Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dealer aangehouden na ondermijningsactie

1f32fba3e36873fafdb45a57d2a4dfd9

Nissewaard - Afgelopen dinsdag hield de politie een ondermijningsactie in Nissewaard. Tijdens deze actie kwamen zij al snel een drugsdealer op het spoor die in een voertuig door de wijk reed. Ze hielden hem nauwlettend in de gaten en zagen hem meerdere keren drugs overdragen.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Na het observeren van deze overdrachten hielden zij twee kopers aan. Kort daarna konden zij ook de dealer zelf aanhouden, op de snelweg. Hij werd overgebracht naar het
politiebureau in Dordrecht.

Tijdens de insluitingsfouillering troffen zij maar liefst 14 ponypacks aan in zijn onderbroek – vermoedelijk harddrugs. De verdachte is inmiddels verhoord en zal zich binnenkort voor de rechter moeten verantwoorden. De Forensische Opsporing zal de harddrugs testen, zo weten ze precies om wat voor drugs het gaat.

Ondermijning is een serieus probleem waarbij onder- en bovenwereld met elkaar verweven raken. Door zichtbaar en onzichtbaar op te treden, pakken ze dit soort criminaliteit aan.

Heb jij vermoedens van drugshandel in jouw buurt? Meld het! Bel 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem op 0800-7000.



Lees ook

Blauwalg

Oproep bij zwemmen in open water: ‘Controleer waarschuwingen voor blauwalgen’

Regio – De zomerse temperaturen zorgen ook in onze regio voor drukte op diverse locaties waar in open water mag worden gezwommen. Sinds de start van het zwemseizoen zijn zwemwaterinspecteurs van de Omgevingsdienst Midden-Holland weer aanwezig om de officiële zwemwaterlocaties in de regio regelmatig te controleren op zwemwaterkwaliteit, veiligheid en hygiëne. De Omgevingsdienst roept op om voor het zwemmen in open water altijd te controleren of er waarschuwingen voor blauwalgen geldt bij zwemwaterlocaties.

JB1_8343

Voetganger overlijdt na aanrijding met auto in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Donderdagavond is een voetganger overleden na een aanrijding met een auto aan de Vlasakkerlaan in Hellevoetsluis. Getuigen melden dat het slachtoffer na de aanrijding op de voorruit van de auto terecht is gekomen.

Opruimers Hellevoet actie juli 2026

Aanhangwagen vol met afval tijdens schoonmaakactie van Opruimers Hellevoet

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend 28 juli is een enthousiaste groep van Opruimers Hellevoet op pad gegaan voor een nieuwe schoonmaakactie langs de Nieuweweg en de Nelson Mandelalaan in Hellevoetsluis. De vrijwilligers van Opruimers Hellevoet gaan regelmatig op pad om zwerfvuil op te ruimen op plekken in en rond Hellevoetsluis. Tijdens de schoonmaakactie van deze week werd een grote hoeveelheid afval van straat gehaald met een volle aanhangwagen als gevolg.

JB2_9421

Kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na mogelijke gaslucht

Spijkenisse – Donderdagmiddag 30 juli is een kinderdagverblijf aan de Frambozengaard in Spijkenisse ontruimd na het waarnemen van een mogelijke gaslucht. De aanwezige kinderen en begeleiders konden het gebouw na de melding aan de hulpdiensten veilig verlaten.

WhatsApp Image 2026-07-29 at 13.49.06 (1)

Jeugdtrainer Ruwengely Albertus bouwt verder aan trainersdroom bij Excelsior: ‘Het draait om de ontwikkeling van het kind’

Spijkenisse - Na ruim negen jaar als jeugdtrainer bij VV Spijkenisse maakte Ruwengely Albertus in 2024 de overstap naar de jeugdopleiding van Excelsior Rotterdam. Inmiddels werkt hij daar aan zijn tweede seizoen en staat komend jaar een nieuwe uitdaging te wachten als assistent-trainer bij de O16. Zijn visie is in de loop der jaren nauwelijks veranderd: de ontwikkeling van spelers staat altijd centraal.

afvalhelden

Reinis: inwoners van Nissewaard scheiden afval steeds beter

Nissewaard - Inwoners van Nissewaard zijn goed op weg met het scheiden van afval. Dat blijkt uit de nieuwste sorteeranalyse. Volgens de afvalinzamelaar worden steeds minder waardevolle grondstoffen zoals textiel, glas, metalen en elektrische apparaten in het restafval aangetroffen.