Spijkernisse, Netherlands
Terug

Vrachtwagen rijdt zich muurvast midden in dorp

41078d32234ae02485f0c7371ada4a5f
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Oudenhoorn - Zondagavond 9 maart rond 19.32 uur heeft een vrachtwagenchauffeur zich vastgereden op de Ring in Oudenhoorn. De vrachtwagen, volgeladen met aardappels, was onderweg naar het bedrijf Farm Frites in hetzelfde Oudenhoorn.

De chauffeur was verkeerd gereden en probeerde nog achteruit te rijden, maar kwam daardoor vast te zitten in de slootkant. Hierbij kantelde de trailer en dreigde deze verder weg te zakken naar de sloot.

De brandweer is ter plaatse gekomen om de situatie veilig te stellen, maar deze hoefde weinig werk te verzetten en kon al snel retour. Plaatselijke boeren hebben namelijk met een graafmachine een deel van de lading uit de trailer gehaald zodat er minder druk op de achterkant stond. Hierdoor zou de berging makkelijker gaan en de trailer minder snel weg zakken. Een bergingsbedrijf heeft de trailer uuteindelijk weer op de normale weg gekregen. 

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

wc rol noodpakket VRR Rijnmondveilig

85 procent inwoners Rotterdam-Rijnmond heeft geen compleet noodpakket

Regio – Maar liefst 85 procent van de inwoners van Rotterdam-Rijnmond heeft geen compleet noodpakket in huis. Hoewel twee op de drie inwoners maatregelen hebben genomen om zich voor te bereiden op een noodsituatie, blijft het samenstellen van een volledig noodpakket achter. Dat blijkt uit een flitspeiling van Ipsos I&O in opdracht van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond.

Bij 057

Strandmedewerkers Voorne-Putten Werkt bedankt voor inzet op Badstrand Rockanje

Rockanje – De medewerkers van Voorne-Putten Werkt zijn gisteren in het zonnetje gezet voor hun inzet op het Badstrand van Rockanje. Tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Beachclub Havana aan de Eerste Slag bedankte wethouder Aart Jan Spoon het team persoonlijk voor het schoon en verzorgd houden van het strand tijdens het afgelopen strandseizoen.

15539

Judotalent Roos van Herpt doet internationale ervaring op in Slovenië

Maribor - De 15-jarige judoka Roos van Herpt van Judo De Korte heeft eind oktober deelgenomen aan de Millennium Team Cadet European Cup in het Sloveense Maribor. Hoewel ze het internationale toernooi zonder overwinning afsloot, deed het jonge judotalent waardevolle ervaring op tegen sterke Europese tegenstanders.

BtB 2026 credits Sander de Vries 01

Beat the Beach Rockanje keert volgend jaar terug met uitdagende strandloop

Rockanje – Hardlopers kunnen op zondag 10 januari 2027 opnieuw de strijd aangaan met zand, wind en de winterse omstandigheden tijdens Beat the Beach Rockanje. Het hardloopevenement voert deelnemers over het strand en via verharde wegen door de duinen. Met afstanden van 1 kilometer tot en met de halve marathon is de strandloop toegankelijk voor zowel beginnende als ervaren hardlopers.

henkvanmarionafscheid

Henk van Marion neemt afscheid als voorzitter van VV Vierpolders

Vierpolders – Het was druk bij de voetbalclubs maandag met de Algemene Ledenvergadering. Naast die van Hellevoetsluis, waar voorzitter Edwin Boogaard zijn vertrek aankondigde, werd er op sportpark Coosenhoek afscheid genomen van voorzitter Henk van Marion.

Ouderenalarm met blauwe knop aan pols

Tienduizenden alarmknoppen dreigen uit te vallen: ‘Ouderen krijgen mogelijk pas uren later hulp’

Regio - Tienduizenden alarmknoppen en alarmhorloges die ouderen gebruiken om hulp in te schakelen, dreigen binnenkort niet meer te werken. De apparaten maken gebruik van het verouderde 2G-netwerk, dat door telecomproviders wordt uitgezet. Verpleegkundige Marloes Breur uit Spijkenisse maakt zich vooral zorgen over zelfstandig wonende ouderen. 'Als mensen vallen en niemand kunnen waarschuwen, worden ze misschien pas uren later gevonden.'