Spijkernisse, Netherlands
Terug

26e editie van de Truckrun op zaterdag 12 april

538f7ec2546f29bc23dcbad867e3ce42

Regio - De organisatie van de Truckrun heeft met trots de datum van de 26e editie van het evenement aangekondigd: zaterdag 12 april 2025.

Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
De Truckrun is een evenement waarbij truckers mensen met een beperking een leuke en gezellige dag bezorgen. “Na een vergadering met de gemeente Nissewaard hebben we weer groen licht gekregen om te gaan rijden op 12 april”, deelt de organisatie op hun Facebook-pagina.

Ieder jaar wordt de Truckrun in onze regio georganiseerd en rijden meer dan honderd trucks door onder andere Spijkenisse, Hellevoetsluis en Rozenburg om hun bijrijders een geweldige dag te laten beleven. Bij iedere editie krijgen de bijrijders en truckers veel support van mensen die langs de route komen kijken naar de optocht.

Tijdens de editie van 2024 reden maar liefst 125 trucks mee in de route die zoals altijd van start gaat aan de Curieweg in Spijkenisse. Op zaterdag 1 februari gaat de inschrijving voor bijrijders, maar ook voor truckers die willen deelnemen aan de editie van dit jaar weer open.

Het aanmelden als trucker of bijrijder is mogelijk via www.truckrunspijkenisse.nl. Hier wordt op een later moment ook meer informatie gedeeld over de exacte route en doorkomsttijden van de Truckrun op zaterdag 12 april. De organisatie vraagt bijrijders en truckers om zich snel aan te melden vanaf aankomende zaterdag, want vol is vol.

Lees ook

Stadhuis Nissewaard

College gemeente Nissewaard wacht uitspraak ‘Windpark Brielse Maasdijk’ af

Nissewaard – Het college van Burgemeester en wethouders van de gemeente Nissewaard heeft eerder besloten om geen vergunning af te geven voor het plaatsen van vijf windturbines op de Brielse Maasdijk. Dit gebeurde nadat de gemeenteraad aangaf bezwaren te hebben tegen het windpark. Tegen het besluit hebben onder andere ontwikkelaar HVC en de provincie Zuid-Holland beroep aangetekend bij de Raad van State. Na een bemiddelingstraject met de betrokken partijen heeft dit niet geleid tot een gezamenlijke uitkomst en wacht het college nu de uitspraak van de Raad van State af.

747799757_1773067887386531_2556955350769439742_n

SCO’63 start in seizoen 2026-2027 met een damesteam: ‘Een nieuw hoofdstuk’

Spijkenisse – Voetbalvereniging SCO’63 uit Spijkenisse start het seizoen 2026-2027 met een bijzonder moment in de clubgeschiedenis. De voetbalclub uit Spijkenisse meldt op hun kanalen dat zij een damesteam hebben opgericht die vanaf aankomend seizoen actief zal zijn. ‘Een prachtig nieuw hoofdstuk voor SCO’63’, schrijft de club trots.

Bus_EBS

Strandbus 803 rijdt vanaf vandaag dagelijks naar Rockanje Strand

Voorne-Putten – Wie deze zomer met het openbaar vervoer naar Rockanje Strand wil, kan vanaf vandaag dagelijks gebruikmaken van EBS-lijn 803. De strandbus rijdt tot en met 30 augustus zeven dagen per week en vertrekt twee keer per uur tussen Spijkenisse, Brielle en Rockanje Strand.

WhatsApp Image 2026-07-17 at 15.53.43

Kinderen reizen de wereld rond tijdens Zomerfeest De Akkers

Spijkenisse - Met een papieren vliegticket in de hand trokken honderden kinderen vandaag over de grasvelden aan de Koolzaaddreef tijdens het Zomerfeest De Akkers. Het evenement stond in het teken van ontmoeting, cultuur en plezier en vormde de feestelijke afsluiting van het schooljaar én de start van de zomervakantie.

Sint Catharijnekerk Brielle

Figuranten gezocht voor filmopnames rond theatervoorstelling ‘Angelus Merula’

Brielle – Op 19 en 20 juni 2027 wordt een theatervoorstelling onder de noemer ‘Angelus Merula’ opgevoerd in de Sint-Catharijnekerk in Brielle. Culturele Stichting Voorne, de organisatoren achter deze voorstelling, zijn op dit moment op zoek naar kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 14 jaar die willen figureren voor filmbeelden die voor de voorstelling worden gemaakt.

17-07 taart voor de klas die er altijd is

Leerlingen klas 1E op Scala Molenwatering winnaar van ‘de klas die er altijd is’

Spijkenisse – De leerlingen van klas 1E van Scala Molenwatering in Spijkenisse zijn op hun school de winnaar van de winactie ‘de klas die er altijd is’. Team leerplicht komt niet alleen in actie als leerlingen teveel lessen missen, maar zetten juist ook klassen in het zonnetje als zij goed scoren op het gebied van aanwezigheid. Daarom werden de leerlingen van deze klas van Scala Molenwatering verrast met een taart op hun laatste schooldag van het jaar uit handen van wethouder Hanneke Stengs.