Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet DCMR en brandweer vanwege lekkende crossmotor

49bfffdca217b89121ae04c3b21316a8
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Donderdagochtend 20 februari rond 11.10 uur zijn de brandweer en leden van de DCMR bezig geweest met een onderzoek naar een benzinelucht aan de Boogkreek in Spijkenisse.

Omwonenden roken namelijk al sinds woensdagavond een benzinelucht, waarvan melding werd gemaakt bij de DCMR. De DCMR is donderdagochtend ter plaatse gekomen en heeft onderzoek gedaan. Ook werd de brandweer ingeschakeld om te helpen met het onderzoek.

Brandweermannen belden aan bij het huis en vroegen aan de bewoner om de schuur te openen. Bij het openen van de schuurdeur werd iedereen begroet door een walm van benzinedampen. Buiten dat dit schadelijk kan zijn, is het ook nog gevaarlijk. Al bij één klein vonkje had er namelijk een grote explosie kunnen ontstaan.

De oorzaak bleek een lekkende crossmotor, welke naar buiten is gehaald. Onder de motor is door de brandweer een laag absorberende korrels gestrooid om de buiten het bakje lekkende benzine te absorberen. In de schuur, op de plek waar de crossmotor stond, is ook een laag absorberende korrels gestrooid. De schuurdeur is opengezet op advies van de brandweer om alle schadelijke dampen en de sterke benzinelucht te laten verwaaien.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld

Lees ook

IMG-20260825-WA0023

Auto belandt in sloot langs Groene Kruisweg bij Heenvliet

Heenvliet – Op de Groene Kruisweg ter hoogte van Heenvliet is dinsdagmiddag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. Volgens de 112-correspondent ter plaatse speelde een heliumballon mogelijk een rol bij het ongeval.

260412_Voorne Atletiek_Joey, Yannick, James, Jake

Outdoor seizoen voor atleten van Voorne Atletiek nog steeds in volle gang

Vierpolders – Het outdoor seizoen voor de atleten van Voorne Atletiek is nog steeds in volle gang. In de zomerperiode namen de atleten uit onze regio onder andere deel aan het NK voor Masters en vorige maand stond het NK senioren op het programma. Tijdens deze toernooien werden volgens de vereniging mooie prestaties neergezet.

Werkzaamheden N218 - augustus 2026

Werkzaamheden op de N218: afsluitingen tussen 20:00 en 06:00

Regio – Vanaf aankomende maandag 31 augustus worden werkzaamheden uitgevoerd aan de N218 bij Geervliet, Heenvliet en Zwartewaal. De weg wordt hierbij tussen 20:00 uur en 06:00 uur afgesloten voor het verkeer. De werkzaamheden zullen volgens de provincie Zuid-Holland tot 6 november duren en vinden in diverse fasen plaats. Het verkeer kan tijdens de werkzaamheden een omleiding volgen via de A15. Overdag is de weg gewoon toegankelijk voor al het verkeer.

R-Net busvervoer bus

Buslijnen 102 en 403 rijden niet langs diverse bushaltes vanwege werkzaamheden

Oostvoorne – Buslijnen 102 en 403 rijden op woensdag 26 augustus van 18:30 uur tot het einde van de dienstregeling niet langs diverse bushaltes in Oostvoorne. Vervoerder EBS meldt dat werkzaamheden ter hoogte van de brandweerkazerne ervoor zorgen dat de buslijnen woensdag tijdelijk niet worden gebruikt in de dienstregeling.

Burchtfeesten Oostvoorne

Oostvoorne maakt zich klaar voor een nieuwe editie van de Burchtfeesten

Oostvoorne – Aankomende zaterdag 29 augustus staat een nieuwe editie van de Burchtfeesten in Oostvoorne op het programma. ‘Een bruisende dag vol muziek, activiteiten, gezelligheid en lekker eten. Van de eerste activiteiten in de ochtend tot het feest op het Dorpsplein in de avond: tijdens de Burchtfeesten is er de hele dag van alles te beleven’, vertellen de organiseren van het jaarlijkse evenement in de regio.

Spijkenisse Festival 2025

Nieuwe editie Spijkenisse Festival: ‘Een programmering voor jong en oud’

Spijkenisse – Van vrijdag 28 augustus tot en met zondag 30 augustus vindt een nieuwe editie van het Spijkenisse Festival plaats met artiesten als Samuel Welten, Outsiders, Billy Dans en Rutger van Barneveld op het podium. De organisatie zet op dit moment de laatste puntjes op de i voor het festival aankomende vrijdag losbarst. In het radioprogramma LINQ Lunch blikten we met Joeri Wieman van de organisatie vooruit op de komende editie.