Spijkernisse, Netherlands
Terug

10 nieuwe vrije kavels in de verkoop in Hellevoetsluis

7e13d5504054bed2ac1da2f9ed054387
Mirjam de Neeff |  | Aangepast op
Hellevoetsluis - Woensdag 29 januari was de start van de verkoop van de tweede fase van vrije kavels voor de nieuwewoonbuurt Eendraghtshof in Hellevoetsluis. De avond, die plaatsvond in het Droogdok in Hellevoetsluis, werd goed bezocht. Naast de 29 vrije kavels zijn er plannen om in de nieuwe woonbuurt ook een seniorenhof laten bouwen, met 30 sociale huurwoningen.

Tijdens de verkoopavond konden geinteresseerden informatie krijgen over de verkoop van de tweede fase van woonbuurt Eendraghtshof. De tweede fase bestaat uit 10 vrije kavels van 451 tot 477 m2, waarvan een aantal grenzen aan het park dat in het midden van de nieuwe woonbuurt komt. Eendraghtshof ligt centraal in Hellevoetsluis, vlakbij allerlei voorzieningen zoals scholen, een zwembad, een medisch centrum en winkels.

Gemeente Voorne aan Zee verkoopt de kavels en stond, samen met makelaar Kolpa van der Hoek, geïnteresserden te woord. Om ideeën op te doen over het bouwen van een huis waren er ook cataloguswoningbouwers en architecten aanwezig tijdens de avond.

“Ik ben blij met de interesse voor de start verkoop van 10 vrije kavels in deze nieuwe woonbuurt in Hellevoetsluis”, aldus wethouder Igor Bal, die zelf ook aanwezig was tijdens de verkoopavond. “Het is mooi om mensen de kans te geven om hun eigen droomhuis te bouwen. Zo draagt Eendraghtshof bij aan een gevarieerd woningprogramma in Voorne aan Zee.”

Vrije kavels en een seniorenhof
De zes kavels uit fase 1 zijn inmiddels allemaal gereserveerd en de ingelote kandidaten zijn druk bezig met het ontwerp van hun droomhuis. De woningen in Eendraghtshof krijgen een mooie, moderne en stijlvolle uitstraling. Daarnaast staat de groene inrichting van deze buurt centraal met veel aandacht voor planten en dieren. Naast de vrije kavels is er ook een seniorenhof in ontwerp. De ideeën gaan uit van 30 woningen in het (sociale) huursegment. Op dit moment is woningbouwcorporatie Maasdelta bezig met de voorbereidingen. Rond het voorjaar van 2025 komt hierover meer duidelijkheid.

Meer nieuwe woonbuurten in Stadsdorp 3223
Eendraghtshof is één van de nieuwe woonbuurten in de wijk Stadsdorp 3223. Er zijn inmiddels al drie woonbuurten gebouwd, met in totaal zo’n 160 woningen. Vlakbij Eendraghtshof langs de Amnesty Internationallaan, op de plek waar nu
de garageboxen staan, komt nog woonbuurt Acapella Wonen 2. Deze nieuwe woonbuurt met circa 115 woningen in allerlei uitvoeringen, van ruime gezinswoningen tot en met riante appartementen, is momenteel in voorbereiding.

Lees ook

Pb 34 nieuwe wethouders

Nieuw college Nissewaard officieel van start

Spijkenisse - De gemeenteraad van Nissewaard heeft op 24 juni kennis genomen van het coalitieakkoord ‘Van opgave naar oplossing’. Tijdens dezelfde vergadering zijn de wethouders benoemd, geïnstalleerd en beëdigd. Daarmee is het nieuwe college van burgemeester en wethouders officieel gevormd en kan het aan de slag met de uitvoering van de plannen voor de komende bestuursperiode.

Hamerslag_oefening

Wethouder trotseert hitte tijdens opening sportparcours

Zuidland – Wethouders Chris Hottentot en Martijn Hamerslag hebben woensdagmiddag het nieuwe trimparcours aan het Bospad in Zuidland officieel geopend.

Judoka Roos van Herpt

Hellevoetse judoka Roos van Herpt pakt derde plaats in Venray tijdens internationaal toernooi

Hellevoetsluis – De Hellevoetse judoka Roos van Herpt heeft afgelopen zondag in Venray een derde plaats behaald tijdens een internationaal toernooi. Samen met 1500 deelnemers uit heel Europa ging Roos verdeeld over twee dagen de strijd aan om de winst. Na een aantal partijen ging de judoka uit onze regio er met een bronzen medaille vandoor.

foto ondertekening afsprakenbrief

Eerste stap naar nieuw schoolgebouw CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit

Oostvoorne – Woensdag 24 juni is de eerste stap naar een nieuw schoolgebouw voor CNS De Nieuwe Weg in Oostvoorne officieel een feit. Wethouder Aart Jan Spoon van de gemeente Voorne aan Zee en bestuurder van Onderwijsgroep EduMare Margreet de Vries ondertekenden samen een belangrijke brief. Hierin staan afspraken voor het bouwen van een nieuw schoolgebouw en Integraal Kindcentrum in Oostvoorne.

Stockfoto bomen

Werkzaamheden rond verwijderen en vervangen bomen in Nissewaard in volle gang

Nissewaard – Op verschillende plekken in Nissewaard worden op dit moment werkzaamheden uitgevoerd waar bomen worden verwijderd en vervangen. Een boom is soms door ziekte, aantasting of slechte conditie niet meer te redden en daarom verwijdert de gemeente deze bomen om de veiligheid van inwoners en weggebruikers te verzekeren.

20260623_152825

Hondengeleider en agenten gaan woning Spijkenisse binnen

Spijkenisse – Dinsdagmiddag rond 15.30 uur zijn meerdere politie-eenheden, waaronder een hondengeleider, met spoed uitgerukt naar de Orchideestraat in Spijkenisse.