Spijkernisse, Netherlands
Terug

Omwonenden blussen brand in coniferenhaag met tuinslangen

5417e86b017c019a6476c2b5e45d7f78
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Abbenbroek - Woensdagmorgen 1 januari om 00.40 uur was brand ontstaan aan de Schoolstraat in Abbenbroek. Hier had een coniferenhaag vlam gevat.

In korte tijd sloegen de vlammen eruit. Daarop werd de brandweer met spoed opgeroepen. Het duurde echter enige tijd voordat die aanwezig was wegens een zeer grote brand in de omgeving.

Voor de aankomst van de brandweerlieden hadden omwonenden met tuinslangen de brand al grotendeels geblust. Overslag naar de woning kon voorkomen worden.
Bron en foto: AS Media



Lees ook

IMG-20260607-WA0011

Brand woning Egelantier Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - In een woning in een flat is brand uitgebroken. Deze is uitslaand.

IMG_0985

Open dag HSV Ons Genoegen brengt vissers samen

Spijkenisse – Zondag organiseerde Hengelsportvereniging Ons Genoegen een open dag en visclinic. Tussen 10.00 en 15.00 uur konden bezoekers kennismaken met de vele vormen van hengelsport die de vereniging te bieden heeft.

MDB_1045

Nieuwsgierige koeien kijken toe bij reddingsactie aan Nieuwe Veerdam

Simonshaven - Zondagmiddag is een koe in een sloot terechtgekomen aan de Nieuwe Veerdam in Simonshaven. De brandweer kwam ter plaatse om het dier te redden, onder toeziend oog van nieuwsgierige soortgenoten die langs de kant stonden.

schottnerballa-bbq-4373644

Wie zorgt er voor het vlees tijdens de BBQ voor veteranen?

Spijkenisse - Op 11 juli wordt in Spijkenisse een barbecue georganiseerd voor veteranen. De bijeenkomst wordt georganiseerd door Stichting Waterland Spijkenisse en staat in het teken van waardering voor hun inzet, moed en toewijding.

Blijdorp_Joop van der Hor (2)

Regionale Jeugdbrandweer maakt indruk tijdens Dreamnight at the Zoo in Blijdorp

Afgelopen vrijdag was de Rotterdamse burgemeester Carola Schouten één van de ruim 250 vrijwilligers die haar vrije avond opofferde om meer dan 1200 chronisch zieke en gehandicapte kinderen en hun familieleden een gratis onvergetelijk bezoek aan Diergaarde Blijdorp te bezorgen. Onder die vrijwilligers bevonden zich ook gastvrouw Marian van Boodegom en gepensioneerd brandmeester Jan van de Wijngaard, allebei uit Spijkenisse.

Lammetje_MediaTV

Wat moet je doen als je een dier te water ziet?

Spijkenisse - Afgelopen donderdagavond zag een voorbijganger een lammetje in een sloot aan het Schelpenpad in Spijkenisse. Maar wat moet je eigenlijk doen als je een dier te water ziet?