Spijkernisse, Netherlands

Man met elektrische rolstoel te water in Hellevoetsluis

Foto: William van den Handel
Hellevoetsluis – Vrijdag aan het eind van de middag is een oudere man met zijn elektrische rolstoel in een sloot beland. Vermoedelijk raakte hij met zijn wielen van het pad en kwam in de berm terecht, waarna hij de controle verloor.
Mirjam de Neeff | 25 april 2025 22:29 | 25 april 2025 22:29
Een passerende lijnbus zag het ongeluk gebeuren. De buschauffeur schoot direct te hulp, samen met enkele passagiers en een voorbijganger. Zij verleenden eerste hulp totdat de ambulance arriveerde.

Met behulp van de chauffeur, agenten en een medewerker van de Gezamenlijke Brandweer is de man met een vacuümmatras uit de slootkant gehaald.

De man is nagekeken door het ambulancepersoneel en bleef gelukkig gespaard van ernstige verwondingen.


Meest gelezen

Motorrijder overleden na ongeval op A15

Perry van Brandwijk | 14 juli 2025

Na 44 jaar zwaait ‘Mees Ron’ af: ‘Ik heb zo’n 5000 leerlingen lesgegeven’

Jennifer Smit | 18 juli 2025

Zomerafsluitingen Spijkenisserbrug deze week van start

Perry van Brandwijk | 15 juli 2025

Lees ook

Na 44 jaar zwaait ‘Mees Ron’ af: ‘...

Spijkenisse – In lokaal Oost 12 van de Ring van Putten klonk onlangs voor het laatst de stem van R...

Waterschade in appartementencomplex aan ...

Hellevoetsluis - In een appartementencomplex aan het Evertsenplein is donderdagavond een flinke wat...

Zuid-Hollandse Eilanden zetten stap naar...

Nissewaard – De gemeenten op de Zuid-Hollandse Eilanden slaan de handen ineen met zestien zorgaanb...

Wethouders overhandigen de sleutel aan j...

Spijkenisse - Donderdag 17 juli overhandigden wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag de sle...

Léon Soeterboek (VOOR Nissewaard): ‘Z...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...

Spijkenisse Medisch Centrum organiseert ...

Spijkenisse – Het Spijkenisse Medisch Centrum organiseert op dinsdag 12 augustus 2025 een informat...