Spijkernisse, Netherlands
Terug

Maerlant Collective boekt succes met eerste Open Mic

ff13037d8a014f715ddaaa49d1100229.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee – Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer.

Vrijdag 31 mei organiseerde het Maerlant Collective in samenwerking met de Brielsche Aap een Open Mic. In het prachtige openlucht theater maakten 15 lokale artiesten er een muzikaal spektakel van. Alle genres zijn voorbij gekomen, van rap, country, metal, tot aan pop. Diverse instrumenten, waaronder gitaar, piano en zelfs ukelele, werden bespeeld.

Een hoogtepunt van de avond? Dat vond het Maerlant Collective toch echt het optreden van Bas Benne. Helaas heeft hij sinds jonge leeftijd een halve arm. Maar hij geloofde in zichzelf en trad op met een prachtig piano stuk. ‘Als je maar wilt, kun je alles leren!’ zei Bas Benne.

Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer. Het enthousiaste publiek genoot volop van de lokale muzikale talenten. Het Maerlant Collective kijkt ernaar uit om binnenkort de volgende editie te organiseren.

Dit evenement werd mede mogelijk gemaakt door gemeente Voorne aan Zee, stichting Brielsch collectief, Barbiertje Hellevoetsluis en de Brielsche Aap.

Lees ook

rinus_dagvandemuziek.jpg

Rinus (80) uit Oostvoorne al meer dan zeventig jaar muzikant: ‘Het verveelt nooit’

Oostvoorne - Voor de 80-jarige Rinus Langendoen is muziek al meer dan zeventig jaar een vast onderdeel van zijn leven. Tijdens de jaarlijkse uitvoering van muziekvereniging ‘Ons Genoegen’ in Rockanje begin maart werd hij daarvoor onderscheiden met een speldje van de Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie. ‘Ik ging erheen alsof er niks aan de hand was.’

WhatsApp Image 2026-03-24 at 13.15.54.jpeg

Beginners ontdekken de geheimen van ChatGPT in de Boekenberg

Spijkenisse - Op de eerste verdieping van de Boekenberg klonken vanochtend levendige gesprekken over kunstmatige intelligentie. Ongeveer tien cursisten volgden de eerste van twee lessen van de cursus ChatGPT voor beginners, een volledig volgeboekte introductie in de wereld van generatieve AI.

DSC_1434.jpg

Succesvolle aftrap van Talkshow Spijkers in De Boekenberg

Spijkenisse - De eerste editie van talkshow Spijkers in de nok van bibliotheek De Boekenberg in Spijkenisse was donderdag volledig uitverkocht. Met deels nieuw publiek, maar ook bekenden die zelfs van buiten Nissewaard kwamen, bleek de belangstelling direct groot.

Wahaj_Ghani_1.png

Jong Nissewaard kiest ondanks voorkeurstemmen voor lijsttrekker in gemeenteraad

Nissewaard - Jong Nissewaard heeft besloten dat lijsttrekker Wahaj Ghani de zetel in de gemeenteraad zal innemen, ondanks dat andere kandidaten meer voorkeurstemmen behaalden. Dat besluit volgt op intern overleg binnen de partij na de recente verkiezingsuitslag.

screenshot TOSS.png

Twirlvereniging TOSS bestaat 40 jaar

Spijkenisse - Twirlvereniging TOSS in Spijkenisse bestaat 40 jaar. Dat werd zaterdag 21 maart gevierd tijdens een wedstrijd met meerdere verenigingen in de sporthal Maaswijk.

EBS

Lichte stijging waardering openbaar vervoer op Voorne-Putten & Rozenburg

Voorne-Putten - Reizigers in het vervoergebied Voorne-Putten & Rozenburg beoordelen het openbaar vervoer van EBS in 2025 iets positiever dan een jaar eerder. De waardering stijgt van een 7,8 naar een 7,9, blijkt uit de OV-Klantenbarometer van CROW-KpVV.