Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportgala Nissewaard 2025

1089b94fa95f33d20e18478f2eed8674
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 20 januari begint het Kindersportgala weer. Het Kindersportgala is onderdeel van het Sportgala Nissewaard en heeft als doel kinderen te inspireren om meer te gaan sporten. De winnaars van deze prijzen worden bepaald door alle basisschoolleerlingen van groep drie tot en met zeven uit Nissewaard.

Tijdens het gala worden de prijzen voor Talent van het Jaar en de Publieksprijs uitgereikt, waarbij de winnaars worden bepaald door de stemmen van basisschoolleerlingen. De kanshebbers voor de titel Talent van het Jaar zijn onder andere Angel Nanhoe, die goud won op een van de grootste karatetoernooien ter wereld, Aiyana Tjon-a-Meeuw, die zich na een blessure weer heeft opgewerkt naar het onder 18-team van Oranje, en Seth van de Velde, die op 13-jarige leeftijd voor de vierde keer Nederlands kampioen Kata werd, is genomineerd.  

Daarnaast is er ook de Publieksprijs, die wordt toegekend aan mensen die zich hebben ingezet voor de sportgemeenschap. Dit jaar zijn Bas en Anja van Delft van Crossfit Staalmeesters, Frans de Koning van ZV De Kempvis en Jan de Waard, die zich inzet voor ouders van topsporters, genomineerd voor de prijs.

Stemmen kan tot 14 januari via www.thuisinnissewaard.nl/kindersportgala.

Lees meer over:

|

Lees ook

Rob Vuik (Rockanje)

Rockanje als enige eilandse club winnaar in vijfde klasse

REGIO – Eén derby en de overige ploegen in de vijfde klasse keken of ze de resultaten van vorige week nog konden verbeteren. Winst was er voor Rockanje, een puntendeling voor Simonshaven en Vierpolders. Nederlagen waren er voor SCO’63, Hekelingen en Abbenbroek.

Ferry Seton (Zwartewaal)

Grote nederlaag voor OHVV, winst in derby voor Zwartewaal

De vijf ploegen die meedoen in de vierde klasse van het amateurvoetbal speelde bijna allemaal tegen elkaar. Er was een hele grote nederlaag voor OHVV van 8-1 een puntendeling voor Rozenburg en GHVV’13, Vlotbrug wacht nog op de eerste punten, want Zwartewaal zegevierden bij hen met 1-4.

Ronard-Venekamp

OVV met winst naar huis, SC Botlek onderuit tegen Stellendam

Regio – In de derde klasse van het amateurvoetbal kwam SC Botlek zaterdag in actie tegen Stellendam. Het werd 2-4 voor de gasten. OVV moest naar COAL en kwam winnend terug naar Oostvoorne, het werd 2-5 voor de ploeg van Ronard Venekamp.

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn pakt de punten tegen Heinenoord, ploegen tweede klasse verliezen niet

Regio – Voor Nieuwenhoorn is zaterdag de tweede wedstrijd van de competitie in 1D ook omgezet in winst. De mannen van Oussamma Bekkaoui wonnen in eigen huis met 2-5 van Heinenoord. Een klasse lager speelde Hellevoetsluis knap gelijk en wonnen Zuidland en Brielle hun duels

Julièn Gret

Spijkenisse in slotfase opnieuw met lege handen

In de vijfde competitiewedstrijd van Spijkenisse probeerde de ploeg van Davey van Velzen de eerste overwinning van de competitie te behalen. Op sportpark Faas Wilkes werd het tegen Xerxes/DZB 4-2 (1-1) voor de Rotterdammers.

WhatsApp Image 2026-09-26 at 16.06.47

Burendag brengt Waterland en Hekelingen samen: ‘Een goede buur is beter dan een verre vriend’

Spijkenisse - De oude busbaan tussen Waterland en Hekelingen veranderde vandaag in een levendige markt vol kraampjes, lekkernijen en ontmoetingen. Tijdens de landelijke Burendag kwamen inwoners van beide kanten van de Middelweg samen. Met zo’n dertig kramen en bezoekers van jong tot oud trok de braderie gedurende de dag veel bekijks.