Spijkernisse, Netherlands

Maerlant Collective boekt succes met eerste Open Mic

Bron en foto: Maerlant Collective
Mirjam de Neeff | 10 juni 2024 19:00 | 10 juni 2024 09:59
Voorne aan Zee – Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer.

Vrijdag 31 mei organiseerde het Maerlant Collective in samenwerking met de Brielsche Aap een Open Mic. In het prachtige openlucht theater maakten 15 lokale artiesten er een muzikaal spektakel van. Alle genres zijn voorbij gekomen, van rap, country, metal, tot aan pop. Diverse instrumenten, waaronder gitaar, piano en zelfs ukelele, werden bespeeld.

Een hoogtepunt van de avond? Dat vond het Maerlant Collective toch echt het optreden van Bas Benne. Helaas heeft hij sinds jonge leeftijd een halve arm. Maar hij geloofde in zichzelf en trad op met een prachtig piano stuk. ‘Als je maar wilt, kun je alles leren!’ zei Bas Benne.

Deze eerste Open Mic overtrof alle verwachtingen met een fantastische opkomst en een geweldige sfeer. Het enthousiaste publiek genoot volop van de lokale muzikale talenten. Het Maerlant Collective kijkt ernaar uit om binnenkort de volgende editie te organiseren.

Dit evenement werd mede mogelijk gemaakt door gemeente Voorne aan Zee, stichting Brielsch collectief, Barbiertje Hellevoetsluis en de Brielsche Aap.

Meest gelezen

College is voor grootschalige opvanglocatie in Markenburgpolder

Jennifer Smit | 28 mei 2025

Jeugdparticipatie in Voorne aan Zee: Trambaanpad Hellevoetsluis verrijkt met blikvanger

Perry van Brandwijk | 30 mei 2025

Voertuig rijdt het water in, bestuurder onder invloed

Mirjam de Neeff | 29 mei 2025

Lees ook

Jaarlijkse gezelligheid bij boerenmarkt ...

Simonshaven – Wat ooit begon als een lokaal initiatief, is inmiddels uitgegroeid tot een vaste tra...

College is voor grootschalige opvangloca...

Spijkenisse - In de Markenburgpolder in Spijkenisse komt mogelijk een nieuwe, veelzijdige opvangloca...

Elles Thiel (VVD): ‘Je kunt klagen van...

Voorne aan Zee – Binnen een jaar is het zover: de gemeenteraadsverkiezingen. Toch is de lokale pol...

Vernieuwd Biberterrein brengt verleden t...

Oostvoorne – Afgelopen zaterdag was het Bunkerdag. Meer dan 290 bezoekers kwamen een kijkje nemen ...

Brocante- en plantenmarkt bij de Duinhui...

Rockanje- Op het gezellige museumterrein van de Duinhuisjes vond onlangs de jaarlijkse brocante- en ...

Spijkenisse bruist van lokaal talent tij...

Spijkenisse – Het centrum van Spijkenisse stond zaterdag 24 mei weer volledig in het teken van cre...