Spijkernisse, Netherlands
Terug

Getuigen zien twee inbrekers bij nachtelijke inbraak

d86afa49e2106fbc96b07a09843f77c1.jpg

Spijkenisse - In de nacht van maandag 24 maart op dinsdag 25 maart heeft er een inbraak plaatsgevonden in een winkel in het centrum van Spijkenisse.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
De politie ontving een melding nadat omwonenden wat gerommel en gerinkel hoorden beneden in de winkelstraat. Uiteindelijk zagen ze dat er werd ingebroken in een winkel met gebruikte producten. Deze winkel was tijdelijk tot nader order gesloten, zo is te zien op de voordeur. 

In de voordeur is een groot gat gemaakt waar de twee inbrekers door naar binnen zijn gegaan. Hoe lang ze binnen zijn geweest en of zij dingen hebben buitgemaakt is onbekend. De politie is een onderzoek gestart en zal camerabeelden verzamelen en met getuigen spreken.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Screenshot 2026-02-14 114607.jpg

Bewonersvereniging De Samenwerking viert 30-jarig bestaan

Spijkenisse – Bewonersvereniging De Samenwerking bestaat dertig jaar. De vereniging werd in 1996 opgericht door een groep vrijwilligers en komt sindsdien op voor de belangen van huurders van Woonbron in Spijkenisse. Het jubileum werd gisteravond gevierd met een etentje.

WhatsApp Image 2026-02-12 at 01.01.03.jpeg

Erik Mulder (D66) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Optimisme en eerlijk bestuur zijn onmisbaar’

Voorne aan Zee - LINQ Media is bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Erik Mulder aan, lijsttrekker van D66 Voorne aan Zee.

ExxonMobil VB Spijkenisse actie.jpg

Oude schermen en dockingstations leveren donatie op voor Voedselbank

Medewerkers van ExxonMobil in Rotterdam hebben ruim 7.800 euro ingezameld voor Voedselbank Spijkenisse e.o.

Schermafbeelding 2026-02-13 101205.jpg

De laatste tram reed 60 jaar geleden op Voorne-Putten

Precies 60 jaar geleden reed de allerlaatste tram op Voorne-Putten, van Spijkenisse naar Hellevoetsluis. De RTM, Rotterdamsche Tramweg Maatschappij stapte op 14 februari 1966 over op bussen. Liefhebbers van de tram besloten toen een museum op te richten. Dat viert dit jaar dus het 60-jarig bestaan.

Schermafbeelding 2026-02-13 163251.png

Voorleeshond helpt kinderen met lezen

Zuidland – In de bibliotheek van de Zuid-Hollandse Eilanden kunnen kinderen die lezen spannend of moeilijk vinden, voorlezen aan een speciaal getrainde hond. Het gaat om kinderen van ongeveer 6 tot 10 jaar die vijftien minuten lang hardop lezen in het bijzijn van de hond.

Wijkagent_Politie_Ed_van_den_Blink.jpg

Wijkbus politie bij Klokbekerkreek: laagdrempelig contact met wijkagent

Vrijdagmiddag stond de politie met de wijkbus aan de Klokbekerkreek in Spijkenisse. Deze laagdrempelige manier geeft bewoners de mogelijkheid om in contact te komen met hun wijkagent, in dit geval Ed van den Blink.