Spijkernisse, Netherlands

Hidde Douma nieuwe fractievoorzitter PvdA Nissewaard

Mirjam de Neeff | 27 oktober 2024 16:42 | 27 oktober 2024 16:42
Nissewaard - Hidde Douma zal per 1 november 2024 de nieuwe fractievoorzitter van de PvdA Nissewaard worden. Hij volgt daarmee Geert de Vries op, die na een succesvolle periode van leiderschap het stokje overdraagt aan de jongere generatie binnen de partij.

De Vries benadrukt het belang van vernieuwing en ziet dit als het juiste moment voor de wisseling van de wacht. “De tijd is rijp voor een frisse impuls binnen de partij. Met veel vertrouwen draag ik het leiderschap over aan Hidde, die zich al langere tijd met hart en ziel inzet voor de inwoners van Nissewaard,” aldus De Vries.

Hidde Douma ziet zijn nieuwe rol als een kans om voort te bouwen op de fundamenten die zijn gelegd. Hij spreekt zijn dank uit aan Geert de Vries voor diens jarenlange inzet. “Geert heeft een enorme bijdrage geleverd aan zowel onze fractie als de gemeenschap. Zijn toewijding en ervaring zijn van onschatbare waarde. Ik ben blij dat we nog steeds op zijn kennis kunnen rekenen, aangezien hij als raadslid actief blijft. Daarnaast ben ik ook de fractie enorm dankbaar voor
hun vertrouwen in mij en kijk ernaar uit om samen met hen verder te bouwen aan een betere toekomst voor de inwoners van onze gemeente,” aldus Douma.

De PvdA blijft zich volop inzetten voor een gemeente waar iedereen meetelt. “We willen de leefbaarheid in Nissewaard verbeteren en ervoor zorgen dat iedereen gelijke kansen krijgt. Samen met de fractie gaan we verder op de ingeslagen weg, met oog voor de belangen van álle inwoners,” aldus Douma.



Meest gelezen

Man komt om het leven bij incident bouwplaats Spijkenisse

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

Bermbrand aan de Hellevoetse Achterweg

Perry van Brandwijk | 25 juni 2025

VV Hekelingen viert 80-jarig jubileum groots: ‘Een club van samen’

Jennifer Smit | 28 juni 2025

Lees ook

Zorgspeeddate in Spijkenisse: ‘Iederee...

Spijkenisse – Zorgorganisatie Careyn hield vandaag een speeddate voor iedereen die interesse heeft...

Wim Smit (ONS Brielle): ‘Je moet polit...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Zonnige editie van Vlieger- en Foodtruck...

Spijkenisse – Op zondag 29 juni vond aan de Maas opnieuw het jaarlijks terugkerende Vlieger- en Fo...

Gezellige fair bij de Plantage bracht be...

Brielle - Bij Careyn de Plantage vond vandaag een sfeervolle fair plaats, zowel binnen als buiten he...

Zaadjesmarkt stimuleert groene tuinen in...

Spijkenisse - Op zaterdag 28 juni organiseerde de gemeente Nissewaard een Zaadjesmarkt op het Uitple...

Streekproducten in de spotlights tijdens...

Nissewaard - Nissewaard stond vandaag in het teken van lokaal en duurzaam eten en drinken tijdens de...