Spijkernisse, Netherlands
Terug

Koffieconcert in De Man in Oostvoorne

82dd2f583f579ec21adac72718952af3

Oostvoorne - Stichting concertleven Voorne aan Zee eindigt haar 45-jarig jubileum op zondag 11 mei met een bijzonder familieconcert getiteld Tom en Jerry in de Tuin der Lusten, gegeven door pianist Martin Oei.

Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hij combineert muziek van Franz Liszt met prachtige visualisaties die zullen worden vertoond terwijl hij deze muziek ten gehore brengt. Het beeldmateriaal is op zijn verzoek gemaakt door Liza Verboon, Jet Westbroek en Lamine Ndiaye. Oei hoopt met dit programma ook een jonger publiek te bereiken. De animaties verbeelden de levensloop van Liszt, die tijdens zijn leven behandeld werd als een hedendaagse “rockstar”, vooral door de dames, die zelfs handschoentjes droegen waarop zijn naam geborduurd was.

Als laatste werk van dit optreden klinkt de Hongaarse rapsodie in combinatie met de Tom & Jerry cartoon, the Cat Concerto waarin Tom de Rapsodie speelt, waarbij Jerry hem, zoals altijd, behoorlijk dwars zit. The Cat Concerto heeft naar verluid veel kinderen geïnspireerd om piano te gaan spelen.

Het concert begint om 11.30 uur. Kaarten kosten voor volwassenen 25 euro en voor jongeren tot 21 jaar 10 euro. Kaartverkoop vanaf 11 uur aan de zaal. Begunstigers hebben gratis toegang, Voor meer informatie: www.concertvoorneaanzee.nl of tel. 06-46805432. 


Lees ook

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.

Werkzaamheden Kerkweg Zuidland

Onderhoudswerkzaamheden aan de Kerkweg in Zuidland vanaf komende maandag van start

Zuidland- Vanaf maandag 27 juli worden onderhoudswerkzaamheden uitgevoerd aan de Kerkweg in Zuidland. De weg heeft volgens de gemeente Nissewaard veel onderhoud nodig en daarom wordt in diverse fases aan de weg gewerkt. Na de werkzaamheden is de Kerkweg een weg waar een maximale snelheid van 30 kilometer per uur gaat gelden. De komende tijd wordt een nieuw wegdek aangelegd, komt er een veilige oversteek bij het Trambaanpad, nieuw groen en een verbeterde afvoer voor het water.

Training Reddingsbrigade Hellevoetsluis

Kinderen maken kennis met het werk van de reddingsbrigade tijdens strandtrainingen

Hellevoetsluis – De reddingsbrigade in Hellevoetsluis organiseert de hele zomervakantie op dinsdagavonden van 19:00 uur tot 20:30 uur strandtrainingen vanaf de strandpost aan de Oever. Dinsdagavond 21 juli stond de eerste strandtraining van het seizoen op het programma waar deelnemende kinderen kennis konden maken met diverse werkzaamheden die de vrijwilligers van de reddingsbrigade op dagelijkse basis uitvoeren.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 22.00.31

Tentoonstelling Etsen van Rembrandt dwingt bezoekers tot langzaam kijken

Brielle - De tentoonstelling ‘Etsen van Rembrandt’ in Historisch Museum Den Briel trok gisteren veel bekijks. In de kleine Cornelia van der Lindenzaal staan bezoekers dicht bij de 55 prenten. Een ouder echtpaar buigt zich met een loep over de etsen. De man houdt het vergrootglas vlak boven het glas, terwijl zijn vrouw aandachtig over zijn schouder meekijkt. Af en toe wisselen ze een paar zachte woorden. Daarna zoeken ze verder naar de ragfijne lijnen van Rembrandt.

WhatsApp Image 2026-07-22 at 14.47.20

Jubileumshow Ger Vos zet ‘Gouden Generatie’ in de schijnwerpers

Spijkenisse - Op maandag 30 november 2026 staat Ger Vos voor de vijftiende keer in het Nieuwe Luxor Theater in Rotterdam. De jubileumshow wordt een avond vol livemuziek, verrassingen en vooral veel aandacht voor zeshonderd ouderen. Hierover vertelde hij meer tijdens het radioprogramma LINQ Lunch.

Stock_politie

Politie houdt minderjarige nepagent aan: ‘Geld van pinpas opgenomen en ruim €20.000 aan sieraden buitgemaakt’

Nissewaard – Woensdag 22 juli heeft de politie in Nissewaard een zeer jonge minderjarige verdachte aangehouden die wordt verdacht zich te hebben voorgedaan als nepagent. De aanhouding vond plaats in een woning waaruit de verdachte is meegenomen naar het politiebureau voor verder verhoor.