Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

9532668cb5c524769faaa2c7dd1a32e0

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Lees ook

Guy Duijm (SCO'63)

Zes ploegen Voorne Putten actief in vijfde klasse

REGIO – Maar liefst zes ploegen van het eiland Voorne-Putten strijden dit seizoen om de prijzen in de vijfde klasse. Uit deze klasse is het vaak lastig om uit te komen. Men kan niet degraderen uit de laagste klasse van het amateur voetbal, maar veel ploegen zijn aan elkaar gewaagd.

gebroedersbredius

Vijf regioploegen starten zaterdag in de vierde klasse

REGIO – Voor de ploegen in de vierde klasse start het nieuwe seizoen komende zaterdag. Het weekendvoetbal is hier nog niet ingevoerd, alleen tot en met de derde klasse is dit nu ingevoerd. Alle vijf de deelnemers in de vierde klasse van het amateurvoetbal spelen dit seizoen dus gewoon op zaterdag, al kan een tegenstander wel eens de tijd wijzigen naar het begin van de avond.

Scheuren fietspad Spijkenisse 2

Werkzaamheden aan fietspad Schenkeldijk aankomende maandag van start

Spijkenisse – Aankomende maandag 21 september gaan de werkzaamheden aan het fietspad aan de Schenkeldijk in Spijkenisse van start. Sinds eind juli is er sprake van een onveilige situatie waarbij een deel van het asfalt is verzakt en op het fietspad ernstige scheuren zijn ontstaan. Tijdens de werkzaamheden, die tot en met vrijdag 23 oktober duren, wordt volgens de gemeente aan een stevig en veilig fietspad gewerkt.

Brand Hellevoetsluis 17-09-2026

Uitslaande brand aan Oostdijk in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – In een leegstaand pand aan de Oostdijk in Hellevoetsluis is in de nacht van donderdag op vrijdag rond 04.30 uur brand uitgebroken. De brandweer schaalde ongeveer tien minuten na de eerste melding op naar middelbrand.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek klaar voor start in derde klasse

REGIO – Voor de twee derdeklassers van Voorne Putten start de competitie komende zaterdag. Oostvoorne is op het eigen complex actief tegen FC Charlois en SC Botlek moet afreizen naar Goeree Overflakkee voor het treffen met Den Bommel.

Tom den Boer

Tweedeklassers Brielle en Hellevoetsluis starten thuis, Zuidland naar Vlaardingen

REGIO – Voor de ploegen in de tweede klasse gaat het seizoen komend weekend echt van start. Ondanks een verdere doorvoering van het weekend voetbal spelen de teams van Voorne Putten dit weekend allemaal op zaterdag hun duel.