Spijkernisse, Netherlands
Terug

Whisky proeverij met Wim Wamelink in 't Dijckhuis

2c8aa5009a04a4394e329c6ad04f3c33
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Vierpolders - Whisky connaisseur Wim Wamelink komt vrijdag 14 februari wederom naar ‘t Dijckhuis om op een informele, luchtige en vermakelijke manier zijn gasten kennis te laten nemen van de diverse soorten whisky.

Tijdens het putten uit zijn rijke scala aan verhalen, mythes en anekdotes laat Wim een aantal whisky’s proeven. Wim zal geen kilt dragen en heeft geen beamer presentatie maar het wordt gezellig praten en proeven. Hij heeft zo’n 40 flessen verschillende whisky’s bij zich.

Tijdens de proeverij vertelt hij van alles over het ontstaan, de geuren, kleuren en smaakverschillen, uitleg water en ijs of juist niet, vergezeld van soms ook wat smeuïge ‘sterke’ verhalen.

De avond start om 20.00 uur in de foyer. De tijdsduur zal zeker twee uur bedragen. Dan serveert hij 5 drams met de verhalen en 1 extra als toegift naar keuze van de gasten. De kosten bedragen € 29,50 per persoon.

Meld je wel ruim van te voren per mail aan bij Wim, om verzekerd te zijn van een plekje via info@wimwamelink.nl of 06 513 537 69.



Lees ook

gebroedersbredius

Zwartewaal en Rozenburg kruisen degens, FC Vlotbrug naar de koploper

Regio – In de vierde klasse spelen twee streekploegen tegen elkaar, dat zijn Zwartewaal en Rozenburg. Vlotbrug zal het opnieuw lastig krijgen in het duel met de koploper in deze klasse. Voor OHVV en GHVV’13 lijken het tegenstanders van gelijke waarde.

051 Overhandiging begroting 2027 Voorne aan Zee

Begroting Voorne aan Zee voor 2027 aangeboden aan de gemeenteraad

Voorne aan Zee – De eerste stap in de uitvoering van het collegeprogramma in Voorne aan Zee is sinds deze week officieel een feit. Wethouder Financiën Erik Mulder heeft namens het college van B&W de begroting voor 2027 aan de gemeenteraad aangeboden tijdens een bijeenkomst in Cultuur Nieuwe Veste in Hellevoetsluis. De begroting werd overhandigd aan burgemeester Arno Scheepers als voorzitter van de gemeenteraad.

johnkleijnbotlek

SC Botlek naar Zinkwegse Boys, OVV ontvangt SSS

Regio – De ploegen in de derde klasse kenden een verschillende start. Voor SC Botlek was het een matige start. De formatie van John Kleijn behaalde tot op heden slechts één punt. Beter kunnen we de start van OVV noemen. De mannen uit Oostvoorne wonnen de eerste twee duels en zijn samen met Stellendam de koploper in 3D.

foto_website 0 (8)

Anonieme tip leidt politie naar 573 kilo vuurwerk in woning Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – De politie heeft donderdagavond 573 kilo vuurwerk aangetroffen in een woning en kelderbox aan de Bliek in Hellevoetsluis. Daarnaast werd volgens de politie zelfgemaakt vuurwerk gevonden. Een 33-jarige bewoner is aangehouden.

markvanos(dick)

Tweedeklassers hopen opnieuw op punten

Regio – De ploegen in de tweede klasse hebben komend weekend weer hun derde wedstrijd van de competitie op het programma staan. Brielle is de trotse koploper in 2D, Zuidland en Hellevoetsluis zijn samen HVC’10 en Nieuwerkerk de nummer twee van de ranglijst.

milieu

Vaten, dode vissen of verdachte lozingen? Dit kunnen signalen van milieucriminaliteit zijn

Voorne-Putten – Dumpingen op afgelegen terreinen, achtergelaten vaten, verdachte ladingen of plotseling dode vissen in het water. Het kunnen allemaal signalen zijn van milieucriminaliteit. De politie wil inwoners bewuster maken van deze vorm van criminaliteit en uitleggen wanneer het verstandig is om melding te maken.