Spijkernisse, Netherlands
Terug

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

2c8aa5009a04a4394e329c6ad04f3c33.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Lees ook

342988886_198120546319970_924040362932067439_n.jpg

FC Vlotbrug jaagt morgen op historische titel in Spijkenisse

Spijkenisse - Voor FC Vlotbrug is het morgen erop of eronder. In Spijkenisse neemt de ploeg het op tegen SCO ’63 en kan het kampioenschap in de Vijfde Klasse E definitief worden binnengehaald. Bij winst is de titel een feit. Daarmee kan FC Vlotbrug alsnog de vroegste kampioen in het amateurvoetbal worden dit seizoen.

WhatsApp Image 2026-04-10 at 13.20.07.jpeg

SPIN viert 20-jarig bestaan met blijvende focus op samenwerking

Spijkenisse - De werkgroep SPIN (Samen Praten In Nissewaard) viert dit jaar haar 20-jarig bestaan. Tijdens de halfjaarlijkse bijeenkomst op donderdag 9 april in het Zadkine-gebouw aan de Sportlaan in Spijkenisse kwamen maatschappelijke organisaties, woningcorporaties en gemeente samen om actuele thema’s te bespreken en de onderlinge samenwerking te versterken.

Schermafbeelding 2026-04-10 110115.png

Zo ontstaat brand in huis, belevingswoning in Oostvoorne geopend

Burgemeester Scheepers van Voorne aan Zee heeft donderdagmiddag 9 april de brandbelevingswoning in Oostvoorne geopend. De woning aan de Gerard van Voorneweg is door de brandweer ingericht om te laten zien hoe brand ontstaat, wat de gevolgen zijn en wat je zelf kunt doen om je huis brandveiliger te maken. De rondreizende nagebootste brandwoning eerder in Spijkenisse te bezoeken.

bus_jonge moeder.jpg

Kinderen gratis met de bus in meivakantie bij EBS

Voorne-Putten - Kinderen tot en met 11 jaar kunnen tijdens de meivakantie gratis reizen met de bussen van vervoerder EBS. De actie loopt van zaterdag 18 april tot en met zondag 3 mei en geldt voor alle buslijnen in de regio’s Haaglanden en Voorne-Putten & Rozenburg. Voorwaarde is dat het kind meereist met een betalende volwassene.

IMG-20260408-WA0000.jpg

Eerste bewoners Twee Getuigen in Brielle ontvangen sleutel

Brielle – De eerste bewoners van het nieuwbouwproject Twee Getuigen in Brielle hebben eind maart de sleutel van hun woning ontvangen. Wethouder Bal van de gemeente Gemeente Voorne aan Zee overhandigde de symbolische sleutel tijdens een feestelijk moment. Daarmee is een belangrijke mijlpaal bereikt voor de betrokken partijen.

Arno Scheepers - voor bij serieuze onderwerpen (3) (1).JPG

Burgemeester sluit woning in Oostvoorne na vondst handelshoeveelheid harddrugs

Oostvoorne - Burgemeester Arno Scheepers heeft vandaag een woning in Oostvoorne voor drie maanden gesloten nadat daar eerder een handelshoeveelheid harddrugs is aangetroffen. Dat heeft de gemeente bekendgemaakt.