Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer ingezet voor schoorsteenbrand

c17805ba359ec382f1472f20b61d72eb.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagmiddag 18 februari rond 15.51 uur is er brand uitgebroken in een schoorsteen van een woning aan de Snoekenveen in Spijkenisse. Bij het ontvangen van de melding is de brandweer met twee blusvoertuigen en een hoogwerker uitgerukt naar de woning waar de brand woedde.

De bewoners wilden hun kachel aansteken toen er brand ontstond. De brandweer heeft de woning laten ventileren door alle ramen open te zetten, en via de hoogwerker is er gebruikt gemaakt van een ramoneur. Dit is een gereedschap dat speciaal ontwikkeld is om schoorsteenbranden te doven.

Hierna was de brand snel onder controle, maar uit voorzorg bleven brandweermannen de temperatuur meten in de woning. Nadat deze gezakt was kon de brandweer inpakken. Omdat er schade is ontstaan door de brand is stichting Salvage ter plaatse komen om deze schade op te nemen en verder te assisteren met de afhandeling.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Ongeval---MediaTV.jpeg

Motorrijder zwaar gewond na ongeval Spijkenisse

Een motorrijder is zaterdagavond 16 mei zwaargewond geraakt bij een verkeersongeval op het kruispunt Annie Romein-Verschoorlaan en Maaswijkweg in Spijkenisse.

Vrouwenmars tegen azc's asielopvang protest

Vrouwenmars tegen asielopvang Voorne aan Zee

Ongeveer '100 mensen liepen zaterdagmiddag 16 mei mee in een protestdemonstratie tegen de komst van azc’s in Voorne aan Zee in de vesting van Hellevoetsluis. De deelnemers noemden het protest een vrouwenmars, met als motto: ‘Wij staan er als vrouwen, moeders, zussen, kinderen, kleinkinderen en oma’s.’

Eikenprocessierups

Gemeente Nissewaard vraagt inwoners eikenprocessierups te melden

De eikenprocessierups is weer actief. De gemeente Nissewaard vraagt inwoners om het te melden als zij de rupsen in een boom zien. De brandharen van de eikenprocessierups kunnen gezondheidsklachten veroorzaken.

Schade door brandbom Reede Brielle.jpg

Brandbom beschadigt toekomstige woning vluchtelingen

Brielle - Bij een woning aan de Reede in Brielle is vrijdagavond 15 mei een brandbom tegen het raam gegooid. Het gaat om een brandbom in een fles. Het raam is gebarsten en de vensterbank raakte beschadigd en zwartgeblakerd.

bloemen.jpg

Gemeenten maaien even niet voor biodiversiteit

De gemeenten Nissewaard en Voorne aan Zee maaien in mei minder gras. Door het gras langer te laten staan, krijgen wilde planten meer kans om te bloeien. Dat zorgt voor meer voedsel en schuilplekken voor insecten, zoals bijen, vlinders en hommels.

Wandelen

Wandelen met Fibro Enzo

Mensen met fibromyalgie, Ehlers-Danlos, reuma of andere vergelijkbare aandoeningen kunnen vanaf woensdag 19 mei meedoen aan de wandelgroep ‘Wandelen met Fibro Enzo’. De wandelingen vanaf Wijkcentrum Waterland zijn laagdrempelig en bedoeld voor iedereen die op een rustige manier in beweging wil komen.