Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

inzamelpunt

Reinis Punt officieel geopend in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend is het nieuwe Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse officieel geopend. Wethouders Mijnans en Hamerslag verrichtten de opening door een lint met blikjes door te knippen.

Betonwagen---Media TV

Thoelaverweg afgesloten na gekantelde betonwagen

Brielle – Woensdagochtend is een betonwagen gekanteld op de Thoelaverweg in Brielle.

Bernissebad

Bernissebad organiseert zwemvierdaagse in Heenvliet

Heenvliet – Terwijl in de regio volop wordt gewandeld tijdens verschillende avondvierdaagsen, kunnen sportievelingen binnenkort ook het water in voor de zwemvierdaagse.

Stock_politie

Politie doet inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend heeft de politie een inval gedaan in een woning aan de Vuurvlinder in Hellevoetsluis.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Samenwerking Stichting Kunst en Cultuur BRES & EduMare: kunstprogramma voor basisschoolleerlingen Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Stichting Kunst en Cultuur BRES en Onderwijsgroep EduMare hebben de handen ineengeslagen en starten in het nieuwe schooljaar met een bijzonder kunstprogramma voor alle leerlingen van basisscholen in Voorne aan Zee. Het programma bevat volgens beide organisaties een sterk lokaal karakter en op deze manier wordt de intensieve samenwerking tussen de stichting en de onderwijsgroep bekrachtigd.

Stock_politie

Zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in Nissewaard

Nissewaard – De politie heeft de afgelopen weken zes vermoedelijke drugsdealers aangehouden in de gemeente Nissewaard. Bij de verdachten werden verschillende soorten verdovende middelen aangetroffen die volgens de politie bestemd waren voor de handel.