Spijkernisse, Netherlands
Terug

Drie aanhoudingen na explosie in Spijkenisse

dda3e3e9eb17f81121cd25de62d79961.jpg
Marvin Don |  | Aangepast op
Spijkenisse – Dinsdagavond rond 23.15 uur heeft zich een explosie voorgedaan aan de Lavasdonk in Spijkenisse.

Bij het incident zijn geen gewonden gevallen. Kort na middernacht hebben agenten bij metrostation De Akkers drie verdachten op heterdaad kunnen aanhouden.

De oorzaak van de explosie en de mogelijke betrokkenheid van de verdachten worden nog onderzocht. Woensdagochtend is in de omgeving een buurtonderzoek uitgevoerd. De politie roept getuigen op zich te melden. Heeft u informatie of beschikt u over camerabeelden, neem dan contact op via 0900-8844 of anoniem via Meld Misdaad Anoniem.

Lees ook

IMG_1993.JPG

Sporten met eigen lichaamsgewicht in Waterland

Spijkenisse - Wethouder Jeroen Postma opende donderdag 5 maart om 10.00 uur een buitensportplek in Waterland.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 16.49.49.jpeg

Speeltuin bij LTV De Dalle officieel geopend

Spijkenisse - Woensdagmiddag is de speeltuin bij tennisvereniging LTV De Dalle officieel geopend. Bij de opening waren onder anderen wethouder Hamerslag, leden en kinderen aanwezig.

Schermafbeelding 2026-03-04 154403.png

Klokken Katrin en Barbara luiden voor slachtoffers bommen in 1943

Brielle - Het Briels Klokkenluiders Gilde luidde woensdag 4 maart om 10:40 uur de klokken van de Catherijnekerk. Bij het ‘vergisbombardement’ tijdens de Tweede Wereldoorlog vielen vijf bommen op de binnenstad. Daarbij kwamen 22 mensen, onder wie 14 kinderen, om het leven.

WhatsApp Image 2026-03-04 at 16.05.21.jpeg

Michaël van Soest (VVD Nissewaard) bij Voorne-Putten Kiest: ‘Het moet en het kan anders’

Nissewaard – LINQ Media is in februari gestart met een nieuw seizoen van het radioprogramma Voorne-Putten Kiest. In aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen schuiven zeven weken lang lijsttrekkers aan. Onlangs schoof Michaël van Soest aan, lijsttrekker van VVD Nissewaard.

Vierpolders_kruising.jpg

Kruispunt Vierpolders: ‘Het is net een racecircuit’

Vierpolders – Op het kruispunt aan de Middelweg in Vierpolders zijn de afgelopen jaren meerdere verkeersongevallen gemeld, waarvan sommige met dodelijke afloop. Dit baart omwonenden grote zorgen, vooral bewoners die direct aan het kruispunt wonen.

mika van marion.jpeg

Mika van Marion verruilt Botlek voor SCO’63

SCO’63 heeft zich voor komend seizoen versterkt met Mika van Marion. De fysiek sterke verdediger maakt de overstap van de O19-lichting van Botlek en sluit aan bij de selectie op Sportpark Oostbroek.