Spijkernisse, Netherlands
Terug

Politie treft alarmrevolver aan onder bruggetje

7450ec285a7cc2eabc07219500f1c1d9.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Vorige week kreeg de politie een melding dat er mogelijk een vuurwapen achtergelaten was onder een bruggetje in Spijkenisse. Bij dit beschreven bruggetje troffen ze tot hun verbazing inderdaad een op een vuurwapen lijkend voorwerp aan.

De diensthondengeleider van Politiehonden Rotterdam kwam ter plaatse om het wapen veilig te stellen. Het bleek te gaan om een alarmrevolver. Het wapen is in beslag genomen en wordt verder onderzocht.

Wist u dat alarmrevolvers in Nederland strafbaar zijn? Dit komt doordat deze relatief makkelijk om te bouwen zijn naar een echt vuurwapen. Uiteraard is ieder vuurwapen dat lijkt op een echt vuurwapen strafbaar volgens de Wet Wapens en Munitie.

Zie jij iets verdachts? Bel dan 112!



Lees ook

WhatsApp Image 2026-05-05 at 15.13.56.jpeg

Amnesty Internationallaan afgesloten door aardappelen op de weg

Hellevoetsluis - Een tractor met aanhanger heeft zijn lading aardappelen verloren aan de Amnesty Internationallaan. De oorzaak van het scharen van de aanhanger is nog onduidelijk.

Herdenking_4mei_Zwartewaal (8).jpg

Stille tochten en herdenkingen in de regio op 4 mei

Regio - Op 4 mei werd in Voorne aan Zee en Nissewaard op verschillende plekken stilgestaan bij de slachtoffers van oorlog en geweld.

Schermafbeelding 2026-05-04 141210.png

Na mock battle met explosies en vechtscènes oprecht eerbetoon aan veteranen

Het Bevrijdingsfestival in Brielle is in volle gang. Het evenement loopt door tot en met 5 mei 2026. Zaterdag 2 mei vond de mock battle plaats, het naspelen van gebeurtenissen uit de Tweede Wereldoorlog. Die was met een echte nazivlag en vuurwapens, met goedkeuring van de Raad van State. Zondag 3 mei was er een parade door het centrum van Brielle.

20260504_180959.jpg

59-jarige man uit Brielle neergeschoten door politie in Hoogvliet na bedreiging met vuurwapen

Een 59-jarige man uit Brielle is maandagavond rond 18.15 uur op de Middenbaan Noord in Hoogvliet neergeschoten door de politie. Dat gebeurde op een parkeerplaats naast het winkelcentrum.

Metrobestuurder Marco.jpeg

Metrobestuurder Marco deelt passie voor zijn werk op social media

Regio – Sinds 1 december 2018 is Marco Vellekoop metrobestuurder bij vervoerder RET. Marco maakt regelmatig ritten die onder andere langs de drie metrostations in Spijkenisse komen. Op zijn eigen pagina’s op Instagram en TikTok deelt hij regelmatig video’s van metroritten, maar ook allerlei feiten en weetjes over de metro om volgers een inkijkje te geven in zijn dagelijks werk.

Mobielecamera.jpg

Mobiele camera geplaatst na explosies in Crocusstraat

Spijkenisse - Na twee explosies in de Crocusstraat in Spijkenisse is er tijdelijk een mobiele camera geplaatst. De politie stond vanmorgen met de wijkbus in de straat vanwege mogelijke onrust, zoals de politie het zelf op sociale media omschreef.