Spijkernisse, Netherlands
Terug

BREStheater in Brielle is weer van start

0c331750eee283bc29ad7c53dce85d7a
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Afgelopen vrijdag trapte Karin Bloemen het theaterseizoen van BREStheater af met een spetterend optreden, samen met haar Old School Band. Een groot feest en een goede start van een mooi seizoen. Het theater gaat deze week verder met twee heel andere voorstellingen.

Woensdagavond 18-09-2024 wordt een bijzondere avond met eerlijke verhalen over het moederschap anno nu, herkenbaar, rauw, activistisch en met de broodnodige zelfspot! Actrices Anne-Marie Jung, Jennifer Evenhuis en Renate Reijnders brengen deze verhalen naar Brielle in een feest van erkenning en herkenning! Voor moeders, niet-moeders, vaders en andere mensen.Iris Rulkens is daarna aan de beurt, op vrijdag 20-09-2024. Laat je meeslepen in een voorstelling vol humor, hilarische typetjes, daddy issues, grappige anekdotes, eerlijkheden, mooie liedjes, herkenbare struggles én een boodschap. Dat je met een positief gevoel naar huis gaat, is zeker. Bereid je voor op een avond met een lach en een traan, die je nog lang zal bijblijven.Beide voorstellingen beginnen om 20:30 uur en kaarten koop je via www.brestheater.nl.

Lees ook

SWO

Nieuwe editie van het Alzheimer Café: ‘Trefpunt voor mensen met dementie’

Nissewaard – Iedere derde dinsdag van de maand vindt het Alzheimer Café plaats in Ontmoetingsruimte ‘Mei’ aan de Winston Churchillaan 31 in Spijkenisse. Het Alzheimer Café is het trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. Tijdens de bijeenkomsten staat ontmoeting met andere mensen in dezelfde situatie centraal en gaat het iedere keer over een ander onderwerp.

Hamerslag_Inzamelpunt_Reinis

Al ruim 14.000 statiegeldverpakkingen ingeleverd bij Reinis Punt

Spijkenisse - Vorige week opende het Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse. Sinds de opening zijn er al meer dan 14.000 statiegeldverpakkingen ingeleverd, zo laat Reinis weten.

ChatGPT Image 16 jun 2026, 10_44_36

Bibliotheek laat bezoekers kennismaken met kunstmatige intelligentie

Juni staat bij Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden volledig in het teken van Artificial Intelligence (AI), oftewel kunstmatige intelligentie. Met verschillende activiteiten wil de bibliotheek bezoekers kennis laten maken met de mogelijkheden én uitdagingen van deze snel ontwikkelende technologie.

Karatekas Dojo Mugen Chikara

Succesvolle afsluiting van het wedstrijdseizoen voor karateka’s uit de regio

Hellevoetsluis – De karateka’s van de gezamenlijke wedstrijdselectie van Dojo Mugen Chikara en Dojo Mu-Chin uit Hellevoetsluis heeft afgelopen zaterdag een mooie prestatie geleverd tijdens de Yujin Cup in Ooltgensplaat. In een groot deelnemersveld van ruim 150 karateka’s gingen alle vijf deelnemende karateka’s uit onze regio met een welverdiende tweede plaats naar huis.

Stock_afval_naastplaatsing

VVD Nissewaard vraagt aandacht voor groeiende hoeveelheid afval naast grondcontainers

Nissewaard – VVD Nissewaard heeft tijdens de commissie ‘Leefomgeving’ aandacht gevraagd voor de groeiende hoeveelheid afval die in de gemeente naast de grondcontainers wordt achtergelaten. De partij stelt dat de bijplaatsingen niet alleen een optisch probleem vormen, maar ook zorgt voor meer zwerfafval op straat.

Beste Bieb nominatie - Bibliotheek Cultuurhuis Nieuwe Veste

Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden genomineerd voor Beste Bieb 2026

Hellevoetsluis - Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden behoort tot de vijf genomineerden voor de titel Beste Bieb van Nederland 2026. Bijzonder is dat de nominatie betrekking heeft op twee vestigingen die elkaar dagelijks versterken: de Bibliotheek in Cultuurhuis Nieuwe Veste en de Bibliotheek in De Struytse Hoeck, beide in Hellevoetsluis.