Spijkernisse, Netherlands
Terug

Koffieconcert in De Man in Oostvoorne

82dd2f583f579ec21adac72718952af3.jpg

Oostvoorne - Stichting concertleven Voorne aan Zee eindigt haar 45-jarig jubileum op zondag 11 mei met een bijzonder familieconcert getiteld Tom en Jerry in de Tuin der Lusten, gegeven door pianist Martin Oei.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hij combineert muziek van Franz Liszt met prachtige visualisaties die zullen worden vertoond terwijl hij deze muziek ten gehore brengt. Het beeldmateriaal is op zijn verzoek gemaakt door Liza Verboon, Jet Westbroek en Lamine Ndiaye. Oei hoopt met dit programma ook een jonger publiek te bereiken. De animaties verbeelden de levensloop van Liszt, die tijdens zijn leven behandeld werd als een hedendaagse “rockstar”, vooral door de dames, die zelfs handschoentjes droegen waarop zijn naam geborduurd was.

Als laatste werk van dit optreden klinkt de Hongaarse rapsodie in combinatie met de Tom & Jerry cartoon, the Cat Concerto waarin Tom de Rapsodie speelt, waarbij Jerry hem, zoals altijd, behoorlijk dwars zit. The Cat Concerto heeft naar verluid veel kinderen geïnspireerd om piano te gaan spelen.

Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten voor volwassenen 25 euro en voor jongeren tot 21 jaar 10 euro. Kaartverkoop vanaf 11 uur aan de zaal. Begunstigers hebben gratis toegang, Voor meer informatie: www.concertvoorneaanzee.nl of tel. 06-46805432. 


Lees ook

WhatsApp Image 2026-03-10 at 11.05.21.jpeg

Vrijwilligersactie NLdoet keert ook dit jaar terug op Voorne-Putten

Voorne-Putten - Op vrijdag 13 en zaterdag 14 maart staat Nederland weer in het teken van NLdoet, de grootste vrijwilligersactie van het land. Tijdens deze jaarlijkse actie, georganiseerd door het Oranje Fonds, steken duizenden mensen de handen uit de mouwen bij maatschappelijke organisaties. Ook op Voorne-Putten vinden dit weekend tal van activiteiten plaats.

Fatbike.jpg

COLUMN: Corretje waar zijn je wilde haren gebleven?

Hij kwam, zag en zal ook weer vertrekken. Cor Lamers, waarnemend burgemeester van de gemeente Nissewaard. Geboren op 23 mei te Rotterdam-Charlois in het jaar Onzes Heren 1956, toen een liter bier nog 42 cent kostte (nu dus 20 eurocent), Nederland nog geen 11 miljoen inwoners telde, geen COA’s of AZC’s binnen de landsgrenzen had, doch alleen kindervakantiekampen op de Veluwe, Elvis Presley de bestverkopende zanger was en Israël, samen met de Britten en Fransen, in Corretje’s geboortejaar Egypte binnenviel omdat Nasser het Suezkanaal had genationaliseerd.

sportgala.jpg

Eerste sportgala Voorne aan Zee bekroont lokale sportprestaties in Brielle

Brielle - De eerste editie van het Sportgala Voorne aan Zee vond vanavond plaats in de Catharijnekerk in Brielle. Tijdens de avond stonden sporters centraal die afkomstig zijn uit de gemeente of lid zijn van een sportvereniging in Voorne aan Zee. Uit alle inzendingen stelde een jury per categorie een top drie samen, waaruit uiteindelijk de winnaars werden gekozen.

IMG_2358.jpg

Langs de route klonk volop aanmoediging bij Halve van Oostvoorne

Oostvoorne - Afgelopen zondag werd de Halve van Oostvoorne gehouden. Het parcours liep door het centrum, maar ook het duingebied vormde het decor van de loop. Niels Kerdel zette de Halve van Oostvoorne op zijn naam.

Schermafbeelding 2026-03-09 094254.png

Viering Internationale Vrouwendag op Voorne-Putten

Internationale Vrouwendag 8 maart werd ook op Voorne-Putten op meerdere locaties gevierd. Zowel in De Boekenberg, Wijkcentrum Noord en Wijkcentrum Waterland in Spijkenisse en Buurtkamer Ons Midden in Hellevoetsluis en in Brielle was er aandacht voor Vrouwendag.

DJI_20000221144910_0380_D.JPG

Onthulling bouwborden bij metrostation Spijkenisse-Centrum

Spijkenisse – Vanochtend rond 11:50 hebben wethouders Jan Willem Mijnans, Martijn Hamerslag en Chris Hottentot twee bouwborden onthuld bij Metrostation Spijkenisse Centrum.