Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brandweer rukt uit voor melding persoon te water

cee35a0f187baaacfcd9bd29fae32430
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Iets na 14.00 uur zijn donderdagmiddag de hulpdiensten uitgerukt vanwege een melding van een persoon te water aan de Nieuw Hongerlandsedijk in Spijkenisse.

De brandweer, politie en een ambulance kwamen met spoed ter plaatse, waar bleek dat er een jongen bij een paal op een krib stond in de Oude Maas. Dit is een dam die haaks op de kant ligt en deze was door het opkomende water onder gelopen nadat de jongen erop was gegaan. Terugkomen naar de kant was daardoor onmogelijk geworden.

Duikers van de brandweer hebben de jongen veilig weer naar de oever gebracht. Behalve natte voeten, bleek hij verder in orde te zijn en hoefde hij niet door de ambulance meegenomen te worden.

Lees ook

Brielse Poort Hellevoetsluis werkzaamheden 2025

Brielse Poort in Hellevoetsluis afgesloten vanwege jaarlijkse controle

Hellevoetsluis – Woensdagmiddag 7 oktober is de Brielse Poort in de Vesting van Hellevoetsluis van 13:00 uur tot 16:00 uur afgesloten vanwege een jaarlijkse controle. De Brielse Poort is een werkende waterkering en tijdens de test wordt gecontroleerd of de poort nog goed werkt bij een mogelijke hoogwatersituatie.

Guy Duijm (SCO'63)

SCO'63 wacht op eerste zege, regioderby tussen Vierpolders en Hekelingen

Regio – Voor de zes deelnemende ploeg van Voorne Putten in de vijfde klasse zijn er tot op heden wisselende resultaten behaald. Dit weekend is er de derby tussen Vierpolders en Hekelingen. SCO’63, Abbenbroek en Simonshaven spelen thuis en Rockanje mag naar Goeree Overflakkee.

gebroedersbredius

Zwartewaal en Rozenburg kruisen degens, FC Vlotbrug naar de koploper

Regio – In de vierde klasse spelen twee streekploegen tegen elkaar, dat zijn Zwartewaal en Rozenburg. Vlotbrug zal het opnieuw lastig krijgen in het duel met de koploper in deze klasse. Voor OHVV en GHVV’13 lijken het tegenstanders van gelijke waarde.

051 Overhandiging begroting 2027 Voorne aan Zee

Begroting Voorne aan Zee voor 2027 aangeboden aan de gemeenteraad

Voorne aan Zee – De eerste stap in de uitvoering van het collegeprogramma in Voorne aan Zee is sinds deze week officieel een feit. Wethouder Financiën Erik Mulder heeft namens het college van B&W de begroting voor 2027 aan de gemeenteraad aangeboden tijdens een bijeenkomst in Cultuur Nieuwe Veste in Hellevoetsluis. De begroting werd overhandigd aan burgemeester Arno Scheepers als voorzitter van de gemeenteraad.

johnkleijnbotlek

SC Botlek naar Zinkwegse Boys, OVV ontvangt SSS

Regio – De ploegen in de derde klasse kenden een verschillende start. Voor SC Botlek was het een matige start. De formatie van John Kleijn behaalde tot op heden slechts één punt. Beter kunnen we de start van OVV noemen. De mannen uit Oostvoorne wonnen de eerste twee duels en zijn samen met Stellendam de koploper in 3D.

foto_website 0 (8)

Anonieme tip leidt politie naar 573 kilo vuurwerk in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De politie heeft donderdagavond 573 kilo vuurwerk aangetroffen in een woning en kelderbox aan de Bliek in Hellevoetsluis. Daarnaast werd volgens de politie zelfgemaakt vuurwerk gevonden. Een 33-jarige bewoner is aangehouden.