Spijkernisse, Netherlands
Terug

Sportgala Nissewaard 2025

1089b94fa95f33d20e18478f2eed8674.jpg
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 20 januari begint het Kindersportgala weer. Het Kindersportgala is onderdeel van het Sportgala Nissewaard en heeft als doel kinderen te inspireren om meer te gaan sporten. De winnaars van deze prijzen worden bepaald door alle basisschoolleerlingen van groep drie tot en met zeven uit Nissewaard.

Tijdens het gala worden de prijzen voor Talent van het Jaar en de Publieksprijs uitgereikt, waarbij de winnaars worden bepaald door de stemmen van basisschoolleerlingen. De kanshebbers voor de titel Talent van het Jaar zijn onder andere Angel Nanhoe, die goud won op een van de grootste karatetoernooien ter wereld, Aiyana Tjon-a-Meeuw, die zich na een blessure weer heeft opgewerkt naar het onder 18-team van Oranje, en Seth van de Velde, die op 13-jarige leeftijd voor de vierde keer Nederlands kampioen Kata werd, is genomineerd.  

Daarnaast is er ook de Publieksprijs, die wordt toegekend aan mensen die zich hebben ingezet voor de sportgemeenschap. Dit jaar zijn Bas en Anja van Delft van Crossfit Staalmeesters, Frans de Koning van ZV De Kempvis en Jan de Waard, die zich inzet voor ouders van topsporters, genomineerd voor de prijs.

Stemmen kan tot 14 januari via www.thuisinnissewaard.nl/kindersportgala.

Lees meer over:

|

Lees ook

Palmpasen 3.jpg

Palmpasen op de St. Leonardusschool in Brielle

Brielle - Met Palmpasen wordt traditioneel de intocht van Jezus in Jeruzalem herdacht, op de zondag vóór Pasen. Ook op de basisschool St. Leonardusschool in Brielle wordt deze dag ieder jaar feestelijk en betekenisvol gevierd.

Schermopname (36).png

Natasja Bodde blikt terug: ‘Alles is een verhaal als je er langer naar kijkt’

Nissewaard - In 2023 werd Natasja Bodde verkozen tot stadsdichter van Nissewaard, een titel waarvan ze voor die tijd niet eens wist dat die bestond. Twee jaar later, in september 2025, werd een nieuwe stadsdichter gekozen. Natasja blikt tijdens een interview bij LINQ Lunch terug op een periode die haar als schrijver heeft gevormd.

WhatsApp Image 2026-03-27 at 13.35.14.jpeg

Startsein Opschoondag in wijk Groenewoud

Spijkenisse - Bij wijkgroep Groenewoud is vanmiddag het startsein gegeven voor de Opschoondag. Ongeveer 55 kinderen van basisscholen Mgr. Bekkersschool en CBS Marimba verzamelden zich om een uur de wijk in te trekken met grijpers, handschoenen en afvalzakken.

Schermopname (35).png

Voornse Modelspoor Vereniging opent deuren voor publiek

Oostvoorne – De Voornse Modelspoor Vereniging (VMV) nodigt modelspoorliefhebbers en nieuwsgierigen morgen uit voor een speciale open dag. Van 10.00 tot circa 16.00 uur kunnen bezoekers een kijkje nemen in het clubhuis aan de Pinnepot 9 en kennismaken met de gedetailleerde modelspoorprojecten van de vereniging.

Foto voor bij Persbericht - Veilig en comfortabel doorfietsen over het Trambaanpad.jpg

Trambaanpad tussen Spijkenisse en Hellevoetsluis wordt doorfietsroute

Hellevoetsluis - Het fietspad over de oude trambaan tussen Spijkenisse en Hellevoetsluis wordt de komende jaren verbeterd. De werkzaamheden starten in 2027 en moeten eind 2028 zijn afgerond. Met de aanpassingen willen betrokken overheden het fietsen op Voorne-Putten aantrekkelijker maken.

Schermafbeelding 2026-03-26 150551.png

Politiescouts leren over wetten, handboeien en pepperspray

Spijkenisse - Negen jongeren lopen dit schooljaar elke woensdagavond mee met de politie in Nissewaard. De politiescouts maken zo kennis met het werk bij de politie. Zo leerden ze woensdagavond 25 maart werken met pepperspray en sloegen ze een ‘verdachte’ in de boeien.