Spijkernisse, Netherlands
Terug

Oscar genomineerde film te zien in BREStheater

7c334ea9f96dedc08a0afdfcb6f526ad.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Brielle - In februari was het weer genieten van prachtige BRESfilms. Maar in de maand maart staan er weer nieuwe films op de agenda. Met de Oscars in het zicht staat de Oscar genomineerde film May December op de planning, maar ook een misdaaddrama met Matt Damon die je niet wilt missen! Dit zijn de BRESfilms van maart.

Woensdag 5 maart, May December: De film May December, die in 2024 een Oscarnominatie kreeg voor Beste Original Screenplay, gaat over Gracie en haar 23 jaar jongere man Joe die zich voorbereiden op het afstudeerfeest van hun tweeling. Wanneer Elizabeth Berry arriveert om het stel te analyseren voor haar filmrol waarin zij de rol van Gracie gaat vertolken, komt de relatie van Gracie en Joe regelmatig onder spanning te staan. 

Woensdag 19 maart, Stillwater:Als zijn dochter onterecht wordt gearresteerd, pakt haar vader, een arbeider uit Amerika, z’n spullen en reist naar Frankrijk om haar te bevrijden. De vader is een lomperik en raakt van zijn dochter vervreemd. Er is een constante spanning, hoe gaat dit aflopen?

Benieuwd naar alle BRESfilms? Ga dan naar de website van BREStheater. Mis het niet en koop direct je kaartjes via brestheater.nl of kom naar de kassa in de DukdalfBRES op woensdagochtend van 10:00-13:00 of vrijdagmiddag van 14:00-17:00 uur.

Info BREStheater
Tijd: Alle films beginnen om 19:30 Prijs: Alle films zijn €7,00


Lees ook

De Stoep Rob van Wijk

Laatste seizoenspresentatie voor directeur Rob van Wijk van Theater de Stoep

Theater de Stoep heeft maandagavond 18 mei het programma van het theaterseizoen 2026/2027 gepresenteerd. De vrienden van het theater en andere genodigden konden genieten van een voorproefje van verschillende theatervoorstellingen. Het laatste seizoen van theaterdirecteur Rob van Wijk telt ongeveer 250 voorstellingen, met grote namen, show en spektakel, maar ook kleine voorstellingen en nieuw talent.

Wijkcentrum_Noord_politie.jpg

Inbraak bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een inbraak plaatsgevonden bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse. Een ruit is met een steen ingegooid.

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.