochtend 22 maart is er door de brandweer een nacontrole uitgevoerd naar aanleiding van een brand in de nacht van vrijdag op zaterdag.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
In het pand aan de Galileïlaan waar voorheen een sportschool en fitnesscentrum gevestigd waren, brak afgelopen nacht brand uit. Brandweerlieden hadden na enige tijd de brand onder controle.

Om de brand te blussen zijn sloopwerkzaamheden verricht. In de ochtend is besproken nogmaals langs te gaan om een extra controle te doen in het pand. En deze controle bleek nodig te zijn, want er werd binnen nog een brandhaard ontdekt. Opnieuw is deze geblust en zijn er nog meer sloopwerkzaamheden verricht.

Afgelopen woensdag werd er brand gesticht in de naastgelegen school. Na deze brand werden ongeveer vier jonge jongens gezien die keihard wegrenden. De leegstaande gebouwen zullen binnenkort worden gesloopt.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Schermafbeelding 2026-02-24 105645.png

Veteranen in Nissewaard in beeld gebracht

Nissewaard - Veteranen in Nissewaard letterlijk en figuurlijk een gezicht geven. Dat is de missie van een groepje inwoners. Ze zijn een project begonnen om de verhalen van de ooit uitgezonden militairen zichtbaar te maken. Die worden met staatsieportret in uniform vastgelegd op de website www.veteranen-nissewaard.nl.

IMG_7215.JPG

Tien nationale titels voor Kyokushin Fight Academy op NK in Arnhem

Spijkenisse / Arnhem – De Kyokushin Fight Academy uit Spijkenisse heeft zaterdag 21 februari 2026 een indrukwekkende prestatie geleverd tijdens het Nederlands Kampioenschap Kyokushin karate in Arnhem. De club keerde huiswaarts met tien nationale titels, drie zilveren medailles en drie keer brons en bevestigde daarmee haar status als een van de toonaangevende kyokushin-dojo’s van het land.

Containerbrand.jpg

Schade loopt op tot 75.000 euro na oud en nieuw in Nissewaard

Nissewaard - De jaarwisseling is in Nissewaard rustig verlopen als het gaat om openbare orde en brandweermeldingen. Wel leverde het een schadepost van ongeveer 75.000 euro op.

WhatsApp Image 2026-02-24 at 15.29.03.jpeg

Melissa de Rijke (Partij met Lef!) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Wij pakken door tot het is opgelost’

Voorne aan Zee - LINQ Media is in februari gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Melissa de Rijke aan, lijsttrekker van Partij met Lef!.

Brugklasser Marije de Wit wint regionale voorleeswedstrijd.jpeg

Brugklasser uit Hellevoetsluis wint regionale finale Read2Me!

Hellevoetsluis - Op 11 februari vond de regionale finale van de voorleeswedstrijd Read2Me! plaats. Leerlinge Marije de Wit van Penta Jacob van Liesveldt in Hellevoetsluis heeft de regionale wedstrijd gewonnen.

IMG_0991.jpg

Hulpdiensten naar hotel aan Curieweg na melding gebouwbrand

Spijkenisse – Dinsdagochtend rond 10.50 uur is de brandweer naar de Curieweg in Spijkenisse gegaan na een melding van een gebouwbrand in een hotel.