Spijkernisse, Netherlands
Terug

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

2c8aa5009a04a4394e329c6ad04f3c33
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Lees ook

BtB 2026 credits Sander de Vries 01

Beat the Beach Rockanje keert volgend jaar terug met uitdagende strandloop

Rockanje – Hardlopers kunnen op zondag 10 januari 2027 opnieuw de strijd aangaan met zand, wind en de winterse omstandigheden tijdens Beat the Beach Rockanje. Het hardloopevenement voert deelnemers over het strand en via verharde wegen door de duinen. Met afstanden van 1 kilometer tot en met de halve marathon is de strandloop toegankelijk voor zowel beginnende als ervaren hardlopers.

henkvanmarionafscheid

Henk van Marion neemt afscheid als voorzitter van VV Vierpolders

Vierpolders – Het was druk bij de voetbalclubs maandag met de Algemene Ledenvergadering. Naast die van Hellevoetsluis, waar voorzitter Edwin Boogaard zijn vertrek aankondigde, werd er op sportpark Coosenhoek afscheid genomen van voorzitter Henk van Marion.

Ouderenalarm met blauwe knop aan pols

Tienduizenden alarmknoppen dreigen uit te vallen: ‘Ouderen krijgen mogelijk pas uren later hulp’

Regio - Tienduizenden alarmknoppen en alarmhorloges die ouderen gebruiken om hulp in te schakelen, dreigen binnenkort niet meer te werken. De apparaten maken gebruik van het verouderde 2G-netwerk, dat door telecomproviders wordt uitgezet. Verpleegkundige Marloes Breur uit Spijkenisse maakt zich vooral zorgen over zelfstandig wonende ouderen. 'Als mensen vallen en niemand kunnen waarschuwen, worden ze misschien pas uren later gevonden.'

DSC09432 Markt & Muziek by Marvin Don

Derde editie Markt & Muziek bij de Brielse Boer in Zwartewaal

Zwartewaal – De Brielse Boer aan de Maasdijk 18 in Zwartewaal staat zondag 8 november in het teken van de derde editie van Markt & Muziek. Van 11.00 tot 17.00 uur kunnen bezoekers terecht op een overdekte markt met ruim 35 kramen, liveoptredens en activiteiten voor kinderen. Het evenement biedt lokale ondernemers, creatieve makers en muzikaal talent uit de regio een podium.

31. 2022 highlights

Brielse Maskerade zoekt deelnemers voor bijzondere jubileumeditie

Brielle – De Brielse Maskerade staat op zaterdag 5 december in het teken van een bijzonder jubileum. Het is dit jaar tien jaar geleden dat de traditie werd opgenomen in de Inventaris Immaterieel Erfgoed Nederland. Om deze mijlpaal te vieren, roept de organisatie inwoners van heel Voorne aan Zee op om deel te nemen. Daarbij wordt niet alleen gezocht naar nieuwe deelnemers, maar ook naar oud-deelnemers die hun rentree willen maken.

JB1_0441

Auto en bestelbus lopen zware schade op bij brand in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op de Zalm in Hellevoetsluis zijn gisteravond twee voertuigen zwaar beschadigd geraakt door een brand. Het gaat om een personenauto en een bestelbus die naast elkaar geparkeerd stonden. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, is nog onduidelijk.