Spijkernisse, Netherlands
Terug

TVS90 viert 35-jarig jubileum

d84072554351387ffd664d5d8113ffb2.jpg
Elaine Poldervaart |  | Aangepast op
Spijkenisse - Op 5 januari vierde Triathlonvereniging TVS90 haar 35-jarig jubileum. De vereniging werd in 1990 opgericht door Cees van Sintmaartensdijk, Jan Willem Vermaat en Huub Jacobs als een kleine trainingsgroep. Wat toen begon als een bescheiden initiatief, is nu uitgegroeid tot een bloeiende vereniging met een gevarieerd ledenbestand.

TVS90 biedt trainingen voor alle niveaus, van beginnende triatleten tot ervaren sporters. Het trainingsaanbod bestaat uit zwem-, fiets- en looptrainingen, waarbij persoonlijke begeleiding en veiligheid centraal staan. De leden ontmoeten elkaar tijdens het trainen, doen mee met de divisiewedstrijden van de NTB, nemen deel aan losse wedstrijden, en genieten van de jaarlijkse familiedag, de clubcompetitie, de mannen- en vrouwenuitjes. Vanuit deze activiteiten ontstaan natuurlijk mooie vriendschappen binnen de club.

Naast sportieve activiteiten organiseert TVS90 regelmatig sociale evenementen om de onderlinge band tussen de leden te versterken. Zo heeft de jeugd van TVS90 ook haar eigen extra activiteiten; bijvoorbeeld uitjes naar de bioscoop, lasergamen, enzovoort. 

Tot op de dag van vandaag is TVS90 een springlevende, enthousiaste en gezellige vereniging waar mensen van alle leeftijden en niveaus welkom zijn. Ben je enthousiast geworden en zou je graag kennismaken met de vereniging? Ga dan naar www.tvs90.nl.

Lees ook

WhatsApp Image 2026-02-27 at 13.22.57 (1).jpeg

Muziekplatform Puls: ‘Lokaal talent een kans geven’

Nissewaard – Puls, een muziekplatform uit de regio, is ondertussen uitgegroeid tot een begrip in Nissewaard. Het doel: muzikaal talent een kans geven door middel van ontmoeten, ontwikkelen en optreden. Jeffrey en Jaylynn, onderdeel van Puls, schoven aan bij radioprogramma LINQ Lunch.

20260301-JVB_2478.jpeg

Voertuig te water op de Groene Kruisweg bij Spijkenisse

Op de Groene Kruisweg bij Spijkenisse is een automobilist zondagochtend 1 maart door nog onbekende oorzaak van de weg geraakt en in een sloot beland. Omstanders belden 112 en schoten te hulp, maar konden de bestuurder niet zelf uit de auto krijgen.

mick erkens.jpeg

Mick Erkens maakt overstap van VV Hekelingen naar SCO’63

SCO’63 heeft voor het seizoen 2026-2027 Mick Erkens aan de selectie toegevoegd. De speler komt over van VV Hekelingen. De overstap volgt na gesprekken tussen Erkens en de technische commissie van SCO’63. In Spijkenisse treft hij opnieuw stafleden met wie hij in het verleden samenwerkte bij VV Hekelingen.

Huub Cooijmans.jpg

De magische kast bij SpeelparaSol Bernisse

SpeelparaSol Bernisse presenteert zaterdag 21 maart een nieuwe voorstelling in het Dorpshuis Abbenbroek. De Magische Kast is een familievoorstelling met humor, magie en jongleerkunst.

WhatsApp Image 2026-02-26 at 17.46.27.jpeg

Anneke Witte (ONS Voorne) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Je wilt een gemeenschap achterlaten waar je trots op bent’

Voorne aan Zee - LINQ Media is in februari gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In de aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Afgelopen maandag schoof Anneke Witte aan, lijsttrekker van ONS Voorne.

20260228_08574577_1000004738.jpg

Flinke drukte voor de veerpont door afsluiting van de Heinenoordtunnel

Het is extra druk bij de veerpont Hekelingen – Nieuw-Beijerland wegens een afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnelbuis richting Bergen op Zoom is tot maandag 2 maart 05.00 uur afgesloten.