Spijkernisse, Netherlands
Terug

Groot gat in fietspad Hekelingseweg door leidingbreuk

c4c0e70c8542512c17f0e7f224f33ffd
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdagochtend 21 januari even  voor 10:00 uur is er een waterleiding gebroken onder het fietspad gelegen aan de Hekelingseweg in Spijkenisse.

De breuk is ontstaan vlak voor de kruising met De Gaard en de wijk Waterland. Als gevolg van de leidingbreuk is er een grote hoeveelheid water naar boven gekomen. Het meeste water ging direct de sloot in. Het overige deel spoelde over de fietspaden en het wegdek heen.

Ook is er een groot gat ontstaan in het fietspad. De gemeente heeft direct voorzorgsmaatregelen genomen en delen van het fietspad samen met de brandweer afgesloten. Hoe groot de schade daadwerkelijk is, en hoelang de reparatie gaat duren, is onbekend.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

spijkenissevreugde

Spijkenisse heeft eindelijk de eerste zege binnen

Spijkenisse heeft zaterdag op sportpark Jaap Riedijk een mooi resultaat bereikt tegen HBS, dat op de tiende plaats stond. De mannen van Davey van Velzen pakte de eerste zege van de competitie, 2-1, Ze staan na tien duels met vijf punten nog wel onderaan in de vierde divisie B.

Schermafbeelding 2026-11-05 153924

Chantal Keijzer brengt nieuws uit Spijkenisse op eigen wijze: ‘Ik had nooit verwacht dat het zo hard zou groeien’

Spijkenisse – Van weer een afsluiting van de Spijkenisserbrug tot opvallende gebeurtenissen in de regio: Chantal Keijzer brengt het nieuws uit Spijkenisse en omgeving op geheel eigen wijze. Met haar video's op TikTok en Instagram bereikt ze regelmatig duizenden kijkers. Wat begon als een spontaan experiment, groeide uit tot een uit de hand gelopen hobby waarmee ze inwoners op de hoogte wil houden van wat er in hun omgeving speelt.

WhatsApp Image 2026-11-07 at 14.37.01

Bezoekers nemen kijkje achter de schermen tijdens open dag Dierenkliniek Spijkenisse

Spijkenisse - Een kijkje in de operatiekamer, zelf door een microscoop kijken en ontdekken waar dieren na een behandeling verblijven. Dierenkliniek Spijkenisse opende vandaag de deuren voor publiek om de uitbreiding van het pand te vieren. Door de hele kliniek liepen nieuwsgierige inwoners rond die wilden ontdekken wat er achter de schermen gebeurt.

Stockfoto werkzaamheden

N57 bij Nieuwenhoorn nacht afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Nieuwenhoorn – De N57 is in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 november 2026 in beide richtingen afgesloten tussen de aansluiting met de A15 en Nieuwenhoorn (N496). Rijkswaterstaat voert in deze nacht verschillende onderhoudswerkzaamheden uit. Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 20 tot 30 minuten.

PolitieLichtbalk - stock

Automobilist vlucht met ruim 150 km/u voor politie en eindigt in weiland bij Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een automobilist heeft vrijdagnacht 6 november geprobeerd aan de politie te ontkomen. Tijdens een achtervolging vanuit Spijkenisse werden snelheden van meer dan 150 kilometer per uur bereikt. De bestuurder reed uiteindelijk een weiland in, waar hij na ongeveer 300 meter tot stilstand kwam. De man bleek onder invloed van alcohol.

Rob Vuik (Rockanje)

Vijfdeklassers proberen wat hoger op de ranglijst te komen

Regio – In de vijfde klasse komen de zes ploegen van Voorne Putten in actie om wat hogerop te komen. Niet voor elke ploeg staan er gemakkelijke duels op het programma, sommigem wachten nog op de eerste zege.