Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ruim 70 activiteiten tijdens Cultuurweek Voorne aan Zee

42c53eb2e7845323e0c7779c8bef44c0.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - De Cultuurweek in Voorne aan Zee wordt dit jaar gehouden in de week van 15 tot 23 maart. Er zijn ruim 70 activiteiten benoemd door de werkgroep. 

Het doel van de Cultuurweek is om bewoners laagdrempelig kennis te laten maken met het bestaande culturele aanbod in de gemeente, talenten te laten ontdekken en gelijkgestemden te ontmoeten. Cultuur helpt om even de dagelijkse beslommeringen even los te laten. Ze starten de Cultuurweek op zaterdag 15 maart 11:00 uur met een officiële handeling door de wethouder van Cultuur, Els Priester in winkelcentrum de Struytse Hoeck ter hoogte van de ANWB winkel. Om 12:00 uur zal het Klokkenluiders gilde Brielle de klokken van Catharijnetoren luiden en om 13:00, 14:00 en 15:00 uur zijn er optredens van Show Your Talent deelnemers bij Fortresse Holland in Hellevoetsluis en in Historisch Museum den Briel.

Voor alle activiteiten kun je kijken op www.fijnjetezien.nl/cultuurweek of kijk in de diverse culturele agenda’s en ladders. Wil je alvast aanmelden voor volgend jaar? Mail dan gerust je activiteit nu al naar cultuurweek@stichting-push.nl


Lees ook

476105267_929445929302455_5402044065865749795_n (1).jpg

Het Aanschuifkoor: ‘Het is echt een uitje’

Hellevoetsluis - Het Aanschuifkoor is in de regio uitgegroeid tot een plek waar zingen en ontmoeten centraal staan. In het radioprogramma LINQ Lunch vertelde Gerard de Werk over het ontstaan van het koor en het succes ervan.

IMG_4188.png

Scooterrijder (83) zonder helm staande gehouden na zoektocht door Zuidland

Zuidland - Zuidland was woensdagochtend het decor van een vermeende ‘achtervolging’*. Een scooterrijder zonder helm probeerde uit handen van de politie te blijven.

1 april 2025 - Hanneke de Vriend.JPG

Brielle maakt zich op voor de 1-aprilviering

Brielle - In Brielle wordt volgende week stilgestaan bij de bevrijding door de Watergeuzen in 1572. De jaarlijkse 1-aprilviering is voor de Briellenaren een grote gebeurtenis. Op dit moment is de binnenstad al versierd in het teken van de bevrijding.

23609-Reekalf-slapend-in-het-hoge-gras@Liesbeth-van-Oirschot-Beerens---Staatsbosbeheer (1).png

Natuurorganisaties roepen op: ‘Bescherm de jonkies tijdens broedseizoen op Voorne-Putten'

Voorne-Putten - Met het aanbreken van de lente laten vogels weer volop van zich horen en komen ook bijen en hommels tevoorschijn. In de natuur begint daarmee een drukke en kwetsbare periode: het broedseizoen. Natuurorganisaties op Voorne-Putten roepen bezoekers daarom op om extra rekening te houden met jonge dieren.

IMG_6561.jpeg

Grote brand aan Hoflaan in Oostvoorne

Oostvoorne – Woensdagochtend rond 05.00 uur is brand uitgebroken in een schuur aan de Hoflaan in Oostvoorne. Een naastgelegen hotel is uit voorzorg ontruimd. De mensen die daar verbleven, worden in de omgeving opgevangen.

rinus_dagvandemuziek.jpg

Rinus (80) uit Oostvoorne al meer dan zeventig jaar muzikant: ‘Het verveelt nooit’

Oostvoorne - Voor de 80-jarige Rinus Langendoen is muziek al meer dan zeventig jaar een vast onderdeel van zijn leven. Tijdens de jaarlijkse uitvoering van muziekvereniging ‘Ons Genoegen’ in Rockanje begin maart werd hij daarvoor onderscheiden met een speldje van de Koninklijke Nederlandse Muziek Organisatie. ‘Ik ging erheen alsof er niks aan de hand was.’