Spijkernisse, Netherlands

Koffieconcert in De Man in Oostvoorne

Foto: Sarah Wong
Oostvoorne - Stichting concertleven Voorne aan Zee eindigt haar 45-jarig jubileum op zondag 11 mei met een bijzonder familieconcert getiteld Tom en Jerry in de Tuin der Lusten, gegeven door pianist Martin Oei.
Mirjam de Neeff | 9 mei 2025 09:18 | 9 mei 2025 09:18
Hij combineert muziek van Franz Liszt met prachtige visualisaties die zullen worden vertoond terwijl hij deze muziek ten gehore brengt. Het beeldmateriaal is op zijn verzoek gemaakt door Liza Verboon, Jet Westbroek en Lamine Ndiaye. Oei hoopt met dit programma ook een jonger publiek te bereiken. De animaties verbeelden de levensloop van Liszt, die tijdens zijn leven behandeld werd als een hedendaagse “rockstar”, vooral door de dames, die zelfs handschoentjes droegen waarop zijn naam geborduurd was.

Als laatste werk van dit optreden klinkt de Hongaarse rapsodie in combinatie met de Tom & Jerry cartoon, the Cat Concerto waarin Tom de Rapsodie speelt, waarbij Jerry hem, zoals altijd, behoorlijk dwars zit. The Cat Concerto heeft naar verluid veel kinderen geïnspireerd om piano te gaan spelen.

Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten voor volwassenen 25 euro en voor jongeren tot 21 jaar 10 euro. Kaartverkoop vanaf 11 uur aan de zaal. Begunstigers hebben gratis toegang, Voor meer informatie: www.concertvoorneaanzee.nl of tel. 06-46805432. 


Meest gelezen

Urban Sportpark Hekelingen opent op 12 juli: ‘Iedereen kan meedoen’

Jennifer Smit | 6 juli 2025

Zwaargewonde voetganger bij aanrijding op Akkerdonk

Raymond Sybesma | 11 juli 2025

Autofotograaf Benjamin: ‘Het is mijn passie’

Jennifer Smit | 9 juli 2025

Lees ook

Sponsorloop bij kinderopvang Mundo: ‘W...

Spijkenisse - Wethouder Hanneke Stengs opende vandaag de sponsordag bij kinderopvang Mundo in Spijke...

Druk bezocht en geslaagd wijkfeest in de...

Spijkenisse - Wethouder Jeroen Postma opende gisteren het wijkfeest aan de Koolzaaddreef in de Akker...

VP Foodfestival: ‘We doen dit met de h...

Hellevoetsluis – Aankomende zondag verandert het plein bij Achterdorp 3 in Hellevoetsluis in een l...

Willem Heijdacker (PvdA): ‘Politiek is...

Nissewaard – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale politie...

Briellenaar Ray: ‘Boksen is mijn passi...

Brielle - Op zijn veertiende heeft Ray Oudenes al flink wat bereikt in de wereld van het boksen. Met...

Gast van de Raad: ‘Een unieke blik ach...

Voorne aan Zee – In de raadszaal van Voorne aan Zee schoven dinsdagavond niet alleen raadsleden aa...