Spijkernisse, Netherlands
Terug

BREStheater in Brielle is weer van start

0c331750eee283bc29ad7c53dce85d7a.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Afgelopen vrijdag trapte Karin Bloemen het theaterseizoen van BREStheater af met een spetterend optreden, samen met haar Old School Band. Een groot feest en een goede start van een mooi seizoen. Het theater gaat deze week verder met twee heel andere voorstellingen.

Woensdagavond 18-09-2024 wordt een bijzondere avond met eerlijke verhalen over het moederschap anno nu, herkenbaar, rauw, activistisch en met de broodnodige zelfspot! Actrices Anne-Marie Jung, Jennifer Evenhuis en Renate Reijnders brengen deze verhalen naar Brielle in een feest van erkenning en herkenning! Voor moeders, niet-moeders, vaders en andere mensen.Iris Rulkens is daarna aan de beurt, op vrijdag 20-09-2024. Laat je meeslepen in een voorstelling vol humor, hilarische typetjes, daddy issues, grappige anekdotes, eerlijkheden, mooie liedjes, herkenbare struggles én een boodschap. Dat je met een positief gevoel naar huis gaat, is zeker. Bereid je voor op een avond met een lach en een traan, die je nog lang zal bijblijven.Beide voorstellingen beginnen om 20:30 uur en kaarten koop je via www.brestheater.nl.

Lees ook

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1.jpeg

VV Spijkenisse kroont zich tot kampioen van de eerste klasse C

Spijkenisse – Afgelopen zaterdag heeft VV Spijkenisse zich officieel gekroond tot kampioen in de eerste klasse C van het amateurvoetbal. Na een 2-0 overwinning op Unitas en het nieuws over het verlies van concurrent Nieuwenhoorn, barstte een groot feest los op Sportpark Jaap Riedijk.

Hondius---MediaTV.jpg

Cruiseschip Hondius aangekomen in haven van Rotterdam

Regio - Cruiseschip Hondius is maandag rond 10.00 uur de haven van Rotterdam binnengevaren. Op het schip werd eerder een besmetting met het hantavirus vastgesteld.