Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rik Hoogendoorn over "Donkerblauw Hotel"

2f0ad5ba88e521f61ee9049388c2ff2b.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Rik Hoogendoorn gaf in de Nederlands Hervormde Kerk een miniconcert.

Rik Hoogendoorn, bekend van onder andere "Cees & Co", "Sesamstraat" en "Dokter Tinus", gaf op 26 mei een miniconcert in de Nederlands Hervormde Kerk in Hellevoetsluis. Hoogendoorn, die al op jonge leeftijd begon met het schrijven van liedjes en acteren, heeft ter gelegenheid van zijn 66e verjaardag zijn nummers gebundeld op een vinylplaat genaamd "Donkerblauw Hotel". Samen met zijn schoonzus Anke Piersma, een veelzijdige muzikant, geeft hij concerten door het hele land, van theaters tot tuinconcerten.

De release van "Donkerblauw Hotel" is voor Hoogendoorn een vervulling van een langgekoesterde wens. In tegenstelling tot zijn eerdere albums, die op cd verschenen, is zijn nieuwste werk uitgebracht op vinyl. Als vijftienjarige, toen hij zijn eerste gitaar kreeg en begon met het schrijven van liedjes, droomde hij al van een eigen lp. Echter, tegen de tijd dat zijn eerste album verscheen, werden er nauwelijks nog platen gemaakt. Nu, ruim dertig jaar later, heeft vinyl een heropleving doorgemaakt, en verschijnt "Donkerblauw Hotel" zowel op streamingdiensten als op langspeelplaat.

Lees ook

Schermafbeelding 2026-04-22 162520.jpg

Oranjevereniging Zuidland viert 90-jarig jubileum

Zuidland - Oranjevereniging Zuidland bestaat 90 jaar. Het bestuur organiseert jaarlijks meerdere activiteiten in het dorp, waaronder Koningsdag. Daarnaast brengt de vereniging jaarlijks een speciale Oranjekrant uit. Voorzitter Adriaan van der Pols was te gast bij LINQ Lunch.

7adf76c007b8448eefd017e1d86429be.jpg

Meer dan 4000 donaties voor Stichting Zuid-Hollands Landschap na verwoestende brand

Oostvoorne – Vorige maand vond een verwoestende brand plaats in een werkschuur van Stichting Zuid-Hollands Landschap aan de Hoflaan in Oostvoorne. De schade aan de werkschuur, waar werkmateriaal als gereedschap en machines in stonden, werd geschat op meer dan een half miljoen euro.

IMG_7897.JPG

RET verwijdert tijdelijk duivennetten bij metrostation Spijkenisse Centrum

Spijkenisse - De opgesloten duiven achter de netten van metrostation Spijkenisse Centrum blijven reizigers en passanten bezighouden. Afgelopen maandag moest de brandweer uitrukken om twee dieren van achter het net te bevrijden.

2a0366687c91181dc447348e7504bee7.png

Sterrenwacht Tweelingen viert 50-jarig bestaan: ‘Passie voor astronomie overbrengen op bezoekers’

Spijkenisse – Sterrenwacht Tweelingen uit Spijkenisse viert dit jaar het 50-jarig bestaan als actieve amateur astronomie vereniging. De vereniging uit onze regio wil zoveel mogelijk mensen kennis laten maken met de schoonheid van het heelal om ons heen. Het jubileum wordt daarom groots gevierd op zaterdag 25 april met diverse activiteiten als een planetenwandeling, een astro-markt en diverse knutselactiviteiten voor kinderen.

Stock_Boekenberg

Het is vandaag Wereld Boekendag

Regio - Wereld Boekendag is ieder jaar op 23 april een internationale dag. Sinds 1995 wordt tijdens Wereld Boekendag in meer dan 100 landen aandacht besteed aan het belang van boeken en lezen.

zwanen_voeren---LINQ_Media.png

Brood voeren bij zwanen ongewenst: dieren hebben rust nodig

Spijkenisse - Eerder werd een broedende zwaan lastiggevallen door jeugd. Daarom zijn er hekken geplaatst. Inmiddels worden de zwanen, uit goede bedoelingen, opnieuw gestoord door mensen die de dieren eten willen geven.