Spijkernisse, Netherlands
Terug

Maerlant Collective boekt succes met eerste Open Mic

ff13037d8a014f715ddaaa49d1100229
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee – Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer.

Vrijdag 31 mei organiseerde het Maerlant Collective in samenwerking met de Brielsche Aap een Open Mic. In het prachtige openlucht theater maakten 15 lokale artiesten er een muzikaal spektakel van. Alle genres zijn voorbij gekomen, van rap, country, metal, tot aan pop. Diverse instrumenten, waaronder gitaar, piano en zelfs ukelele, werden bespeeld.

Een hoogtepunt van de avond? Dat vond het Maerlant Collective toch echt het optreden van Bas Benne. Helaas heeft hij sinds jonge leeftijd een halve arm. Maar hij geloofde in zichzelf en trad op met een prachtig piano stuk. ‘Als je maar wilt, kun je alles leren!’ zei Bas Benne.

Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer. Het enthousiaste publiek genoot volop van de lokale muzikale talenten. Het Maerlant Collective kijkt ernaar uit om binnenkort de volgende editie te organiseren.

Dit evenement werd mede mogelijk gemaakt door gemeente Voorne aan Zee, stichting Brielsch collectief, Barbiertje Hellevoetsluis en de Brielsche Aap.

Lees ook

SPARK Albert vd Bedum wint goud

Succesvol weekend voor atleten SPARK tijdens NK Masters Atletiek

Spijkenisse – De atleten van SPARK hebben een succesvol weekend achter de rug tijdens de NK Masters Atletiek op de atletiekbaan van Prins Hendrik in Vught. Namens de atletiekvereniging uit Spijkenisse deden in totaal drie atleten mee en was Albert van den Bedum met maar liefst drie medailles en een oorkonde de grote winnaar voor de vereniging uit onze regio.

inzamelpunt

Reinis Punt officieel geopend in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend is het nieuwe Reinis Punt aan de Zuidpassage 13 in Spijkenisse officieel geopend. Wethouders Mijnans en Hamerslag verrichtten de opening door een lint met blikjes door te knippen.

Betonwagen---Media TV

Thoelaverweg afgesloten na gekantelde betonwagen

Brielle – Woensdagochtend is een betonwagen gekanteld op de Thoelaverweg in Brielle.

Bernissebad

Bernissebad organiseert zwemvierdaagse in Heenvliet

Heenvliet – Terwijl in de regio volop wordt gewandeld tijdens verschillende avondvierdaagsen, kunnen sportievelingen binnenkort ook het water in voor de zwemvierdaagse.

Stock_politie

Politie doet inval in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Dinsdagochtend heeft de politie een inval gedaan in een woning aan de Vuurvlinder in Hellevoetsluis.

Cultuurhuis Nieuwe Veste

Samenwerking Stichting Kunst en Cultuur BRES & EduMare: kunstprogramma voor basisschoolleerlingen Voorne aan Zee

Voorne aan Zee – Stichting Kunst en Cultuur BRES en Onderwijsgroep EduMare hebben de handen ineengeslagen en starten in het nieuwe schooljaar met een bijzonder kunstprogramma voor alle leerlingen van basisscholen in Voorne aan Zee. Het programma bevat volgens beide organisaties een sterk lokaal karakter en op deze manier wordt de intensieve samenwerking tussen de stichting en de onderwijsgroep bekrachtigd.