Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dealer aangehouden na ondermijningsactie

1f32fba3e36873fafdb45a57d2a4dfd9.jpg

Nissewaard - Afgelopen dinsdag hield de politie een ondermijningsactie in Nissewaard. Tijdens deze actie kwamen zij al snel een drugsdealer op het spoor die in een voertuig door de wijk reed. Ze hielden hem nauwlettend in de gaten en zagen hem meerdere keren drugs overdragen.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Na het observeren van deze overdrachten hielden zij twee kopers aan. Kort daarna konden zij ook de dealer zelf aanhouden, op de snelweg. Hij werd overgebracht naar het
politiebureau in Dordrecht.

Tijdens de insluitingsfouillering troffen zij maar liefst 14 ponypacks aan in zijn onderbroek – vermoedelijk harddrugs. De verdachte is inmiddels verhoord en zal zich binnenkort voor de rechter moeten verantwoorden. De Forensische Opsporing zal de harddrugs testen, zo weten ze precies om wat voor drugs het gaat.

Ondermijning is een serieus probleem waarbij onder- en bovenwereld met elkaar verweven raken. Door zichtbaar en onzichtbaar op te treden, pakken ze dit soort criminaliteit aan.

Heb jij vermoedens van drugshandel in jouw buurt? Meld het! Bel 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.



Lees ook

Stock_politie.JPG

Zeven jaar cel en tbs voor Spijkenisser in grote sextortionzaak

De rechtbank Rotterdam legt een 22-jarige man uit Spijkenisse een celstraf van zeven jaar op en tbs met dwangverpleging. De man dwong onder meer tientallen meisjes tot het maken van seksueel getinte foto’s en filmpjes en tot het verrichten van onzedige handelingen.

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.