Spijkernisse, Netherlands
Terug

10 nieuwe vrije kavels in de verkoop in Hellevoetsluis

7e13d5504054bed2ac1da2f9ed054387
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Woensdag 29 januari was de start van de verkoop van de tweede fase van vrije kavels voor de nieuwewoonbuurt Eendraghtshof in Hellevoetsluis. De avond, die plaatsvond in het Droogdok in Hellevoetsluis, werd goed bezocht. Naast de 29 vrije kavels zijn er plannen om in de nieuwe woonbuurt ook een seniorenhof laten bouwen, met 30 sociale huurwoningen.

Tijdens de verkoopavond konden geinteresseerden informatie krijgen over de verkoop van de tweede fase van woonbuurt Eendraghtshof. De tweede fase bestaat uit 10 vrije kavels van 451 tot 477 m2, waarvan een aantal grenzen aan het park dat in het midden van de nieuwe woonbuurt komt. Eendraghtshof ligt centraal in Hellevoetsluis, vlakbij allerlei voorzieningen zoals scholen, een zwembad, een medisch centrum en winkels.

Gemeente Voorne aan Zee verkoopt de kavels en stond, samen met makelaar Kolpa van der Hoek, geïnteresserden te woord. Om ideeën op te doen over het bouwen van een huis waren er ook cataloguswoningbouwers en architecten aanwezig tijdens de avond.

“Ik ben blij met de interesse voor de start verkoop van 10 vrije kavels in deze nieuwe woonbuurt in Hellevoetsluis”, aldus wethouder Igor Bal, die zelf ook aanwezig was tijdens de verkoopavond. “Het is mooi om mensen de kans te geven om hun eigen droomhuis te bouwen. Zo draagt Eendraghtshof bij aan een gevarieerd woningprogramma in Voorne aan Zee.”

Vrije kavels en een seniorenhof
De zes kavels uit fase 1 zijn inmiddels allemaal gereserveerd en de ingelote kandidaten zijn druk bezig met het ontwerp van hun droomhuis. De woningen in Eendraghtshof krijgen een mooie, moderne en stijlvolle uitstraling. Daarnaast staat de groene inrichting van deze buurt centraal met veel aandacht voor planten en dieren. Naast de vrije kavels is er ook een seniorenhof in ontwerp. De ideeën gaan uit van 30 woningen in het (sociale) huursegment. Op dit moment is woningbouwcorporatie Maasdelta bezig met de voorbereidingen. Rond het voorjaar van 2025 komt hierover meer duidelijkheid.

Meer nieuwe woonbuurten in Stadsdorp 3223
Eendraghtshof is één van de nieuwe woonbuurten in de wijk Stadsdorp 3223. Er zijn inmiddels al drie woonbuurten gebouwd, met in totaal zo’n 160 woningen. Vlakbij Eendraghtshof langs de Amnesty Internationallaan, op de plek waar nu
de garageboxen staan, komt nog woonbuurt Acapella Wonen 2. Deze nieuwe woonbuurt met circa 115 woningen in allerlei uitvoeringen, van ruime gezinswoningen tot en met riante appartementen, is momenteel in voorbereiding.

Lees ook

andrelinger(peter)

Derby voor Hekelingen en Simonshaven, SCO'63 hoopt op eerste zege

Regio – De zes ploegen die in de vijfde klasse spelen dit seizoen gaan zaterdag weer proberen om een zege te pakken Twee ploegen van het eiland spelen tegen elkaar, de rest speelt tegen ploegen van Goeree Overflakkee of de Hoeksche Waard.

WhatsApp Image 2026-10-29 at 19.15.23

Vermoeden van drugsproductie na vreemde lucht bij pand aan Marconiweg

HELLEVOETSLUIS - Een vreemde, zurige lucht bij een pand aan de Marconiweg heeft donderdagmiddag geleid tot een onderzoek door de politie. Ook Handhaving, milieudienst DCMR, de brandweer en de Landelijke Faciliteit Ontmantelen (LFO) kwamen ter plaatse. Volgens de politie bestaat het vermoeden dat in het pand verdovende middelen zijn geproduceerd. Tijdens het onderzoek zijn echter geen verdovende middelen aangetroffen.

gebroedersbredius

Vierdeklassers proberen weg omhoog te vinden

Regio – In de vierde klasse gaan de ploegen de weg omhoog zien te vinden komend weekend. GHVV’13 staat op dit moment het hoogste op plek drie. In de middenmoot is Rozenburg met FC Vlotbrug te vinden. Iets verder omlaag Zwartewaal en OHVV sluit de lijst in de vierde klasse E.

Halloween Brielle - Foto Facebook Halloween in Brielle

Binnenstad van Brielle maakt zich klaar voor Halloweenoptocht

Brielle – Vrijdag 30 oktober staat de binnenstad van Brielle weer geheel in het teken van Halloween. Onder het thema ‘Brielle Bewitched’ komen deelnemers van deze griezelige optocht langs diverse straten die volledig zijn veranderd in Halloween-thema. We blikten met Kirsten Kok van de activiteitencommissie van de Brielse Belangenvereniging vooruit op de meest huiveringwekkend avond van het jaar in Brielle.

Ronard Venekamp (OVV)

Derdeklassers OVV en SC Botlek hopen op uitstekend vervolg

Regio – In de derde klasse doen de ploegen van Voorne Putten het tot op heden aardig. OVV is koploper samen met Stellendam, SC Botlek heeft twee punten minder en staat derde samen met Charlois, Overmaas en Oud-Beijerland.

Tom den Boer

Brielle pas laat in actie, Hellevoetsluis kan koploper worden, Zuidland zoekt eerherstel

Regio – De ploegen in de tweede klasse komen dit weekend voor hun zesde wedstrijd in actie. Zuidland moet weer gaan winnen om hogerop te komen, dat gebeurt tegen MVV’27. Hellevoetsluis kan bij winst een dag koploper zijn, omdat de huidige koploper Brielle dit weekend pas op zondag in actie komt.