Spijkernisse, Netherlands

Getuigen zien twee inbrekers bij nachtelijke inbraak

Foto: Nieuws op Beeld
Spijkenisse - In de nacht van maandag 24 maart op dinsdag 25 maart heeft er een inbraak plaatsgevonden in een winkel in het centrum van Spijkenisse.
Mirjam de Neeff | 25 maart 2025 09:52 | 25 maart 2025 09:52
De politie ontving een melding nadat omwonenden wat gerommel en gerinkel hoorden beneden in de winkelstraat. Uiteindelijk zagen ze dat er werd ingebroken in een winkel met gebruikte producten. Deze winkel was tijdelijk tot nader order gesloten, zo is te zien op de voordeur. 

In de voordeur is een groot gat gemaakt waar de twee inbrekers door naar binnen zijn gegaan. Hoe lang ze binnen zijn geweest en of zij dingen hebben buitgemaakt is onbekend. De politie is een onderzoek gestart en zal camerabeelden verzamelen en met getuigen spreken.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Meest gelezen

Geen weekendafsluitingen Spijkenisserbrug meer dit jaar

Jennifer Smit | 13 november 2025

Gemeenteraad steunt plan voor snelbus Hellevoetsluis-Schiedam

Jennifer Smit | 17 november 2025

Vertraging op de A15 na ongeval Thomassentunnel

Perry van Brandwijk | 17 november 2025

Lees ook

Historische ambtsketens van de voormalig...

Brielle – Museum Den Briel toont momenteel een bijzondere verzameling ambtsketens van de voormalig...

Inwoners trotseren regen voor kleurrijke...

Spijkenisse - Wie door de wijk Waterland in Spijkenisse loopt, kan het haast niet missen: dit jaar z...

Cultureel muziekproject zet lokale artie...

Brielle - Het nieuwe project Op Visite bij Taylor Made biedt lokaal muzikaal talent de kans om zich ...

Een volle tribune voor de installatie va...

Spijkenisse – In de raadszaal van het stadhuis is vanochtend de nieuwe Kindergemeenteraad van Niss...

Einduitslag NK Tegelwippen: hoeveel tege...

Voorne-Putten - De eindstand van het NK Tegelwippen 2025 is bekend. Van 21 maart tot en met 31 oktob...

Mark Soetens (IBV): ‘Je staat als raad...

Voorne aan Zee - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale ...