Spijkernisse, Netherlands
Terug

Helvoetse Reddingsbrigade bestaat 50 jaar

d6c86ed637bb9d5aaa96626e219862b8

De Helvoetse Reddingsbrigade vierde afgelopen zaterdag haar 50-jarig jubileum met een feestelijke bijeenkomst in het Droogdok Jan Blanken. De brigade, opgericht op 20 februari 1975 door een kleine groep vrijwilligers, heeft zich in de afgelopen decennia ontwikkeld tot een onmisbare organisatie in het waterrijke gebied van Hellevoetsluis

Marvin Don |  | Aangepast op
Tijdens de viering werden verschillende vrijwilligers in het zonnetje gezet voor hun jarenlange inzet. Er werden oorkondes en medailles uitgereikt aan leden die 10, 15, 30 en zelfs 40 jaar actief zijn bij de reddingsbrigade. De aanwezigheid van vele jonge leden onderstreepte de aantrekkingskracht van de organisatie en belooft een goede toekomst voor de brigade. De vrijwilligers werden geprezen voor hun toewijding aan de veiligheid van de gemeenschap en hun bijdrage aan activiteiten zoals zwemonderwijs.

De jubilerende reddingsbrigade ontving ook enkele bijzondere verjaardagscadeaus. Een badhanddoek met de tekst "'t is mooi hier" werd overhandigd, evenals een passende strandstoel, geschonken door Leendert de Lange, voorzitter van Reddingsbrigade Nederland en burgemeester van Wassenaar
. Deze geschenken symboliseren niet alleen de waardering voor het werk van de brigade, maar ook de nauwe band met de lokale gemeenschap en het strand waar zij hun belangrijke werk verrichten. De reddingsbrigade nodigt geïnteresseerden uit om kennis te maken bij de reddingspost, om zo de betrokkenheid en het draagvlak voor hun werk verder te vergroten.
4a5df4ec5eacba06790fc8b6ede21086
49bdb2906d1d304e3d6941bbeb52e229

Lees ook

Xavi Wuijster (nieuwenhoorn)

Nieuwenhoorn staat er uitstekend voor, Brielle levert eerste plaats in

In de eerste klasse ging koploper Nieuwenhoorn zaterdag op bezoek bij SVOD’22 dat op de tiende plaats stond. De Hellevoeters wonnen met 0-3. In de tweede klasse ging koploper Brielle naar Nieuwerkerk voor het duel om op kop te blijven. Hellevoetsluis ontving Antibarbari en Zuidland speelde aan het begin van de avond bij VFC.

spijkenissevreugde

Spijkenisse heeft eindelijk de eerste zege binnen

Spijkenisse heeft zaterdag op sportpark Jaap Riedijk een mooi resultaat bereikt tegen HBS, dat op de tiende plaats stond. De mannen van Davey van Velzen pakte de eerste zege van de competitie, 2-1, Ze staan na tien duels met vijf punten nog wel onderaan in de vierde divisie B.

Schermafbeelding 2026-11-05 153924

Chantal Keijzer brengt nieuws uit Spijkenisse op eigen wijze: ‘Ik had nooit verwacht dat het zo hard zou groeien’

Spijkenisse – Van weer een afsluiting van de Spijkenisserbrug tot opvallende gebeurtenissen in de regio: Chantal Keijzer brengt het nieuws uit Spijkenisse en omgeving op geheel eigen wijze. Met haar video's op TikTok en Instagram bereikt ze regelmatig duizenden kijkers. Wat begon als een spontaan experiment, groeide uit tot een uit de hand gelopen hobby waarmee ze inwoners op de hoogte wil houden van wat er in hun omgeving speelt.

WhatsApp Image 2026-11-07 at 14.37.01

Bezoekers nemen kijkje achter de schermen tijdens open dag Dierenkliniek Spijkenisse

Spijkenisse - Een kijkje in de operatiekamer, zelf door een microscoop kijken en ontdekken waar dieren na een behandeling verblijven. Dierenkliniek Spijkenisse opende vandaag de deuren voor publiek om de uitbreiding van het pand te vieren. Door de hele kliniek liepen nieuwsgierige inwoners rond die wilden ontdekken wat er achter de schermen gebeurt.

Stockfoto werkzaamheden

N57 bij Nieuwenhoorn nacht afgesloten vanwege onderhoudswerkzaamheden

Nieuwenhoorn – De N57 is in de nacht van donderdag 12 op vrijdag 13 november 2026 in beide richtingen afgesloten tussen de aansluiting met de A15 en Nieuwenhoorn (N496). Rijkswaterstaat voert in deze nacht verschillende onderhoudswerkzaamheden uit. Weggebruikers moeten rekening houden met een extra reistijd van 20 tot 30 minuten.

PolitieLichtbalk - stock

Automobilist vlucht met ruim 150 km/u voor politie en eindigt in weiland bij Spijkenisse

SPIJKENISSE - Een automobilist heeft vrijdagnacht 6 november geprobeerd aan de politie te ontkomen. Tijdens een achtervolging vanuit Spijkenisse werden snelheden van meer dan 150 kilometer per uur bereikt. De bestuurder reed uiteindelijk een weiland in, waar hij na ongeveer 300 meter tot stilstand kwam. De man bleek onder invloed van alcohol.