Spijkernisse, Netherlands
Terug

Rik Hoogendoorn over "Donkerblauw Hotel"

2f0ad5ba88e521f61ee9049388c2ff2b.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Rik Hoogendoorn gaf in de Nederlands Hervormde Kerk een miniconcert.

Rik Hoogendoorn, bekend van onder andere "Cees & Co", "Sesamstraat" en "Dokter Tinus", gaf op 26 mei een miniconcert in de Nederlands Hervormde Kerk in Hellevoetsluis. Hoogendoorn, die al op jonge leeftijd begon met het schrijven van liedjes en acteren, heeft ter gelegenheid van zijn 66e verjaardag zijn nummers gebundeld op een vinylplaat genaamd "Donkerblauw Hotel". Samen met zijn schoonzus Anke Piersma, een veelzijdige muzikant, geeft hij concerten door het hele land, van theaters tot tuinconcerten.

De release van "Donkerblauw Hotel" is voor Hoogendoorn een vervulling van een langgekoesterde wens. In tegenstelling tot zijn eerdere albums, die op cd verschenen, is zijn nieuwste werk uitgebracht op vinyl. Als vijftienjarige, toen hij zijn eerste gitaar kreeg en begon met het schrijven van liedjes, droomde hij al van een eigen lp. Echter, tegen de tijd dat zijn eerste album verscheen, werden er nauwelijks nog platen gemaakt. Nu, ruim dertig jaar later, heeft vinyl een heropleving doorgemaakt, en verschijnt "Donkerblauw Hotel" zowel op streamingdiensten als op langspeelplaat.

Lees ook

Wijkcentrum_Noord_politie.jpg

Inbraak bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een inbraak plaatsgevonden bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse. Een ruit is met een steen ingegooid.

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1.jpeg

VV Spijkenisse kroont zich tot kampioen van de eerste klasse C

Spijkenisse – Afgelopen zaterdag heeft VV Spijkenisse zich officieel gekroond tot kampioen in de eerste klasse C van het amateurvoetbal. Na een 2-0 overwinning op Unitas en het nieuws over het verlies van concurrent Nieuwenhoorn, barstte een groot feest los op Sportpark Jaap Riedijk.