Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-04 at 16.05.21.jpeg

Michaël van Soest (VVD Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Het moet en het kan anders’

Nissewaard – LINQ Media is in februari gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Michaël van Soest aan, lijsttrekker van VVD Nissewaard.

Vierpolders_kruising.jpg

Kruispunt Vierpolders: ‘Het is net een racecircuit’

Vierpolders – Op het kruispunt aan de Middelweg in Vierpolders zijn de afgelopen jaren meerdere verkeersongevallen gemeld, waarvan sommige met dodelijke afloop. Dit baart omwonenden grote zorgen, vooral bewoners die direct aan het kruispunt wonen.

mika van marion.jpeg

Mika van Marion verruilt Botlek voor SCO’63

SCO’63 heeft zich voor komend seizoen versterkt met Mika van Marion. De fysiek sterke verdediger maakt de overstap van de O19-lichting van Botlek en sluit aan bij de selectie op Sportpark Oostbroek.

20260206_0957220589310495655633862.jpg

Einde aan zoektocht: vermiste taxichauffeur (66) overleden aangetroffen

In het Spui ter hoogte van Oud-Beijerland is dinsdag 3 maart een lichaam uit het water gehaald. De politie bevestigt dat het gaat om de taxichauffeur die begin februari te water raakte.

LINDI_03.jpeg

Lindi Konings brengt single Winterkind uit: ‘Ik wil mensen raken die mij nog niet kennen’

Spijkenisse - Op 20 februari bracht Lindi Konings haar nieuwe single Winterkind uit. Het nummer heeft inmiddels meer dan 17.000 luisteraars bereikt en blijkt een succes, vooral op TikTok waar video’s bijna 100.000 views halen. LINQ Media sprak met Lindi over haar muziek, haar carrière en de nieuwe release.

Schermafbeelding 2026-03-04 125732.png

Dove Oranje Leeuwin Davinia naar het EK

Davinia in ’t Veld (19) is een Oranje Leeuwin. Ze voetbalde vroeger bij VV Nieuwenhoorn, maar zit nu namens de Koninklijke Nederlandse Doven Sport Bond in de selectie voor het Europees Kampioenschap Doven Futsal in Kroatië. Het EK wordt van 9 tot 21 maart gespeeld.