Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

JB1_1782

Hulpdiensten naar Moriaanseweg West na melding van steekpartij

Hellevoetsluis – Aan de Moriaanseweg West in Hellevoetsluis is zondagavond een gewonde persoon aangetroffen. Rond 21.10 uur kwam bij de hulpdiensten een melding binnen van een mogelijke steekpartij.

maikkevinvanderhulstkata

Chitari levert Wereld Kampioen Kata in Sarajevo

Sarajevo – Veertien koppels zijn er door Nederland dit weekend afgereisd naar Sarajevo waar het WK Kata werd gehouden. Vijf koppels waren afkomstig van Chitari uit Spijkenisse. Eén duo, Mike en Kevin van der Hulst werd Wereld Kampioen. Een resultaat waar men apetrots op is.

Image 2026-09-27

Spivo Dames 1 herpakt zich te laat bij competitiestart

Spijkenisse – Spivo Dames 1 is de nieuwe competitie begonnen met een nederlaag. De volleybalsters uit Spijkenisse kwamen zaterdag tegen Next Volley Dordrecht Dames 3 niet goed genoeg in hun spel en verloren de eerste drie sets. In de vierde set liet Spivo alsnog zien waartoe het in staat is. De 25-23 setwinst leverde de ploeg uiteindelijk nog een competitiepunt op.

Rob Vuik (Rockanje)

Rockanje als enige eilandse club winnaar in vijfde klasse

REGIO – Eén derby en de overige ploegen in de vijfde klasse keken of ze de resultaten van vorige week nog konden verbeteren. Winst was er voor Rockanje, een puntendeling voor Simonshaven en Vierpolders. Nederlagen waren er voor SCO’63, Hekelingen en Abbenbroek.

Ferry Seton (Zwartewaal)

Grote nederlaag voor OHVV, winst in derby voor Zwartewaal

De vijf ploegen die meedoen in de vierde klasse van het amateurvoetbal speelde bijna allemaal tegen elkaar. Er was een hele grote nederlaag voor OHVV van 8-1 een puntendeling voor Rozenburg en GHVV’13, Vlotbrug wacht nog op de eerste punten, want Zwartewaal zegevierden bij hen met 1-4.

Ronard-Venekamp

OVV met winst naar huis, SC Botlek onderuit tegen Stellendam

Regio – In de derde klasse van het amateurvoetbal kwam SC Botlek zaterdag in actie tegen Stellendam. Het werd 2-4 voor de gasten. OVV moest naar COAL en kwam winnend terug naar Oostvoorne, het werd 2-5 voor de ploeg van Ronard Venekamp.