Spijkernisse, Netherlands
Terug

Omwonenden blussen brand in coniferenhaag met tuinslangen

5417e86b017c019a6476c2b5e45d7f78.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - Woensdagmorgen 1 januari om 00.40 uur was brand ontstaan aan de Schoolstraat in Abbenbroek. Hier had een coniferenhaag vlam gevat.

In korte tijd sloegen de vlammen eruit. Daarop werd de brandweer met spoed opgeroepen. Het duurde echter enige tijd voordat die aanwezig was wegens een zeer grote brand in de omgeving.

Voor de aankomst van de brandweerlieden hadden omwonenden met tuinslangen de brand al grotendeels geblust. Overslag naar de woning kon voorkomen worden.
Bron en foto: AS Media



Lees ook

DJI_20000303144331_0468_D.00_05_37_11.Still001.jpg

Nationale Pannenkoekdag: 'Jong en oud verbinden'

Spijkenisse – In wijkcentrum Groenewoud zijn vanochtend basisschoolleerlingen van de Mgr. Beckersschool en CBS Marimba samengekomen voor het vieren van Nationale Pannenkoekdag.

WhatsApp Image 2026-03-19 at 10.40.47.jpeg

Open dagen geven kijkje achter de schermen bij Reddingsbrigade Rockanje

Voorne aan Zee - De Reddingsbrigade Rockanje organiseert op 28 maart en 4 april open dagen, waarbij bezoekers niet alleen uitleg krijgen, maar ook zelf het water op mogen. Tijdens het radioprogramma LINQ-Lunch vertelden vrijwilligers Pieter en Emma over het werk van de brigade en wat bezoekers kunnen verwachten van de open dagen.

_PloggingNu_Maasboulevard24_4.jpg

Schoonmaakactie PloggingNu langs de Maasboulevard

Spijkenisse – Aanstaande zondag 22 maart organiseert PloggingNu een nieuwe schoonmaakactie langs de Maasboulevard in Spijkenisse. Harold Joëls van PloggingNu vertelde hierover in een interview tijdens het radioprogramma LINQ-Lunch. Tijdens het gesprek vertelde hij niet alleen over de actie, maar ook over het ontstaan van het initiatief.

Postma-ONS.jpg

Richard Sitton en Gert Jan ’t Hart aangesteld als informateurs

Nissewaard - Woensdag behaalde ONS-Nissewaard 10 zetels en nam de partij het initiatief om twee informateurs, Richard Sitton en Gert Jan ’t Hart, te verzoeken gesprekken te voeren met alle gekozen politieke partijen. Zij hebben positief gereageerd op dit verzoek.

Schermafbeelding 2026-03-17 161624.png

Brielse molen 't Vliegend Hert 40 jaar jong

Brielle - Molen ’t Vliegend Hert in Brielle jubileert. De molen is niet zo oud als je zou verwachten in een vestingstad vol historie. De molenaars vieren dit jaar de 40e verjaardag van de replica van de voormalige standerdmolen. Wel stonden er al eeuwenlang molens op dezelfde locatie.

WhatsApp Image 2026-03-13 at 15.19.34.jpeg

Welzijnsorganisatie PUSH: ‘Het is belangrijk dat mensen ons blijven vinden’

Hellevoetsluis – Welzijnsorganisatie PUSH is in de loop der jaren uitgegroeid tot een bekend begrip in de regio. In een interview gaat Opbouwwerker Paul Deur dieper in op de welzijnsorganisatie.