Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Spijkenisse treft onbekend Valken'68, Nieuwenhoorn weer op zondag

Regio - Waar de ene ploeg nog wacht op de eerste overwinning in de vierde divisie, is er de volle winst voor Nieuwenhoorn in de eerste klasse D. Spijkenisse wacht een tegenstander tegen wie men in de competitie nog nooit speelde. Nieuwenhoorn gaat zondag op bezoek bij Unitas '30, dat vorig seizoen nog in de vierde divisie uitkwam.

KFA_German_Open_Oldehove_Cup_press_photos

Groot aantal podiumplaatsen in Duitsland en Friesland voor Kyokushin Fight Academy uit Spijkenisse

Spijkenisse – De wedstrijdselectie van Kyokushin Fight Academy (KFA) uit Spijkenisse heeft in acht dagen tijd maar liefst 34 podiumplaatsen behaald tijdens twee toernooien in Duitsland en Friesland. De karateschool uit onze regio mocht maar liefst veertien podiumplaatsen bij de German Open in Leipzig. Een week later waren er nog een twintig karateka’s van KFA op het podium te vinden tijdens de Oldehove Cup in Friesland.

foto_website 0 (4)

Buren horen rookmelder en slaan alarm, brandweer redt twee honden

Spijkenisse – De brandweer heeft donderdagmiddag twee honden uit een woning aan de Heemstdonk in Spijkenisse gered. Buren hoorden een rookmelder afgaan en zagen rookontwikkeling, waarna zij 112 belden.

foto_website 0 (3)

Auto belandt in sloot langs Nieuweweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op de Nieuweweg in Hellevoetsluis is donderdag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. De bestuurder en bijrijder raakten daarbij niet gewond.

Kaartenactie Nissewaard voor Elkaar resultaat

Meer dan 100 zelfgeschreven berichten tijdens kaartenactie van Nissewaard voor Elkaar

Nissewaard – Afgelopen zaterdag organiseerde het team van Nissewaard voor Elkaar een kaartenactie bij de ingang van Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Voorbijgangers konden een kaartje schrijven voor iemand die wel wat troost, een lieve boodschap of gewoon een glimlach kan gebruiken. De actie werd georganiseerd in het kader van ‘De Week van de Ontmoeting’ en hierbij werden meer dan 100 berichten op een kaartje voor bewoners van Boavinda, Careyn de Vier Ambachten en het Vredehofhuis in Spijkenisse geschreven.

08 Martelaren Gorcum Fracassini

Lezing in Museum Den Briel over Martelaren van Gorcum

Brielle – Historicus Leo van der Molen geeft donderdag 8 oktober in Historisch Museum Den Briel een lezing over de Martelaren van Gorcum. De gratis lezing vindt plaats in de raadzaal van het Oude Stadhuis aan de Markt 1 in Brielle.