Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

SpijkenisseFestival_Gerard van Es  (1)

SpijkenisseFestival sluit weekend vol muziek en optredens af

Spijkenisse – Van vrijdag 28 tot en met zondag 30 augustus stond Spijkenisse in het teken van het SpijkenisseFestival. Met een uiteenlopende programmering was er gedurende het weekend ruimte voor dj's, lokaal talent, Nederlandstalige artiesten en Nederpop. LINQ Media was tijdens het festival aanwezig en sprak verschillende artiesten.

Stock_politie

Extra verkeerscontroles tijdens start van het nieuwe schooljaar

Regio – Sinds deze week zijn scholen in de regio weer geopend en is de zomervakantie voor leerlingen voorbij. Met name rond schoolzones ziet de politie dat het aanzienlijk drukker is in het verkeer. De politie voert daarom de aankomende periode extra controles rondom scholen uit om de verkeersveiligheid te waarborgen.

JB1_3120

Vrachtwagenbrand op N15 geblust, rechterrijstrook nog uren dicht

Op de N15 heeft dinsdag een vrachtwagen in brand gestaan. Bij de brand kwam zwarte rook vrij. Vanwege de rook werd mensen in de omgeving geadviseerd ramen en deuren te sluiten en de mechanische ventilatie uit te zetten.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden begint met nieuw seizoen van computerlessen

Regio – Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden begint deze maand met een nieuw seizoen van computerlessen waar deelnemers beter leren omgaan met een computer, tablet of smartphone. Tijdens de lessen ga je aan de slag om je digitale vaardigheden te verbeteren en meer te leren over programma’s als Word en Excel.

Botlekbrug

Botlekbrug deze week twee nachten afgesloten voor al het verkeer

Regio – Vanwege regulier onderhoud is de Botlekbrug deze week twee nachten afgesloten voor al het verkeer. De brug is in de nacht van woensdag 2 september op donderdag 3 september en in de nacht van donderdag 3 september op vrijdag 4 september afgesloten. Het autoverkeer, voetgangers, fietsers en bromfietsers kunnen tijdens de onderhoudswerkzaamheden geen gebruik maken van de brug.

OpeningDependance_JacobvanLiesveldt

Jacob van Liesveldt opent nieuwe dependance aan de Fazantenlaan: ‘We hebben de ruimte hard nodig’

Hellevoetsluis – Maandagochtend 31 augustus is de nieuwe dependance van het Jacob van Liesveldt officieel geopend. Rector Wim den Eshof en leerlingen Timo Hilgers en Esad Güler van de leerlingenraad verzorgden gezamenlijk het officiële openingsmoment en namen aansluitend met medewerkers een kijkje in het nieuwe gebouw van de school.