Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.

Brand Kopspijker Spijkenisse 1.jpeg

Explosie bij winkel aan de Noordkade in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend rond 08.30 uur werd een incident gemeld in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse. Een man die in de passage een kop koffie had besteld, vertelt een harde knal te hebben gehoord. Vervolgens zag hij een vuurbal, waarna de passage vol rook kwam te staan en de sprinklerinstallatie in werking trad.