Spijkernisse, Netherlands

Twee vaten chloor aangetroffen op Maasboulevard

Foto: Nieuws op Beeld
Spijkenisse - Woensdagmiddag 23 april heeft de politie aan de Maasboulevard in Spijkenisse vier personen aangehouden.  Het viertal werd door de politie aangehouden na meldingen van een verdachte situatie.
Mirjam de Neeff | 24 april 2025 04:21 | 24 april 2025 04:21
Melders zagen hoe er mogelijk een dumping werd gedaan van chemicaliën. Direct werd er actie ondernomen en een grote hoeveelheid agenten kwam naar de locatie. 

Op straat waar het viertal is aangehouden stonden twee vaten met hierin chloor gemengd met water. Verderop in de straat is door de politie een busje met een Iers Kenteken aangetroffen. In de achterbak lagen diverse flessen met chloor.

De vaten zijn door de gemeente opgehaald en afgevoerd, de politie doet verder onderzoek.

Bron en foto: Nieuws op Beeld



Meest gelezen

Jeroen uit Heenvliet bouwt tropisch zwembad in eigen achtertuin

Perry van Brandwijk | 2 juli 2025

Bouw nieuw tuincentrum in Spijkenisse in volle gang

Jennifer Smit | 5 juli 2025

Ongeval aan de Middelweg in Vierpolders

Perry van Brandwijk | 3 juli 2025

Lees ook

Nissewaard Lokaal pleit voor afschaffing...

Nissewaard – De lokale partij Nissewaard Lokaal wil een einde maken aan de hondenbelasting in de g...

Basisschool De Zeewinde viert vijfjarig ...

Rockanje – Vijf jaar na de opening van het moderne schoolgebouw aan de Hoogvlietlaan vierde Basiss...

Francis Geurink ontvangt Koninklijke ond...

Brielle – Een bijzonder moment afgelopen zaterdag in de Dukdalf: Francis Geurink ontving uit hande...

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 j...

Hekelingen – Het aftellen is bijna voorbij: op zaterdag 12 juli opent het gloednieuwe Urban Sportp...

Eva van den Born wint dameswedstrijd Wie...

Abbenbroek – Eva van den Born behaalde gisteren de eerste plaats bij de dameswedstrijd van de Wiel...

Succesvolle editie Hellevoetsluis Mariti...

Hellevoetsluis - Gisteren vond Hellevoetsluis Maritiem plaats in de historische haven van Hellevoets...