Spijkernisse, Netherlands
Terug

TVS90 viert 35-jarig jubileum

d84072554351387ffd664d5d8113ffb2
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 5 januari vierde Triathlonvereniging TVS90 haar 35-jarig jubileum. De vereniging werd in 1990 opgericht door Cees van Sintmaartensdijk, Jan Willem Vermaat en Huub Jacobs als een kleine trainingsgroep. Wat toen begon als een bescheiden initiatief, is nu uitgegroeid tot een bloeiende vereniging met een gevarieerd ledenbestand.

TVS90 biedt trainingen voor alle niveaus, van beginnende triatleten tot ervaren sporters. Het trainingsaanbod bestaat uit zwem-, fiets- en looptrainingen, waarbij persoonlijke begeleiding en veiligheid centraal staan. De leden ontmoeten elkaar tijdens het trainen, doen mee met de divisiewedstrijden van de NTB, nemen deel aan losse wedstrijden, en genieten van de jaarlijkse familiedag, de clubcompetitie, de mannen- en vrouwenuitjes. Vanuit deze activiteiten ontstaan natuurlijk mooie vriendschappen binnen de club.

Naast sportieve activiteiten organiseert TVS90 regelmatig sociale evenementen om de onderlinge band tussen de leden te versterken. Zo heeft de jeugd van TVS90 ook haar eigen extra activiteiten; bijvoorbeeld uitjes naar de bioscoop, lasergamen, enzovoort. 

Tot op de dag van vandaag is TVS90 een springlevende, enthousiaste en gezellige vereniging waar mensen van alle leeftijden en niveaus welkom zijn. Ben je enthousiast geworden en zou je graag kennismaken met de vereniging? Ga dan naar www.tvs90.nl.

Lees ook

gebroedersbredius

Diverse ploegen in bekergroep 3 kunnen nog poulewinnaar worden

In de grootste poule van deelnemers aan het districtsbekertoernooi voor de clubs van Voorne Putten, zijn er voor een aantal ploegen nog mogelijkheden. Andere kunnen de voorbereiding afronden met de laatste duels die er in de poulefase gespeeld gaan worden.

Bijeenkomst huwelijksparen 020926

Jubilerende echtparen feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers

Voorne aan Zee – Jubilerende echtparen uit Voorne aan Zee werden vorige week feestelijk ontvangen door burgemeester Arno Scheepers. Bij restaurant Fortezza in Hellevoetsluis werd een kwartaalbijeenkomst georganiseerd voor echtparen uit Voorne aan Zee die in het derde kwartaal van dit jaar hun 60-jarig of 65-jarig huwelijk vieren.

781360862_1099920339360938_3009933399388383120_n

The Passion brengt Zuidland samen: ‘Mensen beseffen nog niet hoe groot het wordt’

Zuidland – De Breedstraat verandert zaterdag 27 maart 2027 in het decor van The Passion Zuidland. Met bekende Nederlandstalige muziek, theater, film en een processie door het dorp wordt het paasverhaal op een eigentijdse manier verteld. Sjanie en Ron de Leeuw van Weenen zijn nauw betrokken bij de organisatie. Wat begon als een idee, groeit inmiddels uit tot een omvangrijke dorpsproductie. ‘Het hele project is wel echt heel groots.’

Zwanengroep

Edwin Vosselman vertelt op LINQ Radio over het werk van de Zwanengroep

Spijkenisse – In het live radioprogramma LINQ Lunch neemt presentator Perry van Brandwijk luisteraars iedere werkdag tussen 12.00 en 13.00 uur mee in wat er speelt in de regio. Regelmatig schuiven gasten aan in de studio of praten zij telefonisch mee.

Gemeentehuis-Voorne aan Zee - Stock

Gemeente Voorne aan Zee organiseert beeldvormende avond over begroting voor 2027

Voorne aan Zee – Maandag 14 september organiseert gemeente Voorne aan Zee een beeldvormende avond over de begroting van 2027. De bijeenkomst vindt tussen 20:00 en 22:00 plaats in Cultureel Centrum De Man in Oostvoorne. Bezoekers worden tijdens deze bijeenkomst meegenomen in het proces en de opbouw van de begroting, waarbij de financiële kaders en de bijbehorende ambities inzichtelijke worden gemaakt.

793257591_18622766014040801_5931875514926992917_n

Jeugd maakt kennis met sport en cultuur tijdens Kick-off: ‘Kom gewoon een kijkje nemen’

Brielle - Klimmen in de bomen, drummen, BMX’en, schilderen of een balletje trappen in de pannakooi. Op vrijdag 11 september staat Jongerencentrum Bravo in Brielle tijdens de Kick-off opnieuw in het teken van sport, creativiteit en talentontwikkeling. Kinderen en jongeren uit de hele gemeente Voorne aan Zee zijn tussen 14.00 en 16.30 uur welkom om verschillende activiteiten uit te proberen.