Spijkernisse, Netherlands

Vlammen slaan uit het dak bij gebouwbrand in Zuidland

Foto: AS Media
Mirjam de Neeff | 1 januari 2025 11:55 | 1 januari 2025 11:55
Zuidland - Woensdagmorgen 1 januari rond 00.20 uur brak er een fikse brand uit in een gebouw aan het Harregatplein in Zuidland.

Al snel sloegen de vlammen uit het dak. De brandweer schaalde op naar het sein 'zeer grote brand' en kwam met vele eenheden naar de locatie om de brand te bestrijden.

De oorzaak van de brand is nog onduidelijk. Voor zover bekend raakte niemand gewond.

Bron en foto: AS Media


Meest gelezen

Gemeenteraad steunt plan voor snelbus Hellevoetsluis-Schiedam

Jennifer Smit | 17 november 2025

Carolijn Grimm (ONS): ‘Ik wil mijn steentje bijdragen aan een gemeente waar mijn dochters trots op kunnen zijn’

Jennifer Smit | 20 november 2025

Bryan uit Rockanje loopt 100 kilometer voor Alzheimer: ‘Voor wie de warmte van kerst niet meer kan voelen of herinneren’

Jennifer Smit | 20 november 2025

Lees ook

Dick van der Meer bezoekt Guldeland en z...

Geervliet/Heenvliet 2013. Dat is voor mij de 5e nieuwe locatie waarvandaan ik een radioverslag voor ...

Peter Bosch: Van eiland naar eiland – ...

Natuurlijk doet Sport op Voorne-Putten ook live verslag van uitwedstrijden van de clubs uit onze reg...

Carin en Henk over 45 jaar vrijwilligers...

Zuidland - Carin en Henk Schenk hebben als stel samen 45 jaar vrijwilligerswerk gedaan bij de Oranje...

New Towns slaan handen ineen: ‘Samenwe...

Spijkenisse – In een volle zaal van Theater de Stoep hebben de zeven New Towns vandaag een volgend...

Carolijn Grimm (ONS): ‘Ik wil mijn ste...

Nissewaard - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale poli...

Bryan uit Rockanje loopt 100 kilometer v...

Rockanje - Op Eerste Kerstdag zet Bryan Vervloet (19) uit Rockanje een indrukwekkende prestatie neer...