Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

Wahaj_Ghani_1.png

Jong Nissewaard kiest ondanks voorkeurstemmen voor lijsttrekker in gemeenteraad

Nissewaard - Jong Nissewaard heeft besloten dat lijsttrekker Wahaj Ghani de zetel in de gemeenteraad zal innemen, ondanks dat andere kandidaten meer voorkeurstemmen behaalden. Dat besluit volgt op intern overleg binnen de partij na de recente verkiezingsuitslag.

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.

voorne aan zee.jpg

€49 miljoen voor leefomgeving rond Maasvlakte: regio investeert in natuur, mobiliteit en economie

Voorne-Putten - Voor de verdere ontwikkeling van de regio rond de Maasvlakte is €49 miljoen beschikbaar gesteld. Dat geld is bedoeld voor projecten die de leefomgeving verbeteren en de regio toekomstbestendig maken.

20260323-JVB_1485.jpeg

A15 voorlopig dicht, weg naar verwachting pas na 19.00 uur open

Maandagmiddag heeft er op de A15 ter hoogte van Spijkenisse, in de richting van Rotterdam, een ongeval plaatsgevonden waarbij een personenauto in brand is gegaan. De inzittende is nagekeken door de ambulancedienst en overgebracht naar het ziekenhuis.

2bb24eeb38dfcd6360f6f701b84ad10c.jpg

Andrea Hazes te zien in ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’

Caroline van Batenburg (Andrea Hazes) is op dit moment te zien in het televisieprogramma ‘010: De mensen die Rotterdam kleur geven’. Deze reality- en documentaireserie wordt uitgezonden op RTL 5.