Spijkernisse, Netherlands
Terug

10 nieuwe vrije kavels in de verkoop in Hellevoetsluis

7e13d5504054bed2ac1da2f9ed054387
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Woensdag 29 januari was de start van de verkoop van de tweede fase van vrije kavels voor de nieuwewoonbuurt Eendraghtshof in Hellevoetsluis. De avond, die plaatsvond in het Droogdok in Hellevoetsluis, werd goed bezocht. Naast de 29 vrije kavels zijn er plannen om in de nieuwe woonbuurt ook een seniorenhof laten bouwen, met 30 sociale huurwoningen.

Tijdens de verkoopavond konden geinteresseerden informatie krijgen over de verkoop van de tweede fase van woonbuurt Eendraghtshof. De tweede fase bestaat uit 10 vrije kavels van 451 tot 477 m2, waarvan een aantal grenzen aan het park dat in het midden van de nieuwe woonbuurt komt. Eendraghtshof ligt centraal in Hellevoetsluis, vlakbij allerlei voorzieningen zoals scholen, een zwembad, een medisch centrum en winkels.

Gemeente Voorne aan Zee verkoopt de kavels en stond, samen met makelaar Kolpa van der Hoek, geïnteresserden te woord. Om ideeën op te doen over het bouwen van een huis waren er ook cataloguswoningbouwers en architecten aanwezig tijdens de avond.

“Ik ben blij met de interesse voor de start verkoop van 10 vrije kavels in deze nieuwe woonbuurt in Hellevoetsluis”, aldus wethouder Igor Bal, die zelf ook aanwezig was tijdens de verkoopavond. “Het is mooi om mensen de kans te geven om hun eigen droomhuis te bouwen. Zo draagt Eendraghtshof bij aan een gevarieerd woningprogramma in Voorne aan Zee.”

Vrije kavels en een seniorenhof
De zes kavels uit fase 1 zijn inmiddels allemaal gereserveerd en de ingelote kandidaten zijn druk bezig met het ontwerp van hun droomhuis. De woningen in Eendraghtshof krijgen een mooie, moderne en stijlvolle uitstraling. Daarnaast staat de groene inrichting van deze buurt centraal met veel aandacht voor planten en dieren. Naast de vrije kavels is er ook een seniorenhof in ontwerp. De ideeën gaan uit van 30 woningen in het (sociale) huursegment. Op dit moment is woningbouwcorporatie Maasdelta bezig met de voorbereidingen. Rond het voorjaar van 2025 komt hierover meer duidelijkheid.

Meer nieuwe woonbuurten in Stadsdorp 3223
Eendraghtshof is één van de nieuwe woonbuurten in de wijk Stadsdorp 3223. Er zijn inmiddels al drie woonbuurten gebouwd, met in totaal zo’n 160 woningen. Vlakbij Eendraghtshof langs de Amnesty Internationallaan, op de plek waar nu
de garageboxen staan, komt nog woonbuurt Acapella Wonen 2. Deze nieuwe woonbuurt met circa 115 woningen in allerlei uitvoeringen, van ruime gezinswoningen tot en met riante appartementen, is momenteel in voorbereiding.

Lees ook

oversteekcoaches

Oversteekcoaches in Waterland zoeken versterking: ‘Het heeft echt zin dat we hier staan’

Spijkenisse - Iedere schoolochtend staan de oversteekcoaches tussen 08.00 en 08.45 uur klaar om kinderen en ouders veilig naar de overkant te helpen in de wijk Waterland. De vrijwilligers houden het verkeer in de gaten, leggen kinderen verkeersregels uit en spreken weggebruikers aan als dat nodig is. Om dit werk te kunnen blijven doen, is de groep op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

DSC07472

37-jarige Spijkenisser lichtgewond bij schietincident in woning

Spijkenisse – In een woning aan de Dilledonk-Zuid in Spijkenisse heeft dinsdagavond rond 21.30 uur een schietincident plaatsgevonden. Een 37-jarige man uit Spijkenisse raakte daarbij lichtgewond. Er is vooralsnog niemand aangehouden.

04fd088c-05c5-4c7b-a0db-55c744d81ac9

Brandweer schaalt op naar middelbrand aan Slotlaan in Oostvoorne

Oostvoorne – De brandweer is dinsdagavond rond 18.00 uur uitgerukt voor een woningbrand aan de Slotlaan in Oostvoorne. Het bleek te gaan om een keukenbrand waarbij veel rook vrijkwam.

WhatsApp Image 2026-09-28 at 15.18.55

Johan van Konijnenburg geeft mensen met een beperking een gezicht in zijn roman: ‘Zoveel anders zijn wij niet’

Hellevoetsluis - Ruim vijfendertig jaar werkte Johan van Konijnenburg met mensen met een verstandelijke, psychische of lichamelijke beperking op de sociale kunstwerkplaats van stichting Dogma. Hij schilderde met ze, maakte grappen, luisterde naar hun verhalen en zag vriendschappen ontstaan. Die ontmoetingen vormen de basis voor zijn eerste roman 'Ik ben sterk'. ‘Er wordt bijna nooit geschreven over de mensen zelf, over hoe ze zijn en wat ze doen. Het gaat vooral over hun zorgvraag.’

Rosanne Boere golf

Rosanne Boere blikt terug op bijzondere maand met tiende nationale titel

Brielle - September loopt op zijn einde en Rosanne Boere uit Brielle kan terugkijken op een bijzondere maand. Begin september won de golfster het Nationaal Open op De Swinkelsche en zette ze bovendien een baanrecord neer. Het betekende alweer haar tiende nationale titel. Een bijzondere mijlpaal, maar lang stilstaan bij haar prestaties doet Boere niet. Ze staat op het punt om pro te worden en heeft haar grote doel al voor ogen: de Olympische Spelen.

The Masked Readers

Gemaskerde voorlezers zorgen voor leesplezier op basisschool De Zeewinde

Rockanje – Wie zit er achter het masker? Die vraag houdt leerlingen van basisschool De Zeewinde in Rockanje bezig tijdens de Kinderboekenweek. Met een eigen versie van ‘The Masked Reader’ wil de school kinderen nieuwsgierig maken naar boeken en het plezier in lezen vergroten.