Spijkernisse, Netherlands
Terug

PvdA vraagt naar fietsenstalling Spijkenisse Centrum

2da0199c27d4987ad5564ba4282e415c.jpg
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Nissewaard - Tijdens de afgelopen raadsvergadering heeft PvdA-raadslid Dorothé Kieboom de aandacht gevestigd op het probleem rondom de fietsenstalling bij het metro- en busstation Spijkenisse Centrum.

PvdA-raadslid Dorothé Kieboom stelde vragen over het feit dat de huidige plekken steeds verder verwijderd raken van het station, wat voor ongemak zorgt bij fietsers die dagelijks gebruik maken van het openbaar vervoer.
In reactie op haar vragen heeft de wethouder toegezegd dat hij in gesprek zal gaan met de aannemer om de situatie te bespreken en mogelijke oplossingen te vinden. Daarnaast deelde hij mee dat er in de toekomst een moderne fietsenstalling komt, die geïntegreerd zal worden in het nieuwe appartementencomplex dat nabij het station gebouwd zal worden. Hiermee wordt niet alleen tegemoetgekomen aan de huidige vraag, maar wordt er ook vooruitgedacht over de toekomstige behoefte aan fietsparkeerplekken in dit gebied.

Lees ook

Boekenberg.jpg

Extra activiteiten in de Week van de Bibliotheek

Van 1 tot en met 8 juni is het de Week van de Bibliotheek. Bibliotheek Zuid-Hollandse Eilanden wil met de week laten zien dat een bibliotheek veel meer is dan alleen een plek om boeken te lenen. In alle vestigingen worden speciale activiteiten, workshops, lezingen en voorleesmomenten georganiseerd.

Zwembad Molengors PLONS

Zwembad 't Molengors gaat nu echt weer open

Zwembad ‘t Molengors in Zuidland gaat zondagmiddag 24 mei weer open. Het zwembad sloot 11 mei op de openingsdag uit voorzorg de deuren, nadat legionella was ontdekt in een leiding bij de kleedkamers. Een extern laboratorium heeft alle leidingen weer goedgekeurd en vanaf nu is het weer mogelijk om veilig baantjes te trekken of te spelen in de beide zwembaden in Zuidland.

Stock_politie.jpg

Politie zoekt getuigen van zware mishandeling bij Paardenmarkt

Heenvliet - Afgelopen nacht heeft bij de uitloop van de Paardenmarkt in Nissewaard een zware mishandeling plaatsgevonden. Daarbij is een 33-jarige man ernstig gewond geraakt.

Fiets naar je Werk Dag

IJsjes voor fietsers bij Spijkenisserbrug op Fiets naar je Werk Dag

Wegens de Nationale Fiets naar je Werk Dag kregen fietsers donderdag 21 mei bij de Spijkenisserbrug een gratis ijsje aangeboden. Zuid-Holland Bereikbaar heeft de dag aangegrepen om in verschillende plaatsen, waaronder Spijkenisse, de aandacht te vestigen op het voordeel van fietsen.

Stroomstoring_Spijkenisse.jpg

Stroomstoring postcodegebied 3201 in Spijkenisse grotendeels verholpen

Spijkenisse - In Spijkenisse is een stroomstoring in postcodegebied 3201. De storing begon rond 12.25 uur. Als gevolg daarvan zijn ook verkeerslichten op een kruising uitgevallen.

Jubileum Johan Heijndijk.jpg

Johan Heijndijk in het zonnetje gezet tijdens 50-jarig jubileum bij de gemeente

Voorne aan Zee – Johan Heijndijk begon op 17 mei 1976 als zeventienjarige aan zijn eerste werkdag bij de toenmalige gemeente Oostvoorne. Afgelopen maandag werd Johan in het zonnetje gezet tijdens zijn 50-jarig jubileum bij de gemeente door middel van een feestelijk ontvangst van collega’s.