Spijkernisse, Netherlands
Terug

Maerlant Collective boekt succes met eerste Open Mic

ff13037d8a014f715ddaaa49d1100229.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee – Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer.

Vrijdag 31 mei organiseerde het Maerlant Collective in samenwerking met de Brielsche Aap een Open Mic. In het prachtige openlucht theater maakten 15 lokale artiesten er een muzikaal spektakel van. Alle genres zijn voorbij gekomen, van rap, country, metal, tot aan pop. Diverse instrumenten, waaronder gitaar, piano en zelfs ukelele, werden bespeeld.

Een hoogtepunt van de avond? Dat vond het Maerlant Collective toch echt het optreden van Bas Benne. Helaas heeft hij sinds jonge leeftijd een halve arm. Maar hij geloofde in zichzelf en trad op met een prachtig piano stuk. ‘Als je maar wilt, kun je alles leren!’ zei Bas Benne.

Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer. Het enthousiaste publiek genoot volop van de lokale muzikale talenten. Het Maerlant Collective kijkt ernaar uit om binnenkort de volgende editie te organiseren.

Dit evenement werd mede mogelijk gemaakt door gemeente Voorne aan Zee, stichting Brielsch collectief, Barbiertje Hellevoetsluis en de Brielsche Aap.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.43.42.jpeg

Mark Soetens (IBV) bij Voorne-Putten Kiest: ‘We willen dichtbij de mensen staan’

Voorne aan Zee – LINQ Media is sinds begin februari bezig met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang politieke partijen aan. Onlangs schoof Mark Soetens aan, nummer vijf op de kandidatenlijst van Inwoners Belang Voorne (IBV).

WhatsApp Image 2026-03-14 at 17.19.53.jpeg

Man bekneld bij werkzaamheden op boot

Zuidland – Vanmiddag is op de Munnikenweg een man bekneld geraakt met zijn arm terwijl hij aan een boot werkte.

WhatsApp Image 2026-03-14 at 13.19.48.jpeg

Geert Wilders bezoekt centrum van Spijkenisse

Spijkenisse - Geert Wilders, de leider van de Partij voor de Vrijheid (PVV), bracht vanmiddag een bezoek aan het centrum van Spijkenisse. Het bezoek maakte deel uit van zijn zogenoemde AZC-tour in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen van komende woensdag. Meerdere inwoners van de gemeente kwamen naar het centrum om het bezoek te volgen.

Struikroven.jpg

Kom struikroven in de Molenwei op zaterdag 28 maart

Spijkenisse - Op zaterdag 28 maart van 10.00 tot 13.00 uur kun je weer komen struikroven. Stichting Struikroven organiseert dan voor de tweede keer een struikroofactie in de Molenwei, op initiatief van Maasdelta Groep, de gemeente Nissewaard en Dura Vermeer.

Voorne-Putten in Balans(1).jpg

Nieuwe welzijnsgids ‘Voorne-Putten in Balans’ uitgebracht

Op Voorne-Putten is een nieuwe gids verschenen: Voorne-Putten in Balans. De gids brengt het aanbod rond persoonlijke groei, welzijn en gezondheid op het eiland samen.

dehaven_hellevoetsluis.jpg

Nieuwe buurtvereniging verbindt bewoners van De Haven

Spijkenisse - In de relatief nieuwe wijk De Haven is sinds februari officieel een buurtvereniging actief. Bewoners hebben de krachten gebundeld om meer verbinding in de wijk te creëren. De vereniging wil het hele jaar door laagdrempelige activiteiten organiseren voor jong en oud. Met Pasen staat het eerste evenement vanuit de nieuwe vereniging op de planning.