Spijkernisse, Netherlands
Terug

Brand in loods op industrieterrein in Vierpolders

7e7ff791ecdf4cb5e77343c3df3cf5c9.jpg

Vierpolders - In de nacht van donderdag op vrijdag heeft een brand gewoed in een loods op industrieterrein Seggelant in Vierpolders. Ter plaatse bleek het te gaan om een brand die was uitgebroken bij de voordeur van de loods.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Al snel schaalde de brandweer op naar het sein grote brand, omdat er meerdere loodsen aan elkaar geschakeld staan op dit industrieterrein. Ook was het op dat moment nog niet bekend hoe groot de brand was.

Bij de brand kwam veel rook vrij en moesten meerdere deuren opengezaagd worden om het gebouw te ventileren. Onderzoek van de brandweer wees uit dat er alleen rook was verspreid door meerdere loodsen. De oorzaak van het incident is tot nu toe onbekend.

Er is met een hoogwerker nog gekeken op het dak of er nog sprake was van vuur, maar dit was niet het geval. Hoe de brand heeft kunnen ontstaan, wordt de komende tijd onderzocht.

Lees ook

Wijkcentrum_Noord_politie.jpg

Inbraak bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse

Spijkenisse - In de nacht van maandag op dinsdag heeft er een inbraak plaatsgevonden bij Wijkcentrum Noord in Spijkenisse. Een ruit is met een steen ingegooid.

VERON afdeling 42 zendamateurs

Jubilerend VERON afdeling 42 legt als sport contact met de andere kant van de wereld

Nieuwenhoorn - VERON afdeling 42 in Nieuwenhoorn bestaat 50 jaar en dat werd zaterdag 16 mei gevierd met een open dag. De groep is een van de 63 afdelingen van de Vereniging Experimenteel Radio Onderzoek in Nederland.

Ongeval_Hekelingseweg (1).jpg

Fietser met spoed naar ziekenhuis na incident aan Hekelingseweg

Spijkenisse - Dinsdagochtend rond 08.40 uur zijn de hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter, opgeroepen voor een incident langs de Hekelingseweg in Spijkenisse.

Jubileum Zeker Weten 18 mei 2026.jpeg

Radioprogramma ‘Zeker Weten’ viert jubileum: 1500e uitzending in ruim 38 jaar tijd

Spijkenisse – De radiostudio van LINQ Media stond maandagavond 18 mei volledig in het teken van een jubileum-uitzending van het radioprogramma ‘Zeker Weten’. Luisteraars worden in de radioshow al ruim 38 jaar bijgepraat over het sociaal-economische nieuws. Deze week staat de teller van het aantal uitzendingen op 1500 en werd dit gevierd door de radiomakers.

Inbraak_SCO63.jpg

Verdachten goed op beeld na inbraak bij SCO’63 in Spijkenisse

Spijkenisse - Zondagnacht rond 02.30 uur is ingebroken bij voetbalvereniging SCO’63 in Spijkenisse. De vereniging schrijft op sociale media dat het inbrekersduo vooral leek te gaan voor een spontane “midnight snackrun”.

Kampioenschap VV Spijkenisse 1.jpeg

VV Spijkenisse kroont zich tot kampioen van de eerste klasse C

Spijkenisse – Afgelopen zaterdag heeft VV Spijkenisse zich officieel gekroond tot kampioen in de eerste klasse C van het amateurvoetbal. Na een 2-0 overwinning op Unitas en het nieuws over het verlies van concurrent Nieuwenhoorn, barstte een groot feest los op Sportpark Jaap Riedijk.