Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer ingezet voor schoorsteenbrand

c17805ba359ec382f1472f20b61d72eb
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagmiddag 18 februari rond 15.51 uur is er brand uitgebroken in een schoorsteen van een woning aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Bij het ontvangen van de melding is de brandweer met twee blusvoertuigen en een hoogwerker uitgerukt naar de woning waar de brand woedde.

De bewoners wilden hun kachel aansteken toen er brand ontstond. De brandweer heeft de woning laten ventileren door alle ramen open te zetten, en via de hoogwerker is er gebruikt gemaakt van een ramoneur. Dit is een gereedschap dat speciaal ontwikkeld is om schoorsteenbranden te doven.

Hierna was de brand snel onder controle, maar uit voorzorg bleven brandweermannen de temperatuur meten in de woning. Nadat deze gezakt was kon de brandweer inpakken. Omdat er schade is ontstaan door de brand is stichting Salvage ter plaatse komen om deze schade op te nemen en verder te assisteren met de afhandeling.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

de Capirussa van de Brielse Maskerade

Brielse Maskerade komt tot leven in nieuwe tentoonstelling Historisch Museum Den Briel

Brielle – Al honderden jaren trekken gemaskerde inwoners op 5 december door de straten van Brielle om op ludieke wijze hun mening te geven over lokale gebeurtenissen en de politiek. Vanaf 5 november staat deze bijzondere traditie centraal in een nieuwe tentoonstelling in Historisch Museum Den Briel. Met foto's, kostuums, bijzondere voorwerpen en persoonlijke verhalen krijgen bezoekers een kijkje achter de maskers.

dehaven_hellevoetsluis

Wijk De Haven in Spijkenisse maakt zich op voor griezelig halloweenfeest: ‘Het enthousiasme wordt steeds groter’

Spijkenisse – Griezelige spookhuizen, uitbundig versierde woningen en kinderen die verkleed langs de deuren trekken. Op zaterdag 31 oktober staat de wijk De Haven in Spijkenisse opnieuw volledig in het teken van Halloween. Wat vijf jaar geleden begon als een kleinschalig initiatief, is inmiddels uitgegroeid tot een buurtfeest waarbij steeds meer bewoners de handen ineenslaan.

261120 Cultuurfeest Vierpolders 3

Derde Cultuurfeest in Vierpolders: ‘Je leert elkaar op een andere manier kennen’

Vierpolders - Van traditionele gerechten en kleurrijke klederdracht tot muziek, dans en bijzondere gebruiken. Op vrijdag 20 november staat ’t Dijckhuis in Vierpolders opnieuw in het teken van culturele ontmoeting. Tijdens de derde editie van het Cultuurfeest laten inwoners met verschillende culturele achtergronden zien waar hun wortels liggen. Het evenement werd afgelopen zomer vanwege de extreme hitte uitgesteld, maar krijgt nu alsnog een vervolg.

Brug Beninger

Wandelroute Beningerslikken weer compleet dankzij nieuwe brug

Zuidland – Wandelaars kunnen weer een volledige ronde maken door natuurgebied de Beningerslikken in Zuidland. Met de plaatsing van een nieuwe voetgangersbrug over de kreek is de verbinding tussen twee delen van de wandelroute hersteld. Daarmee komt een einde aan de situatie waarin bezoekers alleen nog afzonderlijke delen van het gebied konden bewandelen.

andrelinger(peter)

Wisselende resultaten in de vijfde klasse, SCO'63 nog puntloos

Regio – In de vijfde klasse speelden zaterdag vier van de zes clubs van Voorne Putten een derby. Het treffen tussen Abbenbroek en Hekelingen eindigde in 2-2, Vierpolders won met 2-1 van Rockanje. Simonshaven deelde de punten met ZBVH, 2-2. SCO’63 is nog altijd zonder punten, de ploeg verloor thuis met 2-4 van Fortuna Be Quick.

Ferry Seton (Zwartewaal)

GHVV'13 wint van Zwartewaal, winst FC Vlotbrug en OHVV en Rozenburg delen punten

Regio – De ploegen in de vierde klasse van Voorne Putten behaalde zaterdag wisselende resultaten. De burenruzie tussen Zwartewaal en GHVV’13 werd beslist in het voordeel van de ploeg uit Heenvliet en Geervliet. De andere derby tussen OHVV en Rozenburg eindigde onbeslist en FC Vlotbrug pakte de volle winst tegen Hermes DVS.