Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportgala Nissewaard 2025

1089b94fa95f33d20e18478f2eed8674
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 20 januari begint het Kindersportgala weer. Het Kindersportgala is onderdeel van het Sportgala Nissewaard en heeft als doel kinderen te inspireren om meer te gaan sporten. De winnaars van deze prijzen worden bepaald door alle basisschoolleerlingen van groep drie tot en met zeven uit Nissewaard.

Tijdens het gala worden de prijzen voor Talent van het Jaar en de Publieksprijs uitgereikt, waarbij de winnaars worden bepaald door de stemmen van basisschoolleerlingen. De kanshebbers voor de titel Talent van het Jaar zijn onder andere Angel Nanhoe, die goud won op een van de grootste karatetoernooien ter wereld, Aiyana Tjon-a-Meeuw, die zich na een blessure weer heeft opgewerkt naar het onder 18-team van Oranje, en Seth van de Velde, die op 13-jarige leeftijd voor de vierde keer Nederlands kampioen Kata werd, is genomineerd.  

Daarnaast is er ook de Publieksprijs, die wordt toegekend aan mensen die zich hebben ingezet voor de sportgemeenschap. Dit jaar zijn Bas en Anja van Delft van Crossfit Staalmeesters, Frans de Koning van ZV De Kempvis en Jan de Waard, die zich inzet voor ouders van topsporters, genomineerd voor de prijs.

Stemmen kan tot 14 januari via www.thuisinnissewaard.nl/kindersportgala.

Lees meer over:

|

Lees ook

Gemeentehuis Voorne aan Zee

Gemeente Voorne aan Zee stelt drie locaties open om verkoeling te zoeken

Voorne aan Zee – De gemeente Voorne aan Zee heeft vanwege de aanhoudende hitte drie locaties geopend voor inwoners om verkoeling te kunnen zoeken. De locaties zijn bedoeld voor mensen die thuis, bij familie, vrienden of kennissen geen koele plek kunnen vinden tijdens de warme temperaturen waarbij het KNMI code rood heeft afgegeven.

zon

Zo gaat onze regio om met de hitte

REGIO - Sinds vannacht 00.00 uur is code rood van toepassing als weeralarm. Het is de eerste keer dat deze code voor warm weer is uitgegeven. In de regio is het onderwijs grotendeels stilgevallen en gaan activiteiten niet door. Ook is er extra drukte in de regio. In dit artikel houden wij u vandaag op de hoogte van actualiteiten rondom het weer.

Brandweermuseum Hellevoetsluis 1

Brandweermuseum Hellevoetsluis viert 100-jarig bestaan: ‘Trots om de collectie aan bezoekers te laten zien’

Hellevoetsluis – In het Brandweermuseum in Hellevoetsluis kun je terecht voor een uitgebreide collectie waar de bestrijding van brand in Nederland van rond het jaar 500 tot nu te zien is. Dit jaar bestaat het Brandweermuseum uit de regio 100 jaar en wordt dit jubileum groots gevierd met een feestweekend op zaterdag 11 juli en zondag 12 juli.

0723d507-f5d1-42da-8dc9-59a2a66abb22

Muziektent in Oostvoorne decor voor traditioneel bosconcert

Oostvoorne – Traditiegetrouw verzorgt muziekvereniging De Volharding uit Oostvoorne ook dit jaar weer een bosconcert in het Mildenburgbos.

Zon_weer

Code rood vanaf middernacht

Regio - Vanaf middernacht (0.00 uur) geldt in 8 provincies in Nederland code rood vanwege de verwachte extreme hitte. Ook in onze provincie geldt code rood.

N57

Drukte verwacht op de N57 vanwege Concert at Sea en verkeer richting het strand

Regio – Van donderdag 25 juni tot en met zaterdag 27 juni staat een nieuwe editie van het festival ‘Concert at Sea’ op het programma op de Brouwersdam. Vanwege dit evenement en het verkeer dat vanwege de zomerse temperaturen richting het strand trekt, wordt de komende dagen drukte verwacht op de N57.