Spijkernisse, Netherlands
Terug

Woning gesloten door burgemeester na flinke autobrand

f3dc387d6abf673225fbf2235814fe0d
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Spijkenisse - De burgemeester van Nissewaard, Foort van Oosten, heeft een woning gesloten aan de Lavasdonk in Spijkenisse nadat hier een flinke autobrand heeft gewoed in de nacht van woensdag 5 maart op donderdag 6 maart.

De auto stond in een voortuin geparkeerd. Vanwege de brand werden meerdere omliggende woningen direct ontruimd door de hulpdiensten. Deze bewoners kwamen hals overkop op straat te staan. De metershoge vlammen werden door de brandweer geblust en hiermee hebben zij een grotere brand voorkomen.

Diezelfde ochtend is er door experts van de politie onderzoek verricht naar de oorzaak van de brand. Ook zijn er door agenten camera beelden verzameld. Niet lang daarna kwam er naar buiten dat de autobrand is veroorzaakt door brandstichting. Hierdoor heeft de burgemeester van Nissewaard Foort van Oosten besloten om de woning voor onbepaalde tijd te sluiten. Ook staat er een observatie camera voor de deur die 24/7 de woning in de gaten houdt.

Het is niet de eerste keer dat er in de straat wat is gebeurd. Zo hebben er al meerdere explosies plaatsgevonden en ook heeft er eerder al een autobrand plaatsgevonden. Ook die brand was aangestoken.

De politie is druk bezig met het onderzoek naar wie er achter deze brand zit. Of er een verband is tussen de branden en explosies is nog onbekend.  

Bron: Nieuws Op Beeld


Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-22 at 23.11.24

Aanhoudingen na ladingdiefstal aan de Malledijk in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een melding over meerdere personen die bezig waren met het stelen van een lading uit een voertuig op het industrieterrein aan de Malledijk in Spijkenisse.

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.

Werkzaamheden Kerkweg Zuidland

Onderhoudswerkzaamheden aan de Kerkweg in Zuidland vanaf komende maandag van start

Zuidland- Vanaf maandag 27 juli worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de Kerkweg in Zuidland. De weg heeft volgens de gemeente Nissewaard veel onderhoud nodig en daarom wordt in diverse fases aan de weg gewerkt. Na de werkzaamheden is de Kerkweg een weg waar een maximale snelheid van 30 kilometer per uur gaat gelden. De komende tijd wordt een nieuw wegdek aangelegd, komt er een veilige oversteek bij het Trambaanpad, nieuw groen en een verbeterde afvoer voor het water.

Training Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Kinderen maken kennis met het werk van de reddingsbrigade tijdens strandtrainingen

Hellevoetsluis – De reddingsbrigade in Hellevoetsluis organiseert de hele zomervakantie op dinsdagavonden van 19:00 uur tot 20:30 uur strandtrainingen vanaf de strandpost aan de Oever. Dinsdagavond 21 juli stond de eerste strandtraining van het seizoen op het programma waar deelnemende kinderen kennis konden maken met diverse werkzaamheden die de vrijwilligers van de reddingsbrigade op dagelijkse basis uitvoeren.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31

Tentoonstelling Etsen van Rembrandt dwingt bezoekers tot langzaam kijken

Brielle - De tentoonstelling ‘Etsen van Rembrandt’ in Historisch Museum Den Briel trok gisteren veel bekijks. In de kleine Cornelia van der Lindenzaal staan bezoekers dicht bij de 55 prenten. Een ouder echtpaar buigt zich met een loep over de etsen. De man houdt het vergrootglas vlak boven het glas, terwijl zijn vrouw aandachtig over zijn schouder meekijkt. Af en toe wisselen ze een paar zachte woorden. Daarna zoeken ze verder naar de ragfijne lijnen van Rembrandt.