Spijkernisse, Netherlands
Terug

Inzet hulpdiensten vanwege kinderstepje langs waterkant

98806a8acb4c836f01cef547b28ed653.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - Langs het water aan de Drogendijk in Spijkenisse zag een voorbijganger maandagmorgen 6 januari een kleine kinderstep liggen. De voorbijganger twijfelde niet en belde uit voorzorg het alarmnummer 112.

Meerdere brandweerwagens en politiewagens kwamen met spoed richting de plek van het stepje. Direct is er een brandweerduiker te water gegaan om te zoeken naar een mogelijke drenkeling.

Na een zoekactie rondom de plek waar de step werd gevonden is er niemand aangetroffen. De politie heeft het stepje meegenomen richting het politiebureau.

Bron en foto: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Verkeersregelaar.JPG

Oefening Verkeersregelaars op de kruising van de Schenkelweg- Donaulaan

Spijkenisse - Op 19 februari en 20 februari (tussen 09:00-15:00 uur) oefenen verkeersregelaars op de kruising van de Schenkelweg- Donaulaan.

kazerne Hearlem.JPG

Speurtocht in vesting Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op vrijdagavond 20 februari 2026 wordt in de vesting van Hellevoetsluis een speurtocht voor kinderen gehouden. De activiteit begint om 19.30 uur bij de kazerne Haerlem.

Sven van Rijssoord.jpeg

Sven van Rijsoord maakt overstap naar SCO’63

SCO’63 voegt komend seizoen opnieuw een jonge speler toe aan de selectie. Sven van Rijsoord maakt de overstap van SC Botlek naar Sportpark Oostbroek.

IMG_0829.JPG

Scooterrijder gewond bij aanrijding op Raadhuislaan in Spijkenisse

Spijkenisse – Dinsdagmiddag heeft op de Raadhuislaan een aanrijding plaatsgevonden tussen een personenauto en een scooter. De scooterrijder raakte daarbij gewond.

Depositphotos_391838026_XL.jpg

Natuurorganisaties teleurgesteld over uitblijven compensatie Tweede Maasvlakte

Meerdere natuur- en milieuorganisaties zijn teleurgesteld na een recente uitspraak van de Raad van State over de natuurcompensatie voor de Tweede Maasvlakte. Volgens de organisaties duurt het al veel te lang voordat de beloofde maatregelen worden uitgevoerd.

Frotresse 1.jpg

Fortresse Holland gewaardeerd met 8,54 in Museum Monitor

Hellevoetsluis – Bezoekers van een openluchtmuseum uit Hellevoetsluis genaamd Fortresse Holland waarderen het museum met een 8,54. Dat blijkt uit de nieuwste cijfers van de Museum Monitor Zuid-Holland, waarin de ervaringen van museumbezoekers in de provincie worden gemeten.