Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

johnkleijnbotlek

SC Botlek stoot OVV van de koppositie

Spijkenisse – SC Botlek heeft zaterdagavond een zege geboekt op OVV. De mannen van John Kleijn waren met 2-1 te sterk voor de ploeg uit Oostvoorne, dat daarmee de koppositie is kwijtgeraakt in 3D aan Overmaas.

Veiligheidsdag Nisswaard _William (19)

Spectaculaire demonstraties trekken veel bezoekers naar Veiligheidsdag in Spijkenisse

SPIJKENISSE – Politiewaterscooters die met hoge snelheid over de Oude Maas kwamen, speciale politie-eenheden die langs een appartementencomplex naar beneden daalden en een demonstratie met een politiehond. Het waren zaterdag 10 oktober enkele van de spectaculaire onderdelen tijdens de Veiligheidsdag aan de Nieuw Hongerlandsedijk in Spijkenisse. Ondanks het regenachtige weer trok het evenement veel bezoekers.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn en Brielle pakken opnieuw winst, Hellevoetsluis haakt aan

Regio – In de eerste klasse blijft Nieuwenhoorn ongeslagen na vier duels, ook zaterdag werd er gewonnen. In de tweede klasse won koploper Brielle van streekgenoot Zuidland. Hellevoetsluis nam de punten bij CVV Zwervers ook mee naar huis.

Julièn Gret

Spijkenisse opnieuw met lege handen

Capelle aan den Yssel – Het wil nog niet vlotten met Spijkenisse in de competitie in de vierde divisie. De mannen van Davey van Velzen behaalden tot op heden slechts één punt uit zeven duels. Ook zaterdag in de ontmoeting bij Capelle kwam daar geen verandering in en verloor Spijkenisse met 3-0 (2-0).

054 burgemeestersontbijt 2026

Leerlingen van OBS De Houthoeffe ontbijten met burgemeester Arno Scheepers

Hellevoetsluis – Leerlingen van groep vijf van OBS De Houthoeffe in Hellevoetsluis hebben donderdag 8 oktober ontbeten met burgemeester Arno Scheepers. Het ontbijt vond plaats in het gemeentehuis tijdens een officieel Burgemeestersontbijt. Dit is onderdeel van het Nationaal Schoolontbijt waar aandacht wordt gevraagd voor het belang van een gezond ontbijt voor alle kinderen.

201637b8-4b35-4705-bb6a-155024e268b1

Uitslaande brand in chalet op vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Vrijdag kwam aan het einde van de middag een melding binnen van een brand in een chalet op een vakantiepark aan de Duinweg in Hellevoetsluis.