Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer ingezet voor schoorsteenbrand

c17805ba359ec382f1472f20b61d72eb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagmiddag 18 februari rond 15.51 uur is er brand uitgebroken in een schoorsteen van een woning aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Bij het ontvangen van de melding is de brandweer met twee blusvoertuigen en een hoogwerker uitgerukt naar de woning waar de brand woedde.

De bewoners wilden hun kachel aansteken toen er brand ontstond. De brandweer heeft de woning laten ventileren door alle ramen open te zetten, en via de hoogwerker is er gebruikt gemaakt van een ramoneur. Dit is een gereedschap dat speciaal ontwikkeld is om schoorsteenbranden te doven.

Hierna was de brand snel onder controle, maar uit voorzorg bleven brandweermannen de temperatuur meten in de woning. Nadat deze gezakt was kon de brandweer inpakken. Omdat er schade is ontstaan door de brand is stichting Salvage ter plaatse komen om deze schade op te nemen en verder te assisteren met de afhandeling.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

CrossLINQ Top 200 (2)

Crosslinq Top 200 vanaf 1 november negen weken lang te horen bij LINQ Media

Regio – Van zondag 1 november tot en met zondag 27 december hoor je negen weken lang de Crosslinq Top 200 op de radiozender van LINQ Media. In de komende weken kun je iedere zondag tussen 19:00 en 21:00 meeluisteren naar de beste parels van de popmuziek uit de afgelopen decennia.

Braakballen (2)

Braakbalpluismarathon in Rockanje: kinderen mogen hun vondsten mee naar huis nemen

ROCKANJE - Hoeveel muizenskeletten passen er eigenlijk in één braakbal van een kerkuil? Volgens vrijwilliger Jan Alewijn van het Zuid-Hollands Landschap kunnen dat er verrassend veel zijn. Zijn persoonlijke record staat op elf skeletten van spitsmuizen in één braakbal. Zaterdag 31 oktober kunnen bezoekers van alle leeftijden zelf op onderzoek uit tijdens een twaalf uur durende braakbalpluismarathon in Rockanje.

WhatsApp Image 2026-10-27 at 14.56.24

Muziekvereniging Voorne & Putten maakt 24 uur muziek voor Stichting Superhelden

Nieuwenhoorn – Muziekvereniging Voorne & Putten viert dit jaar haar 100-jarig bestaan en organiseert in het kader van dit bijzondere jubileum een 24-uurs muziekmarathon. Op vrijdag 6 en zaterdag 7 november maken de muzikanten 24 uur lang onafgebroken muziek om geld in te zamelen voor Stichting Superhelden. Met naar verwachting 100 tot 150 deelnemende muzikanten belooft het een bijzonder muzikaal etmaal te worden, waarin saamhorigheid en maatschappelijke betrokkenheid centraal staan.

Stockfoto werkzaamheden

Onderhoudswerkzaamheden rond de Rik in Brielle van start gegaan

Brielle – Sinds maandag 26 oktober zijn onderhoudswerkzaamheden aan De Rik in Brielle ter hoogte van het kruispunt met de Ruggeweg van start gegaan. De weg is volgens de gemeente toe aan onderhoud en daarom is de weg tot en met vrijdag 13 november afgesloten vanwege de aanleg van nieuwe bestrating.

de Capirussa van de Brielse Maskerade

Brielse Maskerade komt tot leven in nieuwe tentoonstelling Historisch Museum Den Briel

Brielle – Al honderden jaren trekken gemaskerde inwoners op 5 december door de straten van Brielle om op ludieke wijze hun mening te geven over lokale gebeurtenissen en de politiek. Vanaf 5 november staat deze bijzondere traditie centraal in een nieuwe tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel. Met foto's, kostuums, bijzondere voorwerpen en persoonlijke verhalen krijgen bezoekers een kijkje achter de maskers.

dehaven_hellevoetsluis

Wijk De Haven in Spijkenisse maakt zich op voor griezelig halloweenfeest: ‘Het enthousiasme wordt steeds groter’

Spijkenisse – Griezelige spookhuizen, uitbundig versierde woningen en kinderen die verkleed langs de deuren trekken. Op zaterdag 31 oktober staat de wijk De Haven in Spijkenisse opnieuw volledig in het teken van Halloween. Wat vijf jaar geleden begon als een kleinschalig initiatief, is inmiddels uitgegroeid tot een buurtfeest waarbij steeds meer bewoners de handen ineenslaan.