Spijkernisse, Netherlands
Terug

Koffieconcert in De Man in Oostvoorne

82dd2f583f579ec21adac72718952af3.jpg

Oostvoorne - Stichting concertleven Voorne aan Zee eindigt haar 45-jarig jubileum op zondag 11 mei met een bijzonder familieconcert getiteld Tom en Jerry in de Tuin der Lusten, gegeven door pianist Martin Oei.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hij combineert muziek van Franz Liszt met prachtige visualisaties die zullen worden vertoond terwijl hij deze muziek ten gehore brengt. Het beeldmateriaal is op zijn verzoek gemaakt door Liza Verboon, Jet Westbroek en Lamine Ndiaye. Oei hoopt met dit programma ook een jonger publiek te bereiken. De animaties verbeelden de levensloop van Liszt, die tijdens zijn leven behandeld werd als een hedendaagse “rockstar”, vooral door de dames, die zelfs handschoentjes droegen waarop zijn naam geborduurd was.

Als laatste werk van dit optreden klinkt de Hongaarse rapsodie in combinatie met de Tom & Jerry cartoon, the Cat Concerto waarin Tom de Rapsodie speelt, waarbij Jerry hem, zoals altijd, behoorlijk dwars zit. The Cat Concerto heeft naar verluid veel kinderen geïnspireerd om piano te gaan spelen.

Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten voor volwassenen 25 euro en voor jongeren tot 21 jaar 10 euro. Kaartverkoop vanaf 11 uur aan de zaal. Begunstigers hebben gratis toegang, Voor meer informatie: www.concertvoorneaanzee.nl of tel. 06-46805432. 


Lees ook

9051da76-aa47-4d93-a3ef-96fa29e6d3e9.jpg

Belangrijke stap voor sociale huurwoningen in dorpshart Zwartewaal

Zwartewaal – In het dorpshart van Zwartewaal worden 24 sociale huurwoningen gerealiseerd. Woonstichting De Zes Kernen, Lithos bouw & ontwikkeling en Zenzo Maatschappelijk Vastgoed hebben op 5 februari de aannemingsovereenkomst en koopovereenkomst voor het project ondertekend.

20260205_09525386_1000004033.jpg

Tijdelijke lokalen CSG Bahûrim gereed

Brielle - De bouw van de tijdelijke lokalen van PENTA College CSG Bahûrim is afgerond. De lokalen zijn noodzakelijk vanwege het ruimtegebrek op de school. Danny Weeda, directeur van CSG Bahûrim, bevestigt het ruimtegebrek: 'Er is nu al ruimtegebrek, de school is best wel hard gegroeid de laatste jaren.'

Stadhuis Nissewaard verlicht

Wereldkankerdag 2026: Stadhuis Nissewaard verlicht

Gisteren was het wereldkankerdag. Kanker is, na hart- en vaatziekten, een van de grootste doodsoorzaken ter wereld. Daarom riep de Union for International Cancer Control (UICC) Wereldkankerdag in het leven: een dag om stil te staan bij deze ziekte en het belang van onderzoek te benadrukken.

garage.jpeg

Werkzaamheden aan Stadhuisgarage zorgen tijdelijk voor verkeershinder

Spijkenisse - De ingang van de Stadhuisgarage wordt vanaf 9 februari tot en met 6 maart vernieuwd. In deze periode blijft de parkeergarage open voor publiek, maar moeten automobilisten rekening houden met tijdelijke verkeersmaatregelen.

20260204_193737.jpg

Getunede auto’s trekken bekijks op Streetcar Meeting in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - In Hellevoetsluis vond gisteravond een Streetcar Meeting plaats bij het Woordbouwerplein.

nick voss.jpeg

Centrale verdediger Nick Voss volgend seizoen bij SCO’63

De technische commissie van SCO’63 is verheugd te kunnen vermelden dat ook Nick Voss de overstap maakt naar de andere kant van de Plaatweg. Nick, een fysiek sterke centrale verdediger, heeft zijn volledige voetbalcarrière bij SC Botlek doorgebracht.