Spijkernisse, Netherlands
Terug

Helvoetse Reddingsbrigade bestaat 50 jaar

d6c86ed637bb9d5aaa96626e219862b8

De Helvoetse Reddingsbrigade vierde afgelopen zaterdag haar 50-jarig jubileum met een feestelijke bijeenkomst in het Droogdok Jan Blanken. De brigade, opgericht op 20 februari 1975 door een kleine groep vrijwilligers, heeft zich in de afgelopen decennia ontwikkeld tot een onmisbare organisatie in het waterrijke gebied van Hellevoetsluis

Marvin Don |  | Aangepast op
Tijdens de viering werden verschillende vrijwilligers in het zonnetje gezet voor hun jarenlange inzet. Er werden oorkondes en medailles uitgereikt aan leden die 10, 15, 30 en zelfs 40 jaar actief zijn bij de reddingsbrigade. De aanwezigheid van vele jonge leden onderstreepte de aantrekkingskracht van de organisatie en belooft een goede toekomst voor de brigade. De vrijwilligers werden geprezen voor hun toewijding aan de veiligheid van de gemeenschap en hun bijdrage aan activiteiten zoals zwemonderwijs.

De jubilerende reddingsbrigade ontving ook enkele bijzondere verjaardagscadeaus. Een badhanddoek met de tekst "'t is mooi hier" werd overhandigd, evenals een passende strandstoel, geschonken door Leendert de Lange, voorzitter van Reddingsbrigade Nederland en burgemeester van Wassenaar
. Deze geschenken symboliseren niet alleen de waardering voor het werk van de brigade, maar ook de nauwe band met de lokale gemeenschap en het strand waar zij hun belangrijke werk verrichten. De reddingsbrigade nodigt geïnteresseerden uit om kennis te maken bij de reddingspost, om zo de betrokkenheid en het draagvlak voor hun werk verder te vergroten.
4a5df4ec5eacba06790fc8b6ede21086
49bdb2906d1d304e3d6941bbeb52e229

Lees ook

DSC03628

Autobrand aan Satijnbloemstraat in Spijkenisse

Spijkenisse – Aan de Satijnbloemstraat in Spijkenisse heeft zondagavond een auto in brand gestaan. De brandweer kwam ter plaatse en had het vuur snel onder controle.

LOGO VV Spijkenisse

Spijkenisse redt het niet bij Quick en wacht op eerste zege

Kijkduin - Spijkenisse wacht nog altijd op de eerste punten van het seizoen. In de tweede competitie wedstrijd in de vierde divisie gingen de mannen van Davey van Velzen op bezoek bij Quick uit Den Haag. Daar werd het zaterdagavond 3-0 en stond Spijkenisse opnieuw met lege handen.

DSC_1960

Auto belandt op zijn kop in sloot langs Westvoornseweg

Rockanje – Op de Westvoornseweg in Rockanje is zaterdagavond een personenauto van de weg geraakt en op zijn kop in een sloot terechtgekomen. Het ongeval gebeurde net na een rotonde.

gebroedersbredius

Wisselende resultaten in grootste bekergroep 3 voor vierde en vijfdeklassers

Winst was er voor onder andere Abbenbroek, OHVV, Rockanje en FC Vlotbrug. Verlies was er voor Hekelingen, SCO’63 en Zwartewaal. De meeste ploegen van Voorne Putten komen uit in groep 3 van de districtsbeker, een overzicht van de resultaten van zaterdag.

Ronard-Venekamp

OVV komt niet tot scoren, SC Botlek nipt onderuit tegen DHC

In Groep 2 zaterdag geen goede middag voor de ploegen van Voorne Putten. OVV kwam in actie bij de reserves van FC ’s-Gravenzande, SC Botlek ontving DHC. Beide ploegen kwamen niet tot winst.

DSC_1906

Vrachtwagen gekanteld op de Maasvlakte

Maasvlakte Rotterdam – Op de Dardanellenstraat op de Maasvlakte is zaterdagavond een vrachtwagen gekanteld. Daarbij is een grote hoeveelheid diesel op het wegdek terechtgekomen.