Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

9532668cb5c524769faaa2c7dd1a32e0

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Lees ook

WhatsApp Image 2026-07-09 at 12.46.35

Reformer pilates verovert de regio: ‘Je hoeft echt niet lenig te zijn om te beginnen’

Voorne-Putten - Waar een paar jaar geleden nog weinig mensen van reformer pilates hadden gehoord, lijkt de sport nu overal op te duiken. Vooral op sociale media is de trainingsvorm razend populair. Ook op Voorne-Putten groeit de belangstelling en openen steeds meer studio's hun deuren.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis

Perspectiefnota 2027 toont positief beeld, maar financiële uitdagingen vanaf 2028

Nissewaard - De Perspectiefnota 2027 is gisteravond aangeboden aan de gemeenteraad. De nota vormt de eerste stap richting de begroting voor 2027 en schetst de financiële verwachtingen voor de periode tot en met 2030.

Wielerronde Zuidland

Organisatie wielerronde Zuidland op zoek naar vrijwilligers voor 72e editie: ‘Van onschatbare waarde’

Zuidland – Zaterdag 29 augustus staat de 72e editie van de wielerronde van Zuidland op het programma. De organisatie van de wielerronde in onze regio is op dit moment al druk bezig met de voorbereiding op dit sportieve evenement. Arie Lugtenburg van Stichting Wielerronde Zuidland is al jaren betrokken bij de organisatie en deed in het radioprogramma LINQ Lunch een oproep voor vrijwilligers.

8c9a6ea1-ae23-4f0b-925e-bfd0bf39a031

Spijkenisser jaagt op recordtijd op 2.000 kilometer lange GR5

Spijkenisse - De Spijkenisser Nick Leeuwenhoek is dicht bij een bijzondere sportprestatie. Na ruim 2.000 kilometer hardlopen over de beroemde langeafstandswandelroute GR5 hoeft hij nog ongeveer 50 kilometer af te leggen tot de finish in Nice. Als alles volgens planning verloopt, bereikt hij vandaag de Middellandse Zee en zet hij de snelste tijd ooit neer op de route van Hoek van Holland naar Nice.

R-Net busvervoer bus

Kinderen van 4 tot en met 11 jaar oud reizen vanaf volgend jaar gratis in het openbaar vervoer

Regio – Kinderen van 4 tot en met 11 jaar oud reizen vanaf 1 januari 2027 gratis in het openbaar vervoer in heel Nederland. In de regio Voorne-Putten kunnen kinderen in deze leeftijdscategorie vanaf volgend jaar, samen met een betalende en volwassen reiziger, zonder te betalen reizen met de bussen van EBS en de metro’s van de RET.

Politiebureau_Nissewaard_Spijkenisse

Cellencomplex Spijkenisse sluit in najaar

Spijkenisse - De Politie Eenheid Rotterdam brengt het aantal cellencomplexen terug van zes naar drie. De cellencomplexen aan het Marconiplein en Zuidplein in Rotterdam en aan de Overkampweg in Dordrecht blijven open.