Spijkernisse, Netherlands
Terug

BREStheater in Brielle is weer van start

0c331750eee283bc29ad7c53dce85d7a.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - Afgelopen vrijdag trapte Karin Bloemen het theaterseizoen van BREStheater af met een spetterend optreden, samen met haar Old School Band. Een groot feest en een goede start van een mooi seizoen. Het theater gaat deze week verder met twee heel andere voorstellingen.

Woensdagavond 18-09-2024 wordt een bijzondere avond met eerlijke verhalen over het moederschap anno nu, herkenbaar, rauw, activistisch en met de broodnodige zelfspot! Actrices Anne-Marie Jung, Jennifer Evenhuis en Renate Reijnders brengen deze verhalen naar Brielle in een feest van erkenning en herkenning! Voor moeders, niet-moeders, vaders en andere mensen.Iris Rulkens is daarna aan de beurt, op vrijdag 20-09-2024. Laat je meeslepen in een voorstelling vol humor, hilarische typetjes, daddy issues, grappige anekdotes, eerlijkheden, mooie liedjes, herkenbare struggles én een boodschap. Dat je met een positief gevoel naar huis gaat, is zeker. Bereid je voor op een avond met een lach en een traan, die je nog lang zal bijblijven.Beide voorstellingen beginnen om 20:30 uur en kaarten koop je via www.brestheater.nl.

Lees ook

rinus_dagvandemuziek.jpg

Rinus (80) uit Oostvoorne al meer dan zeventig jaar muzikant: ‘Het verveelt nooit’

Oostvoorne - Voor de 80-jarige Rinus Langendoen is muziek al meer dan zeventig jaar een vast onderdeel van zijn leven. Tijdens de jaarlijkse uitvoering van muziekvereniging ‘Ons Genoegen’ in Rockanje begin maart werd hij daarvoor onderscheiden met een speldje van de Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie. ‘Ik ging erheen alsof er niks aan de hand was.’

WhatsApp Image 2026-03-24 at 13.15.54.jpeg

Beginners ontdekken de geheimen van ChatGPT in de Boekenberg

Spijkenisse - Op de eerste verdieping van de Boekenberg klonken vanochtend levendige gesprekken over kunstmatige intelligentie. Ongeveer tien cursisten volgden de eerste van twee lessen van de cursus ChatGPT voor beginners, een volledig volgeboekte introductie in de wereld van generatieve AI.

DSC_1434.jpg

Succesvolle aftrap van Talkshow Spijkers in De Boekenberg

Spijkenisse - De eerste editie van talkshow Spijkers in de nok van bibliotheek De Boekenberg in Spijkenisse was donderdag volledig uitverkocht. Met deels nieuw publiek, maar ook bekenden die zelfs van buiten Nissewaard kwamen, bleek de belangstelling direct groot.

Wahaj_Ghani_1.png

Jong Nissewaard kiest ondanks voorkeurstemmen voor lijsttrekker in gemeenteraad

Nissewaard - Jong Nissewaard heeft besloten dat lijsttrekker Wahaj Ghani de zetel in de gemeenteraad zal innemen, ondanks dat andere kandidaten meer voorkeurstemmen behaalden. Dat besluit volgt op intern overleg binnen de partij na de recente verkiezingsuitslag.

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.