Spijkernisse, Netherlands
Terug

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

2c8aa5009a04a4394e329c6ad04f3c33.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Lees ook

1000138513.jpg

Zilver voor kickbokser David Steel op Yokoso Dutch Open

Spijkenisse - Kickbokser David Steel uit Spijkenisse van Fightteam Spijkenisse heeft een zilveren medaille behaald op het internationale toernooi Yokoso Dutch Open. Hij kwam uit in de gewichtsklasse tot 67 kilogram.

Schermafbeelding 2026-03-31 102907.png

Leonie laat haar papegaaien uit in de polder

Hellevoetsluis - Leonie Bodaan uit Hellevoetsluis en haar dochter laten hun drie papegaaien regelmatig uit in de vrije natuur van de polder. Free flight is gezond voor de fysieke, mentale en sociale ontwikkeling van ara’s Kyra, Ruby en Chouffe.

20260331-JVB_4414.png

Deur geforceerd bij instap van politie in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Herculesstraat in Spijkenisse heeft de politie dinsdagmiddag een instap gedaan.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 11.10.34.jpeg

Sociale fietsclub Frame: ‘Samen fietsen is leuker’

Spijkenisse - Fietsclub Frame, opgericht door Stefan van der Heijden uit Spijkenisse, is een sociale wielerclub waar ontmoeting, passie en gezelligheid de hoogste prioriteit heeft. In een interview tijdens LINQ Lunch vertelde Stefan meer over de achtergrond en het doel van de club.

Wijkbus_politie.jpg

Wijkbus van politie staat deze week in Groenewoud en De Akkers

Nissewaard- Basisteam Nissewaard heeft een bus tot haar beschikking die speciaal bedoeld is om de wijk in te gaan. De wijkbus staat ook komende week in een wijk en (wijk)agenten zijn daar aanspreekbaar voor bewoners.

WhatsApp Image 2026-03-31 at 10.15.20 (1).jpeg

Proef bij kringloopwinkels moet inzameling van elektrische apparaten stimuleren

Spijkenisse - Stichting OPEN en de Branchevereniging Kringloop Nederland (BKN) starten een proef bij 14 kringloopvestigingen, waaronder Rataplan Spijkenisse, om de inzameling van elektrische apparaten te verhogen. De pilot richt zich zowel op het stimuleren van bestaande ophaal- en bezorgafspraken als op het direct inleveren van apparaten bij de winkels zelf.