Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ruim 70 activiteiten tijdens Cultuurweek Voorne aan Zee

42c53eb2e7845323e0c7779c8bef44c0
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - De Cultuurweek in Voorne aan Zee wordt dit jaar gehouden in de week van 15 tot 23 maart. Er zijn ruim 70 activiteiten benoemd door de werkgroep. 

Het doel van de Cultuurweek is om bewoners laagdrempelig kennis te laten maken met het bestaande culturele aanbod in de gemeente, talenten te laten ontdekken en gelijkgestemden te ontmoeten. Cultuur helpt om even de dagelijkse beslommeringen even los te laten. Ze starten de Cultuurweek op zaterdag 15 maart 11:00 uur met een officiële handeling door de wethouder van Cultuur, Els Priester in winkelcentrum de Struytse Hoeck ter hoogte van de ANWB winkel. Om 12:00 uur zal het Klokkenluiders gilde Brielle de klokken van Catharijnetoren luiden en om 13:00, 14:00 en 15:00 uur zijn er optredens van Show Your Talent deelnemers bij Fortresse Holland in Hellevoetsluis en in Historisch Museum den Briel.

Voor alle activiteiten kun je kijken op www.fijnjetezien.nl/cultuurweek of kijk in de diverse culturele agenda’s en ladders. Wil je alvast aanmelden voor volgend jaar? Mail dan gerust je activiteit nu al naar cultuurweek@stichting-push.nl


Lees ook

Spijkenisserbrug 1 (1)

Spijkenisserbrug vanwege regulier onderhoud begin augustus twee nachten afgesloten voor het verkeer

Spijkenisse – Rijkswaterstaat voert in de eerste week van augustus regulier onderhoud uit aan de Spijkenisserbrug. De brug is daarom twee nachten afgesloten voor het verkeer. De afsluitingen staan gepland voor maandag 3 augustus 22:00 uur tot dinsdag 4 augustus 05:00 uur en dinsdag 4 augustus 22:00 uur tot woensdag 5 augustus 05:00 uur.

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Voordracht ‘Ondernemer van het Jaar’ in Voorne aan Zee van start

Voorne aan Zee - Ieder jaar wordt voor ondernemers uit Voorne aan Zee een ondernemersavond georganiseerd. Tijdens deze avond worden prijzen uitgereikt voor ‘Ondernemer van het Jaar’ en ‘Jong Talent van het Jaar’. De voordracht voor deze prijzen is van start gegaan en het is tot en met 30 augustus mogelijk om een ondernemer hiervoor voor te dragen.

Matties Spijkenisse Festival 2025

Timo en Devin sluiten dit jaar als DJ-duo Matties het Spijkenisse Festival af: ‘Bizar om te beseffen’

Regio – Samen lachen, dansen en herinneringen delen. Onder dit motto draaien Timo en Devin al jaren als DJ-duo ‘Matties’ op verschillende feesten en partijen door heel Nederland. Het duo noemen zich de vrienden van het feest met hun krachtige mix van energie en diverse muzikale genres die tijdens optredens voorbijkomen. Dit jaar hebben Timo en Devin de eer om het Spijkenisse Festival op vrijdagavond 28 augustus voor duizenden bezoekers af te sluiten.

WhatsApp Image 2026-02-22 at 23.11.24

Aanhoudingen na ladingdiefstal aan de Malledijk in Spijkenisse

Spijkenisse – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag twee mannen aangehouden na een melding over meerdere personen die bezig waren met het stelen van een lading uit een voertuig op het industrieterrein aan de Malledijk in Spijkenisse.

BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Delegatie BIZ Halfweg-Molenwatering maakt kennis met nieuwe wethouder

Nissewaard – Een delegatie van BIZ Halfweg-Molenwatering heeft deze week kennisgemaakt met de nieuwe wethouder Jan-Willem Verheij. Binnen het nieuwe college van Nissewaard heeft Verheij onder andere de bedrijventerreinen van Nissewaard in de portefeuille en was het overleg volgens het BIZ een gelegenheid om kennis te maken en direct inhoudelijk met elkaar aan de slag te gaan.

Rollervoetsluis

Eerste officiële editie van Rollervoetsluis na twee afgelaste edities: ‘Drie keer is scheepsrecht’

Hellevoetsluis – Na twee afgelaste edities staat vrijdagavond 24 juli de eerste officiële editie van dit jaar op het programma voor deelnemers van de skatetocht Rollervoetsluis. De eerste twee edities in mei en juni van dit jaar werden door slechte weersomstandigheden afgelast, maar voor vrijdag staan alle seinen op groen om een skatetocht van iets meer dan negen kilometer af te leggen door Hellevoetsluis en omgeving. De organisatie kijkt alvast vooruit naar de komende editie en is blij dat de skatetocht nu wel door kan gaan: 'Drie keer is scheepsrecht', luidt de boodschap.