Spijkernisse, Netherlands
Terug

Aandacht voor werkende mantelzorgers tijdens Alzheimer Café

7e0010240396b5f3811555cbff3d3a3a.jpg
Perry van Brandwijk |  | Aangepast op
Spijkenisse - Dinsdag 21 januari vindt een nieuwe editie van het Alzheimer Café plaats in ontmoetingscentrum Mei aan de Winston Churchillaan 31 in Spijkenisse. Tijdens deze editie is er speciaal aandacht voor werkende mantelzorgers.

Het gaat hierbij om mensen die een (betaalde) baan hebben en hiernaast zorg verlenen aan een dierbare met bijvoorbeeld dementie. De zaal gaat om 19:00 uur open en het programma gaat om 19:30 uur van start. Het einde van het programma is rond 21:00 uur.

Mantelzorgconsulenten Evelien Donker en Karin Verlinde van MEE Mantelzorg geven bij de bijeenkomst onder andere uitleg over verschillende verlofregelingen en andere mogelijkheden die de combinatie van werken en mantelzorg verlenen makkelijker maken.

De toegang voor het Alzheimer Café is gratis. Ben je niet in de gelegenheid om langs te komen? Dan kun je ook een livestream vanuit huis volgen. Meer informatie en aanmelden voor de livestream is mogelijk via 0181-695.255 (SWO Spijkenisse) of door te mailen naar r.vliegenthart@swospijkenisse.nl.

Lees ook

656950948_1443729744434119_7358000649770712861_n.jpg

Kennismaken met de scouting in het centrum van Hellevoetsluis

Hellevoetsluis – Het centrum van Hellevoetsluis stond zaterdagmiddag in het teken van scouting tijdens het evenement ‘Scout it Out’. De plaatselijke scouting van Hellevoetsluis was aanwezig om meerdere activiteiten te organiseren en deelnemers kennis te laten maken met de scouting.

74790abea0700fe2fb68cd06537b8700.jpg

Binnenkort kunnen tegels opgehaald worden door de de Tegeltaxi

Nissewaard - De Tegeltaxi rijdt in april opnieuw door de regio Nissewaard om inwoners te helpen hun tuin te vergroenen. Het initiatief van de gemeente moet bewoners stimuleren om meer groen aan te leggen. Paul Lafort van de gemeente Nissewaard licht toe hoe de regeling werkt, welke voorwaarden gelden en hoe inwoners zich kunnen aanmelden.

Natuurmonumenten-Tiengemeten-Caroline Westdijk-5472x3648.jpg

Bezoekerscentrum Tiengemeten vanaf 1 april weer geopend

Regio – Bezoekerscentrum Tiengemeten is vanaf woensdag 1 april weer geopend voor het publiek. Het team van Natuurmonumenten staat klaar op het natuureiland om bezoekers van informatie te voorzien over dit eiland, maar ook worden diverse activiteiten georganiseerd waar je meer leert over de natuur in dit gebied.

EBS

Zomertijd gaat in: EBS-bussen rijden overgangsnacht nog volgens wintertijd

Voorne-Putten - Komende nacht gaat de zomertijd in. In de nacht van zaterdag 28 op zondag 29 maart wordt de klok om 02.00 uur een uur vooruitgezet naar 03.00 uur. Reizigers die in die nacht met de bus reizen, moeten rekening houden met een kleine aanpassing in de dienstregeling.

Schermafbeelding 2026-03-27 174216.png

Brielle is klaar voor 1 april

Brielle - Op 1 april gaat Brielle terug in de tijd. ‘Den Briel’ was in 1572 de eerste stad die werd bevrijd van de Spaanse onderdrukker. Elk jaar verandert Brielle opnieuw in een middeleeuwse vestingstad, met burgers en bourgeoisie, vissers en wasvrouwen, Spanjaarden en Watergeuzen.

20251015_10533089_1000002112.jpg

Verlichting op meerdere locaties in Nissewaard uit tijdens Earth Hour

Zaterdagavond 28 maart wordt tussen 20:30 en 21:30 uur wereldwijd aandacht gegeven aan Earth Hour. Mensen, bedrijven en gemeenten doen op verschillende plekken het licht uit om aandacht te vragen voor klimaatverandering en energieverbruik. In Nissewaard gaat daarom de verlichting op verschillende locaties een uur lang uit en vraagt de gemeente op deze manier aandacht voor Earth Hour.