Spijkernisse, Netherlands
Terug

Koffieconcert in De Man in Oostvoorne

82dd2f583f579ec21adac72718952af3.jpg

Oostvoorne - Stichting concertleven Voorne aan Zee eindigt haar 45-jarig jubileum op zondag 11 mei met een bijzonder familieconcert getiteld Tom en Jerry in de Tuin der Lusten, gegeven door pianist Martin Oei.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hij combineert muziek van Franz Liszt met prachtige visualisaties die zullen worden vertoond terwijl hij deze muziek ten gehore brengt. Het beeldmateriaal is op zijn verzoek gemaakt door Liza Verboon, Jet Westbroek en Lamine Ndiaye. Oei hoopt met dit programma ook een jonger publiek te bereiken. De animaties verbeelden de levensloop van Liszt, die tijdens zijn leven behandeld werd als een hedendaagse “rockstar”, vooral door de dames, die zelfs handschoentjes droegen waarop zijn naam geborduurd was.

Als laatste werk van dit optreden klinkt de Hongaarse rapsodie in combinatie met de Tom & Jerry cartoon, the Cat Concerto waarin Tom de Rapsodie speelt, waarbij Jerry hem, zoals altijd, behoorlijk dwars zit. The Cat Concerto heeft naar verluid veel kinderen geïnspireerd om piano te gaan spelen.

Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten voor volwassenen 25 euro en voor jongeren tot 21 jaar 10 euro. Kaartverkoop vanaf 11 uur aan de zaal. Begunstigers hebben gratis toegang, Voor meer informatie: www.concertvoorneaanzee.nl of tel. 06-46805432. 


Lees ook

Luchtalarm

Luchtalarm per ongeluk geactiveerd

Regio - Het luchtalarm is een geluidssignaal om de bevolking te waarschuwen voor gevaarlijke situaties. Iedere eerste maandag van de maand om 12.00 uur is het luchtalarm te horen. Ook vandaag klonk de sirene.

A7404993.jpeg

Kwalificatie Gouden Televizier-Ring voor content creator Tim Tygran: ‘Een enorme eer’

Regio – De afgelopen jaren is Tim Tygran uitgegroeid tot een bekende content creator op onder andere YouTube en TikTok. Op zijn eigen online kanalen timmert hij flink aan de weg met meer dan 220.000 abonnees op YouTube en meer dan 190.000 volgers op TikTok. Tim maakt verschillende soorten video’s, waaronder zijn eigen serie ‘Avonturen in het Buitenland’. Met deze serie is onze regiogenoot gekwalificeerd voor de Gouden Televizier-Ring Online-videoserie 2026.

20260504_120320.jpg

Overzicht: hier wordt op 4 mei herdacht in de regio

Regio - Op 4 mei wordt in Voorne aan Zee en Nissewaard op verschillende plekken stilgestaan bij de slachtoffers van oorlog en geweld. Hieronder staat een overzicht van de herdenkingen.

Explosie---Media_TV.png

Tweede explosie in Crocusstraat, dit keer bij andere woning

Spijkenisse - Bij een woning aan de Crocusstraat in Spijkenisse is opnieuw een explosief afgegaan. Het gaat om een tweede explosie in dezelfde straat, dit keer bij een andere woning.

Politiebureau_Nissewaard_Spijkenisse

Nepagent licht 72-jarige man uit Zuidland op

Zuidland - Een 72-jarige man uit Zuidland is op 17 maart opgelicht door een nepagent en een handlanger. Het slachtoffer werd ervan overtuigd dat zijn geld en sieraden veilig zouden worden opgeborgen door de politie.

20260430_143114.jpg

Van straatnaam tot familiegeschiedenis: De Koers van Dibbetz

Hellevoetsluis - In De Koers van Dibbetz ontdekken bezoekers het bijzondere verhaal van de familie Dibbetz en hun band met Hellevoetsluis. De tentoonstelling volgt hun geschiedenis door de tijd: van de marine en de strijd tegen de Fransen tot hun verbondenheid met Nederlands-Indië.