Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportgala Nissewaard 2025

1089b94fa95f33d20e18478f2eed8674
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 20 januari begint het Kindersportgala weer. Het Kindersportgala is onderdeel van het Sportgala Nissewaard en heeft als doel kinderen te inspireren om meer te gaan sporten. De winnaars van deze prijzen worden bepaald door alle basisschoolleerlingen van groep drie tot en met zeven uit Nissewaard.

Tijdens het gala worden de prijzen voor Talent van het Jaar en de Publieksprijs uitgereikt, waarbij de winnaars worden bepaald door de stemmen van basisschoolleerlingen. De kanshebbers voor de titel Talent van het Jaar zijn onder andere Angel Nanhoe, die goud won op een van de grootste karatetoernooien ter wereld, Aiyana Tjon-a-Meeuw, die zich na een blessure weer heeft opgewerkt naar het onder 18-team van Oranje, en Seth van de Velde, die op 13-jarige leeftijd voor de vierde keer Nederlands kampioen Kata werd, is genomineerd.  

Daarnaast is er ook de Publieksprijs, die wordt toegekend aan mensen die zich hebben ingezet voor de sportgemeenschap. Dit jaar zijn Bas en Anja van Delft van Crossfit Staalmeesters, Frans de Koning van ZV De Kempvis en Jan de Waard, die zich inzet voor ouders van topsporters, genomineerd voor de prijs.

Stemmen kan tot 14 januari via www.thuisinnissewaard.nl/kindersportgala.

Lees meer over:

|

Lees ook

Vissterfte_Hellevoetsluis (6)

Visstand moet zich op natuurlijke wijze herstellen na vissterfte

Hellevoetsluis – Op zondag 28 juni kwamen de eerste meldingen binnen van dode vissen in het 8-meertje in Hellevoetsluis. Vissers, vrijwilligers van Zwanengroep Zuid-Holland en medewerkers van de gemeente zijn vervolgens dagenlang bezig geweest om de dode vissen uit het water te halen.

Beweegplein Brielle

Nieuwe editie van het Beweegplein bij BRAVO in Brielle: ‘Jong en oud gezamenlijk in beweging laten komen’

Brielle – Donderdag 9 juli staat tussen 14:00 en 16:00 een nieuwe editie van het Beweegplein op het programma bij BRAVO aan De Rik 28 in Brielle. Het Beweegplein is een initiatief van Kunst & Cultuur BRES, Stichting PUSH en Catharina Thuis op Voorne. Het evenement in Brielle is bedoeld om jong en oud samen te brengen door middel van sportieve activiteiten, creatieve workshops en een open podium.

Publicatie LTV de Dalle v2

LTV de Dalle opent vierde padelbaan tijdens start toernooi

Spijkenisse - LTV de Dalle in Spijkenisse neemt aankomende zaterdag officieel de vierde padelbaan op het sportpark in gebruik. De opening vindt plaats tussen 10.00 en 11.00 uur en vormt de aftrap van het Open Tennis en Padel Toernooi 2026.

De Vlasbloem viert 10-jarig bestaan met taart en feestweek

De Vlasbloem viert tienjarig bestaan: ‘Samenwerking legde basis voor sterke school’

Zuidland – Samenwerkingsschool De Vlasbloem bestaat tien jaar. De basisschool viert die mijlpaal deze week met een feestprogramma voor leerlingen, ouders, (oud-)medewerkers en samenwerkingspartners. Op het programma staan onder meer dagelijkse activiteiten en een circusvoorstelling voor de kinderen.

20260705_150031

Festivalweekend trekt veel bezoekers in Nissewaard

Nissewaard – In het afgelopen weekend was er van alles te beleven in Nissewaard. Bezoekers konden genieten van muziek, vliegers en verschillende foodtrucks tijdens twee goedbezochte evenementen.

Stockfoto brandweer

Brandweerkorps Oostvoorne organiseert inloopavonden: ‘Kennismaken met het team en het werk’

Oostvoorne – Het Brandweerkorps in Oostvoorne organiseert op maandag 6 juli en maandag 13 juli inloopavonden in de kazerne aan de Voorweg 63. Tijdens de inloopavonden kun je kennismaken met het team van de brandweer in Oostvoorne en kun je vragen stellen over het werk van de brandweer.