Spijkernisse, Netherlands
Terug

TVS90 viert 35-jarig jubileum

d84072554351387ffd664d5d8113ffb2
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 5 januari vierde Triathlonvereniging TVS90 haar 35-jarig jubileum. De vereniging werd in 1990 opgericht door Cees van Sintmaartensdijk, Jan Willem Vermaat en Huub Jacobs als een kleine trainingsgroep. Wat toen begon als een bescheiden initiatief, is nu uitgegroeid tot een bloeiende vereniging met een gevarieerd ledenbestand.

TVS90 biedt trainingen voor alle niveaus, van beginnende triatleten tot ervaren sporters. Het trainingsaanbod bestaat uit zwem-, fiets- en looptrainingen, waarbij persoonlijke begeleiding en veiligheid centraal staan. De leden ontmoeten elkaar tijdens het trainen, doen mee met de divisiewedstrijden van de NTB, nemen deel aan losse wedstrijden, en genieten van de jaarlijkse familiedag, de clubcompetitie, de mannen- en vrouwenuitjes. Vanuit deze activiteiten ontstaan natuurlijk mooie vriendschappen binnen de club.

Naast sportieve activiteiten organiseert TVS90 regelmatig sociale evenementen om de onderlinge band tussen de leden te versterken. Zo heeft de jeugd van TVS90 ook haar eigen extra activiteiten; bijvoorbeeld uitjes naar de bioscoop, lasergamen, enzovoort. 

Tot op de dag van vandaag is TVS90 een springlevende, enthousiaste en gezellige vereniging waar mensen van alle leeftijden en niveaus welkom zijn. Ben je enthousiast geworden en zou je graag kennismaken met de vereniging? Ga dan naar www.tvs90.nl.

Lees ook

55783

Dertig kinderen proberen kickboksen tijdens zomervakantie

Spijkenisse – Tijdens de zomervakantie hebben in totaal dertig kinderen van BSO Salamanderveen kennisgemaakt met kickboksen. Ronald Hoogendoorn van Fightteam Spijkenisse verzorgde speciaal voor de kinderen een actieve kickboksles.

20260812_085841

Vanavond kijken: pas in 2081 weer een vergelijkbare zonsverduistering

Regio – Wie vanavond de zonsverduistering mist, moet lang wachten op een vergelijkbaar schouwspel. Pas in 2081 is vanuit Nederland opnieuw een gedeeltelijke zonsverduistering van deze omvang te zien. Vanavond wordt ongeveer 90 procent van de zon door de maan bedekt.

1. Museumerf vol

Verhalen en muziek op het erf van De Duinhuisjes in Rockanje

Rockanje – Openluchtmuseum De Duinhuisjes in Rockanje staat zondag 16 augustus in het teken van verhalen en muziek. Verhalenverteller Arnie Dalkmann en muzikant Jacqueline du Mortier verzorgen vanaf 14.30 uur een voorstelling op het erf van het museum.

20260811_095601

Waterschap neemt maatregelen vanwege droogte rond Brielse Meer

Voorne-Putten – Door de aanhoudende droogte is steeds minder zoet water beschikbaar en dringt meer zout water het gebied binnen. Waterschap Hollandse Delta neemt daarom tijdelijke maatregelen om de zoetwatervoorziening van het Brielse Meer te ondersteunen.

MDB_4311

Persoon bedreigd met vuurwapen bij overval aan Nieuwstraat

Spijkenisse – Maandagmiddag rond 17.15 uur is een winkel aan de Nieuwstraat in Spijkenisse overvallen door twee verdachten. Daarbij werd een persoon in de winkel bedreigd met een vuurwapen.

JB1_0880

Auto belandt op steigerconstructie onder openstaande Botlekbrug

Botlek – Maandag is een auto van de openstaande Botlekbrug gereden en op een steigerconstructie terechtgekomen. De bestuurder wist zelfstandig uit het voertuig te komen en sloeg daarna op de vlucht.