Spijkernisse, Netherlands
Terug

Groot gat in fietspad Hekelingseweg door leidingbreuk

c4c0e70c8542512c17f0e7f224f33ffd.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagochtend 21 januari even  voor 10:00 uur is er een waterleiding gebroken onder het fietspad gelegen aan de Hekelingseweg in Spijkenisse.

De breuk is ontstaan vlak voor de kruising met De Gaard en de wijk Waterland. Als gevolg van de leidingbreuk is er een grote hoeveelheid water naar boven gekomen. Het meeste water ging direct de sloot in. Het overige deel spoelde over de fietspaden en het wegdek heen.

Ook is er een groot gat ontstaan in het fietspad. De gemeente heeft direct voorzorgsmaatregelen genomen en delen van het fietspad samen met de brandweer afgesloten. Hoe groot de schade daadwerkelijk is, en hoelang de reparatie gaat duren, is onbekend.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.

Mobielecamera_Politie_Gemeente.JPG

Bewoner Crocusstraat krijgt voorlopig weer toegang tot woning

Spijkenisse - De verlenging van de sluiting van de woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is voorlopig geschorst door de rechtbank. De sluiting was per 20 mei door de burgemeester opgelegd.

auto rijdt tuin in bij rotonde Hellevoetsluis

Automobilist verliest macht over het stuur en rijdt door hek voor een woning heen

Hellevoetsluis – Donderdagmiddag heeft een eenzijdig ongeval plaatsgevonden aan de Rijksstraatweg in Hellevoetsluis. Een automobilist is hierbij door een hek voor een woning heengereden. Bij het ongeval raakte niemand gewond, maar de schade aan het hek en het voertuig was groot.

Botlektunnel 3.jpg

Botlektunnel vanwege onderhoudswerkzaamheden in beide richtingen afgesloten voor het verkeer

Regio – Vanwege onderhoudswerkzaamheden is de Botlektunnel van donderdag 21 mei 22:00 uur tot vrijdag 22 mei 05:00 uur in beide richtingen afgesloten voor het verkeer. Tijdens de werkzaamheden worden omleidingen ingesteld en wordt de vertraging op minder dan 10 minuten geschat door Rijkswaterstraat.