Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA vraagt naar fietsenstalling Spijkenisse Centrum

2da0199c27d4987ad5564ba4282e415c.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Tijdens de afgelopen raadsvergadering heeft PvdA-raadslid Dorothé Kieboom de aandacht gevestigd op het probleem rondom de fietsenstalling bij het metro- en busstation Spijkenisse Centrum.

PvdA-raadslid Dorothé Kieboom stelde vragen over het feit dat de huidige plekken steeds verder verwijderd raken van het station, wat voor ongemak zorgt bij fietsers die dagelijks gebruik maken van het openbaar vervoer.
In reactie op haar vragen heeft de wethouder toegezegd dat hij in gesprek zal gaan met de aannemer om de situatie te bespreken en mogelijke oplossingen te vinden. Daarnaast deelde hij mee dat er in de toekomst een moderne fietsenstalling komt, die geïntegreerd zal worden in het nieuwe appartementencomplex dat nabij het station gebouwd zal worden. Hiermee wordt niet alleen tegemoetgekomen aan de huidige vraag, maar wordt er ook vooruitgedacht over de toekomstige behoefte aan fietsparkeerplekken in dit gebied.

Lees ook

Stock_politie.jpg

Politie vindt drugs en houdt man en vrouw aan in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis - Op dinsdag 2 juni 2026 zijn twee personen aangehouden op verdenking van bezit en handel in drugs. De politie kwam de drugs op het spoor in een lopend onderzoek.

Gianlucca Spataro.jpeg

Gianlucca Spataro maakt overstap naar SCO’63

Spijkenisse - De technische commissie van SCO’63 is opnieuw verheugd te melden dat ook Gianlucca Spataro vanaf komend seizoen te bewonderen is op Sportpark Oostbroek.

Stock_Gemeente_Nissewaard_Stadhuis.JPG

Statement burgemeester naar aanleiding incident winkel

Spijkenisse - Naar aanleiding van het incident in De Kopspijker heeft de burgemeester het volgende statement gegeven.

Arno Scheepers Voornes Opstapbus.jpg

Deelnemers en vrijwilligers laten burgemeester Scheepers de kracht van Voornes Opstapbus zelf ervaren

Voorne aan Zee – Onlangs heeft burgemeester Arno Scheepers van de gemeente Voorne aan Zee zelf de kracht van de Voornes Opstapbus kunnen ervaren. Stichting Voornes Opstapbus bestaat al bijna vijf jaar en heeft inmiddels ruim 800 uitjes georganiseerd om mensen gezamenlijk fijne momenten te laten beleven.

Stockfoto werkzaamheden.jpg

Werkzaamheden in wijk De Akkers in een nieuwe fase: oude keerlus van de bus wordt verwijderd

Spijkenisse – In de wijk De Akkers in Spijkenisse is gestart met een nieuwe fase van werkzaamheden waar onder andere nieuwe bomen worden geplaatst en de bestrating wordt vervangen. De oude keerlus van de bus wordt in de nieuwe fase verwijderd en na de werkzaamheden stopt de bus voortaan langs de Akkersweg. Vanwege deze werkzaamheden is de bushalte volgens de gemeente Nissewaard tijdelijk verplaatst naar de Vogelenzanglaan.

Brand Kopspijker Spijkenisse 1.jpeg

Explosie bij winkel aan de Noordkade in Spijkenisse

Spijkenisse – Woensdagochtend rond 08.30 uur werd een incident gemeld in winkelcentrum De Kopspijker in Spijkenisse. Een man die in de passage een kop koffie had besteld, vertelt een harde knal te hebben gehoord. Vervolgens zag hij een vuurbal, waarna de passage vol rook kwam te staan en de sprinklerinstallatie in werking trad.