Spijkernisse, Netherlands

Dawn Brothers keert terug naar Zuidland

Mirjam de Neeff | 28 augustus 2024 12:30 | 28 augustus 2024 12:30
Zuidland - Zondag 1 september vindt in de tuinen van een boerderij en een woonhuis aan de Koekendorpseweg in de polder van Zuidland een uniek muzikaal tuinfeest plaats. Dan spelen daar zes lokale, regionale en landelijk bekende bands voor een klein publiek. Er is slechts plaats voor 150 mensen. Dawn Brothers sluit het muziekfestijn af.

Deze Rotterdamse band heeft zeven albums uitgebracht en speelt al jaren vele festivals plat. Dawn Brothers is een oude bekende voor het muziekfeestje aan de Koekendorpseweg. De landelijk furore makende band was namelijk al twee keer eerder in Zuidland te zien en te horen.

Het feest, dat de werktitel Live@Koekendorp draagt sluit de zomer en de oogsttijd af en staat volledig in het teken van het genieten van goede muziek in een gemoedelijke omgeving: op een grasveld tussen de bomen, met grazende koeien op de achtergrond. En mocht het regenen? Dan staan de bands in de schuren van de boerderij aan de Koekendorpseweg.

Alle bands spelen hun eigen zelfgeschreven muziek. Zo ook de Rotterdamse singer-songwriter Maxine Julian. Zij opent het muziekfeest om 13.00 uur. Strow, een americana-popband met leden uit Zuidland en Simonshaven, heeft ook net een EP uit met zelf gecomponeerde nummers. Zij spelen als tweede tijdens het muziekfeest. De band is voor de gelegenheid uitgebreid met een toetsenist.

Vervolgens zal La Ratte het podium betreden. Dit trio speelt onvervalste Delta-blues, compleet met contrabas. Wildman, een vier man sterke band uit Deventer laat daarna het Hammond-orgel grommen tijdens een set vol originele jaren zeventig bluesrock. Wie van frisse indierock houdt komt daarna aan zijn trekken bij Prize Collect. De band rondom Marzio Scholten heeft net het eerste album afgeleverd dat door critici bejubeld wordt.

Wil je ook bij dit unieke muziekfestijn zijn? Kijk dan voor meer informatie op https://live.koekendorp.nl.

Meest gelezen

Man komt om het leven bij incident bouwplaats Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

Bermbrand aan de Hellevoetse Achterweg

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

VV Hekelingen viert 80-jarig jubileum groots: ‘Een club van samen’

Jennifer Smit | 28 juni 2025

Lees ook

Zonnige editie van Vlieger- en Foodtruck...

Spijkenisse – Op zondag 29 juni vond aan de Maas opnieuw het jaarlijks terugkerende Vlieger- en Fo...

Gezellige fair bij de Plantage bracht be...

Brielle - Bij Careyn de Plantage vond vandaag een sfeervolle fair plaats, zowel binnen als buiten he...

Zaadjesmarkt stimuleert groene tuinen in...

Spijkenisse - Op zaterdag 28 juni organiseerde de gemeente Nissewaard een Zaadjesmarkt op het Uitple...

Streekproducten in de spotlights tijdens...

Nissewaard - Nissewaard stond vandaag in het teken van lokaal en duurzaam eten en drinken tijdens de...

VV Hekelingen viert 80-jarig jubileum gr...

Hekelingen – Voetbalvereniging VV Hekelingen vierde vandaag haar 80-jarig bestaan met een feesteli...

Kunstroute Westvoorne: ‘Een weekend vo...

Voorne aan Zee - Voorne aan Zee wordt komend weekend het toneel van een bijzonder cultureel evenemen...