Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rik Hoogendoorn over "Donkerblauw Hotel"

2f0ad5ba88e521f61ee9049388c2ff2b
Marvin Don |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Rik Hoogendoorn gaf in de Nederlands Hervormde Kerk een miniconcert.

Rik Hoogendoorn, bekend van onder andere "Cees & Co", "Sesamstraat" en "Dokter Tinus", gaf op 26 mei een miniconcert in de Nederlands Hervormde Kerk in Hellevoetsluis. Hoogendoorn, die al op jonge leeftijd begon met het schrijven van liedjes en acteren, heeft ter gelegenheid van zijn 66e verjaardag zijn nummers gebundeld op een vinylplaat genaamd "Donkerblauw Hotel". Samen met zijn schoonzus Anke Piersma, een veelzijdige muzikant, geeft hij concerten door het hele land, van theaters tot tuinconcerten.

De release van "Donkerblauw Hotel" is voor Hoogendoorn een vervulling van een langgekoesterde wens. In tegenstelling tot zijn eerdere albums, die op cd verschenen, is zijn nieuwste werk uitgebracht op vinyl. Als vijftienjarige, toen hij zijn eerste gitaar kreeg en begon met het schrijven van liedjes, droomde hij al van een eigen lp. Echter, tegen de tijd dat zijn eerste album verscheen, werden er nauwelijks nog platen gemaakt. Nu, ruim dertig jaar later, heeft vinyl een heropleving doorgemaakt, en verschijnt "Donkerblauw Hotel" zowel op streamingdiensten als op langspeelplaat.

Lees ook

Rembrandt

Gratis lezing over Rembrandt in Museum Den Briel

Brielle - In het kader van de tentoonstelling Etsen van Rembrandt organiseert Museum Den Briel op zaterdag 4 juli een gratis lezing met de titel ‘Rembrandt. De fotograaf’.

Spijkenisse Medisch Centrum

Zorgverlening Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt hinder door ICT-storing

Spijkenisse – Een deel van de zorgverlening van het Spijkenisse Medisch Centrum ondervindt op woensdag 1 juli hinder vanwege een ICT-storing. Het Medisch Centrum meldt dat patiënten worden gebeld als hun afspraak niet door kan gaan vanwege de storing. Op het moment dat patiënten niet worden gebeld door het Medisch Centrum, gaat de afspraak door zoals gepland.

Atalanta - Chris van Swaay

Met 15 minuten vlinders tellen help je de natuur

Regio - Van vrijdag 10 tot en met zondag 12 juli vindt weer de jaarlijkse Tuinvlindertelling plaats. Iedereen met een tuin of balkon kan meedoen. Met slechts vijftien minuten tellen leveren deelnemers al een waardevolle bijdrage aan het onderzoek naar vlinders in Nederland.

040 Nieuw college staat klaar om verder te bouwen aan Voorne aan Zee

Nieuwe college van B&W Voorne aan Zee geïnstalleerd: ‘Samenwerking is het sleutelwoord’

Voorne aan Zee – Het nieuwe college van B&W van de gemeente Voorne aan Zee is tijdens de raadsvergadering op maandag 29 juni officieel geïnstalleerd. Een dag later werd de portefeuilleverdeling vastgesteld tijdens de eerste collegevergadering. ‘Daarmee is het dagelijks bestuur van de gemeente weer op volle sterkte en staat het klaar om vol energie verder te bouwen aan Voorne aan Zee’, schrijft de gemeente Voorne aan Zee.

Voorne Atletiek Regio Ontmoeting Fiep, Luciano, Niels en Melle

Atleten Voorne Atletiek leveren mooie bijdrage aan overwinning van Team Rijnmond

Regio – Vier atleten van Voorne Atletiek hebben een mooie bijdrage geleverd aan de overwinning van Team Rijnmond tijdens de jaarlijkse Vijf Regio-Ontmoeting bij AV Typhoon in Gorinchem. Op 20 juni namen meer dan 400 atleten in de categorieën ‘U8 tot en met U16’ om er met de prijzen vandoor te gaan.

Hopper Spijkenisse EBS

Nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS vanaf deze week te gebruiken

Regio – Maandag 29 juni is de nieuwe Hopper-app van vervoerder EBS officieel in gebruik genomen. Via de app kun je een rit reserveren, wijzigen en beheren op het moment dat je reist met de Maasvlaktehopper, Delfthopper en Spijkhopper. In de afgelopen weken is de app in de praktijk getest door een groep frequente reizigers en waren de reacties enthousiast.