Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-28 145108.png

Verhitte Firox Games tijdens Brandweerdag voor Roparun

Brielle - Roparunteam 228 van de Gezamenlijk Brandweer organiseerde zaterdag 25 april een brandweerdag in Brielle in samenwerking met Brandweer Brielle. Op het evenemententerrein waren demonstraties van verschillende brandweerdiensten, spellen van de Jeugdbrandweer Rozenburg en de Firox Games.

Paneel 612_2---Foto_Frontaal.info.jpg

Nieuwe borden vertellen oorlogsverhalen van Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Onlangs zijn er in Hellevoetsluis borden geplaatst met informatie over de Tweede Wereldoorlog. De oorlog die vanuit het oosten op ons land af kwam ligt al ruim achter ons, maar sporen van deze Wereld Oorlog zijn ook in Hellevoetsluis nog steeds zichtbaar. Over deze donkere periode heeft Stichting Verdedigingswerken een vijftal informatieborden geplaatst over gebeurtenissen in de oorlog.

Levende Geschiedenis---Foto_PR.jpg

Museum De Duinhuisjes laat de historie leven

Rockanje – Ook deze zomer laten de vrijwilligers van openluchtmuseum De Duinhuisjes de geschiedenis (her)leven. Elke eerste zondag van de maand kan iedereen daarvan komen genieten in het museum aan de Duinstraat in Rockanje.

Nest_Hoornaar---Jan_Pluim.jpg

Elke gevangen koningin voorkomt mogelijk nieuw hoornaarnest

Regio - In maart werd in Abbenbroek, tegenover het Dorpshuis, de eerste val tegen de Aziatische hoornaar opgehangen. Dat was een van de 75 vallen die in Nissewaard zijn geplaatst. De val hangt op een hoogte van ongeveer 1,5 meter. Het is belangrijk dat op plekken waar eerder nesten zaten, nu vallen hangen.

IMG_8138.JPG

Koningsdag in de regio

Regio- Het is gezellig druk op straat tijdens Koningsdag in de regio. Het weer zit ook er mee tijdens de verjaardag van de Koning. De maximumtemperatuur komt uit op 17 graden, lokaal misschien wel 18 graden. Er staat weinig wind en het is bewolkt. Zo nu en dan breekt de zon door.

brielle---Dick _ vd Meer.jpg

Titelstrijd blijft spannend na gelijkspel Brielle

Twee of drie speelrondes zijn nog te gaan en in de tweede klasse D weet alleen het Zwijndrechtse VVGZ waar het aan toe is en dat is dat zij volgend seizoen wederom in de tweede klasse mogen uitkomen. De bewoners van Sportpark De Noord kunnen niet meer degraderen of promoveren en kunnen freewheelend het seizoen afmaken.