Spijkernisse, Netherlands
Terug

Oscar genomineerde film te zien in BREStheater

7c334ea9f96dedc08a0afdfcb6f526ad.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - In februari was het weer genieten van prachtige BRESfilms. Maar in de maand maart staan er weer nieuwe films op de agenda. Met de Oscars in het zicht staat de Oscar genomineerde film May December op de planning, maar ook een misdaaddrama met Matt Damon die je niet wilt missen! Dit zijn de BRESfilms van maart.

Woensdag 5 maart, May December: De film May December, die in 2024 een Oscarnominatie kreeg voor Beste Original Screenplay, gaat over Gracie en haar 23 jaar jongere man Joe die zich voorbereiden op het afstudeerfeest van hun tweeling. Wanneer Elizabeth Berry arriveert om het stel te analyseren voor haar filmrol waarin zij de rol van Gracie gaat vertolken, komt de relatie van Gracie en Joe regelmatig onder spanning te staan. 

Woensdag 19 maart, Stillwater:Als zijn dochter onterecht wordt gearresteerd, pakt haar vader, een arbeider uit Amerika, z’n spullen en reist naar Frankrijk om haar te bevrijden. De vader is een lomperik en raakt van zijn dochter vervreemd. Er is een constante spanning, hoe gaat dit aflopen?

Benieuwd naar alle BRESfilms? Ga dan naar de website van BREStheater. Mis het niet en koop direct je kaartjes via brestheater.nl of kom naar de kassa in de DukdalfBRES op woensdagochtend van 10:00-13:00 of vrijdagmiddag van 14:00-17:00 uur.

Info BREStheater
Tijd: Alle films beginnen om 19:30 Prijs: Alle films zijn €7,00


Lees ook

IMG_9324.JPG

Gemeente Nissewaard: ZEVMB-paspoort helpt bij zorgaanvragen

Nissewaard - Het ZEVMB-kenniscentrum ondersteunt de gemeente Nissewaard door het ZEVMB-paspoort uit te geven. Volgens de gemeente moet dit inwoners met zeer ernstige verstandelijke en meervoudige beperkingen (ZEVMB) en hun naasten helpen bij verschillende zorgaanvragen.

WhatsApp Image 2026-03-11 at 11.31.06.jpeg

Ahmed Aboutaleb blikt in Hellevoetsluis terug op zijn levensverhaal

Hellevoetsluis – De theaterzaal van het Cultuurhuis in Hellevoetsluis zat dinsdagavond vrijwel volledig vol voor een avond met oud-burgemeester Ahmed Aboutaleb. Tijdens de aftrap van de Boekenweek ging hij in gesprek over zijn autobiografie Thuis.

EHBO.jpeg

Realistische EHBO-oefening in WOII-bunker bij Rockanje

Rockanje – In een voormalige bunker uit de Tweede Wereldoorlog aan de Windgatseweg in Rockanje heeft donderdagavond 5 maart een grootschalige oefening van EHBO-vereniging Oostvoorne-Tinte plaatsgevonden. De donkere en vochtige bunker vormde het decor voor een realistisch scenario waarin de hulpverleners onder uitdagende omstandigheden moesten handelen.

Gemeentehuis_Nissewaardjpg

Gemeente Nissewaard geeft verklaring over opvanglocatie in Spijkenisse

De gemeente Nissewaard heeft een persverklaring gepubliceerd naar aanleiding van berichtgeving over een ernstig misdrijf in de Hoeksche Waard.

20260310_121143.jpg

Raymond op pad | Nissewaard Waterland

Iedere week ga ik, Raymond Sybesma, de straat op om bewoners te vragen wat er speelt en leeft. Sinds 1 februari ben ik hoofdredacteur bij LINQ Media en op deze manier verzamel ik signalen over wat er écht speelt in de regio.

dfa7364b91e07c6c7bf9f3e86e0e9884.jpg

Voorbereidingen 1 Aprilviering Brielle in volle gang

Brielle – Over iets minder dan drie weken staat er weer een nieuwe editie van de 1 Aprilviering op het programma. De voorbereidingen door de 1 Aprilvereniging zijn inmiddels in volle gang. Voorzitter Paul Deur vertelde daarover in een interview in het radioprogramma LINQ Lunch.