Spijkernisse, Netherlands

Dit weekend in BREStheater, mis het niet!

Brielle - BREStheater heeft aankomend weekend weer een aantal mooie voorstellingen geprogrammeerd die je echt wil zien! Koop nu nog tickets en mis het niet!
Mirjam de Neeff | 29 april 2025 18:21 | 29 april 2025 18:21
Vrijdag 2 mei, Dans, Ish Dance Collective: In de intieme setting van een huiskamer ontvouwt zich een gelaagde choreografie waarin alledaagse objecten symbool staan voor ons fundament. Dansers gebruiken meubels als hun speelveld, terwijl ze een verhaal van verbinding, emotie en menselijke interactie vertellen in een vertrouwde omgeving. 
Deze voorstelling is een SamenUit voorstelling. Alleen naar het theater gaan is voor veel mensen een drempel, want alleen naar het theater, dat is lang niet zo leuk als met anderen. Daarom hebben we de SamenUit-voorstellingen in het leven gebracht. SamenUit heeft als doelstelling om theaterliefhebbers samen te brengen die niet graag alleen naar het theater willen gaan. Op deze manier kan iedereen gezellig met iemand naar het theater. Theater is tenslotte voor iedereen.

Zaterdag 3 mei: Cabaret: LAATSTE KAARTEN! voor Martijn Koning. Wil je Martijn Koning niet missen? Er zijn nog enkele losse kaarten beschikbaar. Bel tijdens openingstijden naar de theaterkassa om deze te reserveren. Martijn Koning kan écht try-outen, als een malle. Omdat hij niet bang is om dingen uit te proberen, gedachtes voor het eerst hardop uit te spreken, grappen te slijpen waar je bij zit. Hij vertrouwt op een goede voorbereiding, en laat die vervolgens op het podium helemaal los, improviseert hij zich een route richting de ‘uitgang’.

Zondag 4 mei, Jeugd: Pas op voor de Billenbijter | 4+. Elke avond rond de klok van acht uur, kruipt er onder Fiep’s bed een heel gek figuur. De billenbijter, de kakbouter, het kusjesbeest en het poepiemonster komen tevoorschijn. Maar monsters onder je bed bestaan niet. Toch? Pas op voor de billenbijter is een gruwelijk grappige griezelvoorstelling. Betreden op eigen risico! Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden organiseert een leuke workshop bij deze voorstelling. In het boek ‘Pas op voor de billenbijter’ staan grappige gedichten over monsters. Van het Poepiemonster tot het Kusjesbeest. Maak na de voorstelling zelf een gedicht over lief, grappig en eng monster. Tickets zijn te koop via brestheater.nl

Ben je benieuwd naar het alle voorstellingen van BREStheater? Check dan de agenda op de website.
- ISH Dance Collective/ Datum: vrijdag 2 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,50
- Martijn Koning/ Datum: zaterdag 3 mei/ Tijd: 20.30 uur/ Prijs: €21,00
- Pas op voor de Billenbijter | 4+/ Datum: zondag 4 mei/ Tijd: 14.00 uur/ Prijs: €8,50


Meest gelezen

Nieuwe wetten en regels per 1 januari 2026: dit verandert er voor Nederlanders

Jennifer Smit | 30 december 2025

DJ Quintexx blikt terug op een succesvol jaar: ‘Van Spijkenisse naar Tomorrowland’

Jennifer Smit | 29 december 2025

Verkeersongeval op Toldijk in Geervliet

Jennifer Smit | 27 december 2025

Lees ook

Henk de Jong (VVD): ‘Blijf jezelf, daa...

Voorne aan Zee - Binnen een half jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale ...

Jaarlijkse vuurwerkafvalinzameling in Wa...

Spijkenisse - Het nieuwe jaar 2026 staat voor de deur. In Waterland wordt de jaarwisseling tradition...

Nieuwe wetten en regels per 1 januari 20...

Per 1 januari 2026 gaan in Nederland diverse wetten en regels op de schop. De veranderingen raken vr...

Maanlichtwandeling bij volle maan in Hel...

Hellevoetsluis - Stichting Verdedigingswerken Hellevoetsluis organiseert op zaterdagavond 3 januari ...

Herdenking oorlogsslachtoffers op Maria ...

Rockanje – Op kerstavond, 24 december, kwamen om 17.00 uur elf mensen bijeen op de oude begraafpla...

DJ Quintexx blikt terug op een succesvol...

Spijkenisse - Wat ooit begon als een droom van een twaalfjarige jongen uit Spijkenisse, is dit jaar ...