Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

9532668cb5c524769faaa2c7dd1a32e0.jpg

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Lees ook

Mini-vierdaagse Schenkel Spijkenisse.jpg

Mini-vierdaagse in de Schenkel van start: ‘Meer dan 800 kinderen die dit jaar meedoen’

Spijkenisse – Deze week is de mini-vierdaagse op meerdere plekken in Spijkenisse van start gegaan. Zo ook in de wijk Schenkel waar meer dan 800 kinderen vier dagen lang routes lopen om uiteindelijk aankomende donderdag een welverdiende medaille in ontvangst te nemen.

De Stoep Rob van Wijk

Laatste seizoenspresentatie voor directeur Rob van Wijk van Theater de Stoep

Theater de Stoep heeft maandagavond 18 mei het programma van het theaterseizoen 2026/2027 gepresenteerd. De vrienden van het theater en andere genodigden konden genieten van een voorproefje van verschillende theatervoorstellingen. Het laatste seizoen van theaterdirecteur Rob van Wijk telt ongeveer 250 voorstellingen, met grote namen, show en spektakel, maar ook kleine voorstellingen en nieuw talent.

Wijkcentrum_Noord_politie.jpg

Inbraak bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een inbraak plaatsgevonden bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse. Een ruit is met een steen ingegooid.

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.