Spijkernisse, Netherlands
Terug

Maerlant Collective boekt succes met eerste Open Mic

ff13037d8a014f715ddaaa49d1100229
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee – Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer.

Vrijdag 31 mei organiseerde het Maerlant Collective in samenwerking met de Brielsche Aap een Open Mic. In het prachtige openlucht theater maakten 15 lokale artiesten er een muzikaal spektakel van. Alle genres zijn voorbij gekomen, van rap, country, metal, tot aan pop. Diverse instrumenten, waaronder gitaar, piano en zelfs ukelele, werden bespeeld.

Een hoogtepunt van de avond? Dat vond het Maerlant Collective toch echt het optreden van Bas Benne. Helaas heeft hij sinds jonge leeftijd een halve arm. Maar hij geloofde in zichzelf en trad op met een prachtig piano stuk. ‘Als je maar wilt, kun je alles leren!’ zei Bas Benne.

Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer. Het enthousiaste publiek genoot volop van de lokale muzikale talenten. Het Maerlant Collective kijkt ernaar uit om binnenkort de volgende editie te organiseren.

Dit evenement werd mede mogelijk gemaakt door gemeente Voorne aan Zee, stichting Brielsch collectief, Barbiertje Hellevoetsluis en de Brielsche Aap.

Lees ook

Niels Braal Fotografie

Gratis openluchtbioscoop in Brielle

Brielle – De tuin van de Brielsche Aap verandert op vrijdag 21 en zaterdag 22 augustus opnieuw in een openluchtbioscoop. Tijdens twee dagen worden vier films vertoond in de buitenlucht. De toegang is gratis.

Rijke Melissa de (1) (1)

Partij met Lef! gaat verder als Leefbaar Voorne

Voorne aan Zee – Partij met Lef! gaat verder onder de naam Leefbaar Voorne. De lokale politieke partij is al geruime tijd verwikkeld in een juridische strijd over haar huidige naam. Volgens fractievoorzitter Melissa de Rijke hebben de rechtszaken inmiddels meer dan 30.000 euro gekost.

Koffie burendag ontmoeting

Deelnemers gezocht voor Burendag tussen Waterland en Hekelingen

Spijkenisse/Hekelingen – Bewonersgroep Waterland en Dorpsvereniging Hekelingen organiseren op zaterdag 26 september een Burendag. Op de voormalige busbaan tussen Waterland en Hekelingen willen de organisaties van 10.00 tot 16.00 uur een braderie, rommelmarkt en kunstmarkt houden.

IMG_4971

Traumahelikopter ingezet na bedrijfsongeval in Botlek

Botlek – Aan de Montrealweg in de Botlek heeft woensdag een ongeval plaatsgevonden bij een bedrijf. Vanwege het incident werd onder meer een traumahelikopter opgeroepen, die in de omgeving landde.

WhatsApp Image 2026-08-18 at 17.38.01

Twee auto's zwaar beschadigd bij ongeval op Nijverheidsweg

Hellevoetsluis – Op de Nijverheidsweg in Hellevoetsluis heeft dinsdagmiddag een verkeersongeval plaatsgevonden waarbij twee auto's flink beschadigd raakten.

bernissepop

Bernissepop gaat niet door

Bernissepop gaat niet door. De organisatie maakte dinsdag bekend dat het evenement wordt geannuleerd. Na zestien maanden voorbereiding zijn met nog drie weken te gaan ongeveer 1.900 van de 7.700 beschikbare kaarten verkocht.