Spijkernisse, Netherlands
Terug

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

2c8aa5009a04a4394e329c6ad04f3c33
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Lees ook

klok terug

Wintertijd is weer ingegaan

Sinds vannacht 03.00 uur is de zomertijd voorbij. Dat betekent dat de klok een uur achteruit is gezet en de meeste mensen een uurtje langer kunnen slapen. In de ochtend wordt het eerder licht en in de avond eerder donker. Ook andere Europese landen gingen afgelopen nacht over op de 'wintertijd'.

marvinvanderpluijm

Zege voor Nieuwenhoorn, puntendeling voor Brielle, Hellevoetsluis en Zuidland

Regio – In de eerste klasse was er zaterdag een zege voor koploper Nieuwenhoorn, dat op bezoek ging bij NSVV in Numansdorp. Een trede lager was er voor geen enkele ploeg van Voorne Putten een zege, Zowel Hellevoetsluis, Zuidland en Brielle speelden gelijk.

Julièn Gret

Spijkenisse pakt tweede punt van de competitie

Spijkenisse heeft het tweede punt van de competitie te pakken. Op sportpark Jaap Riedijk stond Spijkenisse tegen RKAVV voor met 2-0, maar werd het uiteindelijk 2-2. Vervelende was dat het wederom in de laatste minuten gebeurde dat Spijkenisse de voorsprong uit handen gaf.

jeroenvanderhorst1

Twee derby's in de vijfde klasse, blijft Rockanje koploper?

Regio – Na een weekje bekervoetbal voor Rockanje en Vierpolders, is het voor deze ploegen nu de tijd om een heuse derby in Voorne aan Zee te spelen. Ook Abbenbroek en Hekelingen zijn de opponent van elkaar, een overzicht van de duels:

GHVV13

Vierdeklassers spelen derby, FC Vlotbrug moet naar Schiedam

Regio – Voor de ploegen in de vierde klasse spelen vier van de vijf deelnemende clubs van Voorne Putten een eilanden derby. Voor FC Vlotbrug wacht het treffen met Hermes DVS dat een aantal plekken onder de Hellevoeters staat.

Ronard-Venekamp

OVV en SC Botlek zien kansen voor een zege

Regio – Na een week stil te hebben gestaan, gaat ook voor de ploegen in de derde klasse de competitie dit weekend verder. Voor OVV, dat de koppositie verspeelde door te verliezen bij SC Botlek met 2-1, is Slikkerveer de tegenstander. SC Botlek gaat op bezoek bij hekkensluiter COAL.