Spijkernisse, Netherlands

Doe – en exposeer mee met fotowedstrijd ‘De industrie in beeld’

Jan Gerssen | 25 juli 2024 21:58 | 25 juli 2024 21:58
Van zondagmiddag kiekjesmakers tot (semi)beroepsfotografen, iedereen wordt van harte uitgenodigd deel te nemen aan de fotowedstrijd, inclusief expositie, georganiseerd door het Industrieel

Belevingsmuseum Nissewaard i.o. in de prachtige bibliotheek De Boekenberg te Spijkenisse.
In de bijgaande reportage van Roel van Deursen en Joop van der Hor vertellen Peter van Weel en Dan Plugge niet alleen over dit initiatief, maar ook over hun beweegredenen om zich in te zetten voor de komst van een interactief industrieel belevingsmuseum naar Nissewaard.

Want, zoals initiatiefnemer Peter van Weel zegt: "Zonder industrie geen Nissewaard en zonder Nissewaard geen industrie."

Insturen (max. 2 foto's) kan tot 4 september. Daarna kan iedereen op de foto van zijn of haar keuze een stem uitbrengen. De spelregels vind je op de website.

www.belevingsmuseumnissewaard.nl

Meest gelezen

Maximale snelheid van en naar Spijkenisserbrug naar 50 kilometer per uur

Perry van Brandwijk | 3 december 2025

Negentiende editie Spijkenisse SPARK Marathon trekt internationaal veld

Marvin Don | 30 november 2025

Nieuwe buslijn 107 gaat vanaf 4 januari rijden in de regio

Perry van Brandwijk | 1 december 2025

Lees ook

Nieuwe prestatieafspraken moeten sociale...

Voorne aan Zee - De gemeente Voorne aan Zee, verschillende woningcorporaties en huurdersorganisaties...

Stephan van Uden (VOOR Nissewaard): ‘P...

Nissewaard – Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale po...

Zwartewaal herdenkt slachtoffers vergeld...

Zwartewaal - In Zwartewaal is vandaag stilgestaan bij de slachtoffers van de Duitse vergeldingsactie...

De Soos in Heenvliet: ‘Al 67 jaar het ...

Heenvliet - De Soos in Heenvliet - officieel Stichting Bejaardensociëteit Heenvliet - bestaat inmid...

Gezamenlijke onderwijsmarkt moet oversta...

Zwartewaal - De overgang van de basisschool naar het voortgezet onderwijs is voor veel leerlingen ee...

Remon van Bree (Nissewaard Lokaal): ‘S...

Nissewaard - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale poli...