Spijkernisse, Netherlands

Omwonenden blussen brand in coniferenhaag met tuinslangen

Foto: AS Media
Mirjam de Neeff | 1 januari 2025 11:49 | 1 januari 2025 11:49
Abbenbroek - Woensdagmorgen 1 januari om 00.40 uur was brand ontstaan aan de Schoolstraat in Abbenbroek. Hier had een coniferenhaag vlam gevat.

In korte tijd sloegen de vlammen eruit. Daarop werd de brandweer met spoed opgeroepen. Het duurde echter enige tijd voordat die aanwezig was wegens een zeer grote brand in de omgeving.

Voor de aankomst van de brandweerlieden hadden omwonenden met tuinslangen de brand al grotendeels geblust. Overslag naar de woning kon voorkomen worden.
Bron en foto: AS Media



Meest gelezen

Bouw nieuw tuincentrum in Spijkenisse in volle gang

Jennifer Smit | 5 juli 2025

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 juli: ‘Iedereen kan meedoen’

Jennifer Smit | 6 juli 2025

Autofotograaf Benjamin: ‘Het is mijn passie’

Jennifer Smit | 9 juli 2025

Lees ook

Willem Heijdacker (PvdA): ‘Politiek is...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...

Briellenaar Ray: ‘Boksen is mijn passi...

Brielle - Op zijn veertiende heeft Ray Oudenes al flink wat bereikt in de wereld van het boksen. Met...

Gast van de Raad: ‘Een unieke blik ach...

Voorne aan Zee – In de raadszaal van Voorne aan Zee schoven dinsdagavond niet alleen raadsleden aa...

Diploma-uitreiking Opstap, BonusStap en ...

Spijkenisse – Een feestelijke middag in wijkcentrum De Akkers, waar wethouder Hanneke Stengs woens...

Floris De Haas en Mette Hageman kronen z...

Brielle - Golfclub Kleiburg in Brielle stond deze week in het teken van topgolf tijdens het PGA Nati...

Autofotograaf Benjamin: ‘Het is mijn p...

Hellevoetsluis – Morgenavond verandert het Woordbouwerplein in Hellevoetsluis in een tijdelijk dec...