Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

6c35-019e02870b7d7511b29214a09e7922b0.jpg

PostcodeStraatprijs valt in Spijkenisse

Spijkenisse - Goed nieuws voor vijf deelnemers van de Postcode Loterij die meespelen met postcode 3205 ET, aan het Wezelveen in Spijkenisse. Op die postcode is de PostcodeStraatprijs van 25.000 euro per lot gevallen. Onder de winnaars is ook een nieuwe BMW verloot.

James Kwekel, hordenlopen.jpg

Voorne Atletiek kijkt terug op succesvolle wedstrijddag in Den Haag

Zaterdag 9 mei kwamen 33 atleten van Voorne Atletiek in actie tijdens de tweede regiocompetitiewedstrijd voor U14/U16 bij Haag Atletiek in Den Haag. In de stralende zon namen atleten van 11 tot en met 15 jaar deel aan drie onderdelen voor hun team.

2KV04447.jpg

Auto slaat over de kop op Europaweg Maasvlakte

Maasvlakte - Op de Europaweg op de Maasvlakte Rotterdam is een auto over de kop geslagen. De auto reed vermoedelijk een stuk tegen het verkeer in, raakte van de weg en sloeg over de kop. De bestuurder bleek onder invloed te zijn.

Bankslaper dakloos thuisloos

Ook bankslapers geteld bij landelijke ETHOS-telling dak- en thuisloze mensen

De gemeenten Nissewaard en Voorne aan Zee gaan op 12 mei de omvang van dak- en thuisloosheid in de regio in kaart brengen. Dit gebeurt via de ETHOS-telling van Hogeschool Utrecht en Kansfonds. De telling vindt dit jaar voor de vierde keer plaats. In totaal doen 96 gemeenten mee.

Bernisse

Vragen CDA fractie over kwaliteit zwemwater Bernisse

De CDA-fractie in de gemeenteraad van Nissewaard heeft schriftelijke vragen gesteld over de waterkwaliteit van zwemlocaties aan de Bernisse. Aanleiding is een waarschuwing bij Bernisse Zuidland Oostzijde, waar zwemmen wordt ontraden vanwege slechte waterkwaliteit. Volgens het CDA zorgt dat voor onrust bij inwoners en recreanten, juist nu het zwemseizoen is begonnen en de temperaturen oplopen.

032 - Blauwe vlag seizoen 2026 - Aart Jan Spoon en Lilian Herrewijnen.jpg

Blauwe vlag voor stranden Voorne aan Zee

Het Badstrand van Rockanje heeft voor de 12e keer de Blauwe Vlag behaald. Ook Jachthaven Geijsman in Oostvoorne en jachthavens WSV Haringvliet, Marina Cape Helius en Watersportvereniging Haringvliet Kanaalhaven in Hellevoetsluis mogen de blauwe vlag weer in de top hijsen. Wethouder Aart Jan Spoon van Voorne aan Zee reikte de vlag uit aan Lilian Herrewijnen van jachthaven Geijsman.