Spijkernisse, Netherlands
Terug

Ruim 70 activiteiten tijdens Cultuurweek Voorne aan Zee

42c53eb2e7845323e0c7779c8bef44c0
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Voorne aan Zee - De Cultuurweek in Voorne aan Zee wordt dit jaar gehouden in de week van 15 tot 23 maart. Er zijn ruim 70 activiteiten benoemd door de werkgroep. 

Het doel van de Cultuurweek is om bewoners laagdrempelig kennis te laten maken met het bestaande culturele aanbod in de gemeente, talenten te laten ontdekken en gelijkgestemden te ontmoeten. Cultuur helpt om even de dagelijkse beslommeringen even los te laten. Ze starten de Cultuurweek op zaterdag 15 maart 11:00 uur met een officiële handeling door de wethouder van Cultuur, Els Priester in winkelcentrum de Struytse Hoeck ter hoogte van de ANWB winkel. Om 12:00 uur zal het Klokkenluiders gilde Brielle de klokken van Catharijnetoren luiden en om 13:00, 14:00 en 15:00 uur zijn er optredens van Show Your Talent deelnemers bij Fortresse Holland in Hellevoetsluis en in Historisch Museum den Briel.

Voor alle activiteiten kun je kijken op www.fijnjetezien.nl/cultuurweek of kijk in de diverse culturele agenda’s en ladders. Wil je alvast aanmelden voor volgend jaar? Mail dan gerust je activiteit nu al naar cultuurweek@stichting-push.nl


Lees ook

JB1_4530

Auto brandt volledig uit op de parkeerplaats van een supermarkt

Brielle/Vierpolders – Donderdagavond rond 19:00 uur is een auto volledig uitgebrand op de parkeerplaats van supermarkt Jumbo aan de Thoelaverweg. De brandweer kwam snel ter plaatse, maar kon niet voorkomen dat de auto volledig werd verwoest door de brand. Op dit moment is nog niet bekend hoe de brand aan het voertuig is ontstaan.

Reddingsbrigade Hellevoetsluis 3

Reddingsbrigade Hellevoetsluis kijkt terug op zonnige zomer

Hellevoetsluis – Van eerste hulp aan strandbezoekers tot 112-meldingen en het zoeken naar vermiste kinderen: voor de vrijwilligers van Reddingsbrigade Hellevoetsluis stond de afgelopen zomer opnieuw in het teken van veiligheid op en rond het water. Hoewel het volgens de brigade niet opvallend drukker was dan andere jaren, zorgden de vele warme dagen wel voor de nodige inzet. Tegelijkertijd probeert de brigade steeds meer kinderen en jongeren enthousiast te maken voor het reddingswerk.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis

Nieuwe Omgevingsvisie in Nissewaard: ‘Richting aan de toekomst die we samen vormgeven’

Nissewaard – Woensdag 7 oktober heeft de gemeenteraad in Nissewaard de Omgevingsvisie vastgesteld. In deze visie kijkt de gemeente vooruit hoe Nissewaard zich ontwikkelt tot het jaar 2025 en welke keuzes hierbij worden gemaakt op het gebied van onderwerpen als wonen, werken, natuur, mobiliteit, landschap en leefbaarheid.

Tom den Boer

'Ons kent Ons' gevoel bij Zuidland en Brielle

REGIO – In de tweede klasse van het amateurvoetbal staat er komende zaterdag een bijzonder duel geprogrammeerd. De regiokraker tussen Zuidland en Brielle is er één die aan beide kanten wordt gezien als een wedstrijd die gewonnen moet worden. De spelers kennen elkaar door en door.

Daveyvelzen foto Marjolein Nijmeijer

Spijkeniss op bezoek in Capelle, Nieuwenhoorn ontvangt Almkerk

Spijkenisse is een repeterend verhaal, vindt ook Davey van Velzen, dat wacht nog altijd op de eerste overwinning van de competitie. Na zes duels staat de ploeg met slechts één punt onderaan in de vierde divisie. Dit keer is Capelle gastheer voor Spijkenisse. Een Trede lager ontvangt Nieuwenhoorn zaterdag Almkerk.

1000077575

De Komedianten halen inspiratie uit eigen dorp: ‘Er gebeurt genoeg in Zwartewaal’

Zwartewaal - Een kunstwerk op de rotonde, plannen voor de Martinuskerk en inwoners die zich maar al te graag met de toekomst van hun dorp bemoeien. Voor Toneelvereniging De Komedianten zijn het de ideale ingrediënten voor een klucht. Op vrijdag 13 en zaterdag 14 november brengt de vereniging in dorpscentrum De Gaffelaar de volledig zelfgeschreven voorstelling 'Gedoe op de Zwartewaalse rotonde' op de planken.