Spijkernisse, Netherlands

Isolatieplaten vliegen door de lucht

Foto: Nieuws Op Beeld
Marvin Don | 11 juni 2024 11:33 | 11 juni 2024 11:33
Spijkenisse - De brandweer heeft de situatie snel veiliggesteld.

Maandagmiddag rond 17:00 kwam er een melding binnen van stormschade aan de Zomerakker. Een bewoner zag vanuit de woonkamer meerdere isolatieplaten rondvliegen, waarop ze direct de hulpdiensten ingeschakeld heeft.

De brandweer kwam ter plaatse en heeft de isolatieplaten veilig gesteld door alle platen onder de stelling te gooien. De aannemer zal op de hoogte gebracht worden over de situatie.

In de regio was er gistermiddag zware regenval en zware windstoten. Het KNMI had tot 20:00 code geel afgegeven voor de provincie Zuid-Holland.

Meest gelezen

Moeders van Oostvoorne al jaren steun voor gezinnen in nood: ‘Alles draait om doen wat nodig is’

Marieke van Abswoude | 23 december 2025

DJ Quintexx blikt terug op een succesvol jaar: ‘Van Spijkenisse naar Tomorrowland’

Jennifer Smit | 29 december 2025

IJsclub Vooruitgang Zuidland bereidt zich voorzichtig voor op mogelijk schaatsplezier: 'Hoogtepunt van het jaar’

Jennifer Smit | 24 december 2025

Lees ook

Maanlichtwandeling bij volle maan in Hel...

Hellevoetsluis - Stichting Verdedigingswerken Hellevoetsluis organiseert op zaterdagavond 3 januari ...

Herdenking oorlogsslachtoffers op Maria ...

Rockanje – Op kerstavond, 24 december, kwamen om 17.00 uur elf mensen bijeen op de oude begraafpla...

DJ Quintexx blikt terug op een succesvol...

Spijkenisse - Wat ooit begon als een droom van een twaalfjarige jongen uit Spijkenisse, is dit jaar ...

Nieuwjaarsfeest in ’t Dijckhuis brengt...

Vierpolders - Het nieuwe jaar wordt in Vierpolders traditiegetrouw gezamenlijk ingeluid. Op vrijdaga...

Verkeersongeval op Toldijk in Geervliet...

Geervliet - Op de Toldijk in Geervliet is vanochtend rond 11.30 uur een auto van de dijk geraakt en ...

Nissewaard wil meer ruimte voor woningbo...

Nissewaard - De gemeenteraad van Nissewaard roept het Rijk en de provincie Zuid-Holland op om beter ...