Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA vraagt naar fietsenstalling Spijkenisse Centrum

2da0199c27d4987ad5564ba4282e415c
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Tijdens de afgelopen raadsvergadering heeft PvdA-raadslid Dorothé Kieboom de aandacht gevestigd op het probleem rondom de fietsenstalling bij het metro- en busstation Spijkenisse Centrum.

PvdA-raadslid Dorothé Kieboom stelde vragen over het feit dat de huidige plekken steeds verder verwijderd raken van het station, wat voor ongemak zorgt bij fietsers die dagelijks gebruik maken van het openbaar vervoer.
In reactie op haar vragen heeft de wethouder toegezegd dat hij in gesprek zal gaan met de aannemer om de situatie te bespreken en mogelijke oplossingen te vinden. Daarnaast deelde hij mee dat er in de toekomst een moderne fietsenstalling komt, die geïntegreerd zal worden in het nieuwe appartementencomplex dat nabij het station gebouwd zal worden. Hiermee wordt niet alleen tegemoetgekomen aan de huidige vraag, maar wordt er ook vooruitgedacht over de toekomstige behoefte aan fietsparkeerplekken in dit gebied.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-09-26 at 16.06.47

Burendag brengt Waterland en Hekelingen samen: ‘Een goede buur is beter dan een verre vriend’

Spijkenisse - De oude busbaan tussen Waterland en Hekelingen veranderde vandaag in een levendige markt vol kraampjes, lekkernijen en ontmoetingen. Tijdens de landelijke Burendag kwamen inwoners van beide kanten van de Middelweg samen. Met zo’n dertig kramen en bezoekers van jong tot oud trok de braderie gedurende de dag veel bekijks.

WhatsApp Image 2026-09-26 at 12.41.18

Rommelmarkt keert terug in de Drenkwaard: ‘Om binding te maken met het dorp’

Zuidland - Inwoners uit Zuidland en omliggende kernen struinen deze zaterdag langs de kraampjes van de rommelmarkt in multifunctioneel centrum de Drenkwaard. De tweedehandsmarkt, die vorig jaar na een onderbreking weer werd opgepakt, duurt vandaag nog tot 15.00 uur.

Ferry Seton (Zwartewaal)

Alle vierdeklassers wachten nog op eerste zege

Regio – Van de vijf vertegenwoordigers in de vierde klasse, was er vorige week geen één die een overwinning wist te behalen, bij de start van de competitie. Er waren puntendelingen voor Rozenburg, Zwartewaal en OHVV. GHVV’13 en FC Vlotbrug wachten nog op de eerste punten.

Rob Vuik (Rockanje)

Streekduels in de vijfde klasse op het programma

REGIO – Voor de vijfdeklassers in onze regio waren er vorige week wisselende resultaten. Een aantal stapte de grasmat af met een zege, anderen wachten nog op de eerste punten van deze voetbaljaargang.

Gemeentehuis VAZ- stock

Gemeente Voorne aan Zee introduceert Mijn Voorne aan Zee: ‘Makkelijker zaken regelen met de gemeente’

Voorne aan Zee – Vanaf 1 oktober 2026 kunnen inwoners en ondernemers uit Voorne aan Zee de voortgang van hun aanvragen en verzoeken volgen in een persoonlijke online omgeving. Via de online omgeving ‘Mijn Voorne aan Zee’ kun je onder andere bekijken hoe het ervoor staat met de aanvraag van een evenement of een melding die je hebt gemaakt bij de gemeente.

Stock_Wijkcentrum_Akkers

Werkcentrum Rijnmond opent per 1 oktober haar deuren in Wijkcentrum De Akkers

Spijkenisse – Inwoners met vragen over werk kunnen vanaf donderdag 1 oktober terecht bij een nieuwe locatie van Werkcentrum Rijnmond. Per 1 oktober opent Werkcentrum Rijnmond de deuren van een tweede locatie in Wijkcentrum De Akkers in Spijkenisse. Inwoners kunnen hier terecht voor vragen over werk, hulp bij de zoektocht naar een baan of vragen over omscholing naar een ander beroep.