Spijkernisse, Netherlands
Terug

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

9532668cb5c524769faaa2c7dd1a32e0

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Lees ook

Onthulling naam NIS

NIS gaat aankomende zaterdag open: ‘Een bruisende plek in het centrum van Spijkenisse’

Spijkenisse – Aankomende zaterdag 5 september gaat ontmoetingsplek NIS, Plek voor Cultuur en Creatie aan Nieuwstraat in Spijkenisse na een grondige verbouwing open voor het publiek. De vernieuwde locatie van het voormalige Centrum voor de Kunsten biedt na de opening een breed aanbod aan workshops voor jong en oud aan, maar zijn er oefen- en opnameruimtes voor bands en een NIS Café met een podium voor lokaal talent te vinden bij de nieuwe locatie in het centrum van Spijkenisse.

Tegeltaxi

Tegeltaxi helpt inwoners van Voorne aan Zee om hun tuin te vergroenen: ‘Tegels eruit, groen erin’

Voorne aan Zee – Deze maand rijdt de gratis Tegeltaxi door Voorne aan Zee om inwoners te helpen met het vergroenen van hun tuin. In samenwerking met Reinis organiseert de gemeente Voorne aan Zee meerdere dagen waar tegels bij inwoners in de buurt worden opgehaald na aanmelding.

Stockfoto Waterschap Hollandse Delta

Waterschap Hollandse Delta: ‘Oliespoor in sloten tussen Brielle en Kruiningergors’

Brielle – Woensdag 2 september kreeg Waterschap Hollandse Delta meerdere meldingen over een oliespoor in het water op het Brielse Meer en de jachthaven WSV Brielle. Na de meldingen werd direct actie ondernomen en een inspectie uitgevoerd. Hierbij bleek het te gaan om dieselolie van een nog onbekende bron die vanuit de inlaat ter hoogte van de jachthaven WSV Brielle in het watersysteem terecht is gekomen.

1.Jan Kolpa als jong onderwijzer

Het leven van Rockanjes schoolhoofd Jan Kolpa vastgelegd in biografie

Rockanje – Een eeuw na zijn overlijden is er opnieuw aandacht voor Jan Kolpa, die van 1882 tot 1922 hoofdonderwijzer was in Rockanje. Zijn achterkleinzoon Jaap Kolpa onderzocht twee jaar lang het leven van zijn voorvader en schreef daar een biografie over. Het boek wordt vrijdag 18 september gepresenteerd in centrum De Merel in Rockanje.

naambord zuidland -liggend

IJsclub Vooruitgang organiseert eerste Vooruitgangloop in Zuidland

Zuidland – IJsclub Vooruitgang organiseert op zondag 20 september voor het eerst de Vooruitgangloop in Zuidland. De vereniging, die al sinds 1914 bestaat, wil met het nieuwe evenement inwoners op een sportieve manier samenbrengen en tegelijkertijd haar maatschappelijke betrokkenheid in het dorp vergroten.

WhatsApp Image 2026-09-02 at 13.29.56

Lokale kunstenaars geven ’t Dijckhuis opnieuw kleur met nieuwe expositie

Vierpolders - Terwijl de ene lokale kunstenaar nog een schilderij recht hangt, bekijkt een ander aandachtig het werk van een collega. Ondertussen wordt er met Rita Ybema en Astrid Hokke gesproken over de verhalen achter de verschillende werken. De sfeer is vanochtend gemoedelijk in ’t Dijckhuis, waar drie lokale exposanten hun werk en verzameling klaarzetten voor de nieuwe kunstwissel.