Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportgala Nissewaard 2025

1089b94fa95f33d20e18478f2eed8674
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 20 januari begint het Kindersportgala weer. Het Kindersportgala is onderdeel van het Sportgala Nissewaard en heeft als doel kinderen te inspireren om meer te gaan sporten. De winnaars van deze prijzen worden bepaald door alle basisschoolleerlingen van groep drie tot en met zeven uit Nissewaard.

Tijdens het gala worden de prijzen voor Talent van het Jaar en de Publieksprijs uitgereikt, waarbij de winnaars worden bepaald door de stemmen van basisschoolleerlingen. De kanshebbers voor de titel Talent van het Jaar zijn onder andere Angel Nanhoe, die goud won op een van de grootste karatetoernooien ter wereld, Aiyana Tjon-a-Meeuw, die zich na een blessure weer heeft opgewerkt naar het onder 18-team van Oranje, en Seth van de Velde, die op 13-jarige leeftijd voor de vierde keer Nederlands kampioen Kata werd, is genomineerd.  

Daarnaast is er ook de Publieksprijs, die wordt toegekend aan mensen die zich hebben ingezet voor de sportgemeenschap. Dit jaar zijn Bas en Anja van Delft van Crossfit Staalmeesters, Frans de Koning van ZV De Kempvis en Jan de Waard, die zich inzet voor ouders van topsporters, genomineerd voor de prijs.

Stemmen kan tot 14 januari via www.thuisinnissewaard.nl/kindersportgala.

Lees meer over:

|

Lees ook

KFA_German_Open_Oldehove_Cup_press_photos

Groot aantal podiumplaatsen in Duitsland en Friesland voor Kyokushin Fight Academy uit Spijkenisse

Spijkenisse – De wedstrijdselectie van Kyokushin Fight Academy (KFA) uit Spijkenisse heeft in acht dagen tijd maar liefst 34 podiumplaatsen behaald tijdens twee toernooien in Duitsland en Friesland. De karateschool uit onze regio mocht maar liefst veertien podiumplaatsen bij de German Open in Leipzig. Een week later waren er nog een twintig karateka’s van KFA op het podium te vinden tijdens de Oldehove Cup in Friesland.

foto_website 0 (4)

Buren horen rookmelder en slaan alarm, brandweer redt twee honden

Spijkenisse – De brandweer heeft donderdagmiddag twee honden uit een woning aan de Heemstdonk in Spijkenisse gered. Buren hoorden een rookmelder afgaan en zagen rookontwikkeling, waarna zij 112 belden.

foto_website 0 (3)

Auto belandt in sloot langs Nieuweweg in Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Op de Nieuweweg in Hellevoetsluis is donderdag een auto van de weg geraakt en in een sloot terechtgekomen. De bestuurder en bijrijder raakten daarbij niet gewond.

Kaartenactie Nissewaard voor Elkaar resultaat

Meer dan 100 zelfgeschreven berichten tijdens kaartenactie van Nissewaard voor Elkaar

Nissewaard – Afgelopen zaterdag organiseerde het team van Nissewaard voor Elkaar een kaartenactie bij de ingang van Bibliotheek de Boekenberg in Spijkenisse. Voorbijgangers konden een kaartje schrijven voor iemand die wel wat troost, een lieve boodschap of gewoon een glimlach kan gebruiken. De actie werd georganiseerd in het kader van ‘De Week van de Ontmoeting’ en hierbij werden meer dan 100 berichten op een kaartje voor bewoners van Boavinda, Careyn de Vier Ambachten en het Vredehofhuis in Spijkenisse geschreven.

08 Martelaren Gorcum Fracassini

Lezing in Museum Den Briel over Martelaren van Gorcum

Brielle – Historicus Leo van der Molen geeft donderdag 8 oktober in Historisch Museum Den Briel een lezing over de Martelaren van Gorcum. De gratis lezing vindt plaats in de raadzaal van het Oude Stadhuis aan de Markt 1 in Brielle.

20260930_151343

Kleding langs water zorgt voor grote zoekactie bij Oudenhoorn

Oudenhoorn – Onbeheerde kleding langs het water aan de Zeedijk in Oudenhoorn heeft woensdagmiddag voor een grote inzet van hulpdiensten gezorgd. Passerende fietsers zagen de kleding liggen en vertrouwden de situatie niet. Zij besloten de vondst bij de 112-meldkamer te melden.